Chmatákov online


Fórum – Co mám dělat (?)

Fórum » Archiv » Co mám dělat (?) [zamknuto]

vobejda
zablokován
SZ
Poraďte mi lidi,co mám dělat když mi pan správce nechce odepsat na "x"zpráv,které jsem mu napsal (?) :-(

Vždyť po něm nechci tak moc né ? :'( Navíc jsem ho slušně poprosil,takže nevidím důvod proč mi nemůže ani odepsat !

:::::Nemá čas?

Psal jsem mu snad 5x a trpělivě čekám doslova jak "debil" na odpověď ;(
Na fórku neni tolik práce na to,aby mi nemohl ani odepsat !
# 8.4.2009 23.18
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
To tak bývá... xD

Poptej se Chmatmastra... Ten o tom něco ví, snad poradí ;)
# 8.4.2009 23.23
Áj níd mór drags! :idea:
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
On my vždy odepíše o měsíc pozdějc ;)
# 8.4.2009 23.44
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Proč si mu napsal 1x stačilo jednou pokud mu budeš pořád psát spíš ti neodepíše, protože ho to už nebude bavit číst a taky je spíš možné, že má xxx dalšíchzpráv a tu tvojí si ještě nepřečetl. ;)
# 9.4.2009 0.50
Simulátory všech kategorií.

MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD lol trpělivě? Pokud by si byl trpělivý napíšeš mu jednu zprávu a čekáš.
# 9.4.2009 7.30
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Staci pockat xD treba tulovi psw zmenil hned .. Sammyk ma novy net, tak ho musi vyzkouset xD
# 9.4.2009 8.35
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
vobejda
zablokován
SZ
lol....zase chytráci
# 9.4.2009 12.06
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nj, ty jsi taky chytrák... xD



Naposledy upraveno: 9.4.2009 12.14

# 9.4.2009 12.08
Áj níd mór drags! :idea:
girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web

pan Losos:No dobré ty zmrdečku. Nepiš sem ty, ty zkurve pojebany. Už sem nepiš! Je ti to jasný?

...3-(


Na koho to mluvíš ? xD Losos se rozlobil..xD
# 9.4.2009 12.10
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha, už mu to smazali... xD
# 9.4.2009 12.13
Áj níd mór drags! :idea:
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Nevím já jsem se ptal třeba na svuj učet atlan (na fórum) dostal jsem moc warning.
1. mailem mi nic nepřišlo
2. nikdo mi přesn neodpověděl
3. miky ani nikdo jiný na mý e-maily nereagují

PS: gizmovy jsem radši nepsal nechtěl jem zkončit totálně protože nevím jak to s tím psaním gizmovy kůli fórku je :( .
# 25.4.2009 21.24
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

atlan2:Nevím já jsem se ptal třeba na svuj učet atlan (na fórum) dostal jsem moc warning.
1. mailem mi nic nepřišlo
2. nikdo mi přesn neodpověděl
3. miky ani nikdo jiný na mý e-maily nereagují

PS: gizmovy jsem radši nepsal nechtěl jem zkončit totálně protože nevím jak to s tím psaním gizmovy kůli fórku je :( .



1.Giz má zkoušky ,tak ,,mejly,, nevyzvedává 3-(
2.Něco jako bod 13-(
3.PMky se píšou Samovi
3-(
# 25.4.2009 21.47
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
1. čti znovu a lépe
2. díky za radu (opravdu a upřímně
3. o zkouškovém období gizma vím :-)
# 25.4.2009 22.17
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
Black_Horn
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narmo
SZ Mail Skype
:-)

+ 10 % Xi
# 26.4.2009 12.03
Život je HRA na píču,ale má dost dobrou GRAFIKU !!
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
za ten smajl bych ti dal warn rychle tam neco dopis :D
# 26.4.2009 12.41
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Pozdě a dal bych ti io víc % :D já zo to dostal 15%.
# 26.4.2009 20.13
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.

Fórum » Archiv » Co mám dělat (?) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.