Chmatákov online


Fórum – Ůčet Chymezz nebo ůčet Vobejda? *

Fórum » Archiv » Ůčet Chymezz nebo ůčet Vobejda? * [zamknuto]

vobejda
zablokován
SZ
Ahoj,ahoj ;)

Pod tímto nickem mě asi nikdo nezná,ale tak já se můžu představit.Jsem dlouholetý hráč a fanda hry chmatákov:: Zopei :D

K věci::::

Mám ůčet Chymezz,teda aspoň měl jsem a jak jsem nehrál,tak já "Debil" jsem zapoměl heslo :D:D Požádal jsem Sama,aby mi heslo změnil,ale z nějakých důvodů mi ho změnit nechce :evil: Ůčet je: Chymezz a (heslo?)=To je to,o co vás žádám.Potřeboval bych a žádám vás o změnu (hesla).Na tom ůčtu jsem měl jako na jediném V.I.P. a když mi Gizmo nechce dát V.I.P. na Vobejda,tak už fakt nevim.Chci hrát,tak mi to umožněte kua.Vím že mi ho nemusíte dát,vím že neni Gizmova povinost mi to V.I.P. vrátit.Pravdila hry znám,ale já vás o to prosím! Chtěl bych jen zase hrát ofiko :'(

LIDIČKY,LIDIČKY.PŘIMLUVTE SE ZA MĚ:DVŽDYŤ MÁM PRÁVO NA JEDNO Z V.I.P. KDYŽ JSEM JICH PLATIT UŽ ASI 5 NÉ ? ;(

Btw: Kdyby jste mi nechtěly dát Chymezza,tak to V.I.P. bych na Vobejdu bral,ale se změnou heslo páč ten kdo mi ho zakládal,na mě ví heslo a mě new ůčet už nejde založit :-|
# 7.4.2009 10.04
 
djegg
uživatel
Obrázek
Ve hře: Momentálně žádný
SZ
tak tohle je fakt uz snubský3-( myslis ze ti na to nekdo skoci?3-(
# 7.4.2009 10.38
JASON4ever;-)
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Na co mu skočí voe ? Tohle je Zopei.
# 7.4.2009 10.56
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pixee_obnova2
uživatel
SZ
Na co by měl někdo skákat? Jsi v pořádku? Ten acc je jeho, ale jen zapomněl heslo.. Slušně požádal a žádá odpověď, takže ty se uklidni a přestaň postovat tyhle sra*ky..

Já osobně bych mu ho změnil.. Vím, je to jeho acc a hlavně je to dlouholetý kámoš i v reálu.. Ale rozhodnutí není na mě.

Každopádně pokud ti to nějak pomůže, tak PRO.



(btw. až přijedu musíme koupit ten GREM a jet do těch Hrdel)


# 7.4.2009 10.59
 
Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
Je to pravy Zopei.Tak mu ho zmente pls.
# 7.4.2009 11.59
 
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
no já bych mu to změnil ale

ŽDYŤ MÁM PRÁVO NA JEDNO Z V.I.P. KDYŽ JSEM JICH PLATIT UŽ ASI 5 NÉ ? ;(



to kdyby řekl každý tak es VIP předávaj každý den z utču na učet
# 7.4.2009 13.38
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype
jj co jsem chymezze znal byl v poho tak mi ho zmente..
# 7.4.2009 13.47
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud Sam chce, ať ho změní. Mě do toho laskavě netahejte, na webu jsem jasně psal, že chci mít kvůli škole klid, takže pokud se nadále někdo bude zmiňovat v topicích o mě, prosím mody automaticky o 50% warnu pro dotyčného.
# 7.4.2009 14.03
 

Fórum » Archiv » Ůčet Chymezz nebo ůčet Vobejda? * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.