Chmatákov online


Fórum – NP!!

Fórum » Archiv » NP!! [zamknuto]

killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
zdar už mě štve dmnce nekterých hráčů já se vytěžim z NP nakej debil si napíše na forko Diego se vratil a palanda me zase vratí zpět. z Diegem jsem byl v Np přez měsíc a když jsem byl konečně venku tak tam zase jsem i za killtec, [K]illtec nwm jestli to je zavist nekterejch hráčů nebo co ?
# 6.4.2009 12.45
 

Stránky: 1 2

Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ
jenže je tam to slovo "Kdyby", kdyby Babka měla koule byl by to Dědek, a já sem DĚCKO?! tak to ty seš potom kojenec
# 6.4.2009 13.04
 
BaLiNn
uživatel
Ve hře: BaLiNn , DubLen
SZ ICQ Skype
dark smoke jenže je tam to slovo "Kdyby", kdyby Babka měla koule byl by to Dědek, a já sem DĚCKO?! tak to ty seš potom kojenec

si nam tady zavtipkoval dark sem malem sapdl ze zidle...3-(
# 6.4.2009 13.09
 
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ
ale to neměl být vtip to je Realita :-P
# 6.4.2009 13.10
 
DyStReA
uživatel
Obrázek
Ve hře: ELLeN
SZ ICQ Jabber Skype
Ježíš nehadejets se tu .. Má proste pernament na všechny a ucty a ThE EnDe
# 6.4.2009 13.10
Mozek je jen aparát, jehož pomocí si myslíme, že myslíme.
http://www.basshunter.se
Clan°LoS°PLaYeRs°
BaLiNn
uživatel
Ve hře: BaLiNn , DubLen
SZ ICQ Skype
Dystrerya ale je normalni abych prisel o tygra dyz sem afk v chranene zone a nic neskilim a nejakej palanda me tam portne? myslim is ze ne . Nebo ze me da losos NP na bojdu za to ze reknu suezovi mam NP za plsovani od losose
# 6.4.2009 13.12
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
my mluvíme ne mlufíme a taky to navrhuju aby byl vyhozen
# 6.4.2009 13.53
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
Hele Dystrea takovej Vrak presne na tomhle Q kilil Balina kdyz toho tygra vykopal a nic nedostal .. A proc ma mit Killtec NP na vsechny ucty kdyz kilil jen za jeden, a proc on ma mit perma a Vrak ne ? Mam scr z toho Q jak tam stoji vrak s kulasem ale bohuzel nejde videt krev ani vystreli zrovna takze jsem to sem ani nedaval ...
# 6.4.2009 14.12
 
BaLiNn
uživatel
Ve hře: BaLiNn , DubLen
SZ ICQ Skype
Jj presne tak Vrak me taky kilil a nic . Ja bych chtel jak se to bdue resit neni o torcku nespravedlnost ze Diego ma perma a vrak ne? ja si myslim ze je a velka... Nebo ze ja prijdu nepravem o pisecaka (300k) min. a nedostanu ani zadne odskodneni?
# 6.4.2009 14.21
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
---->CHTS forum. Už to nebudu opakovat.
# 6.4.2009 14.23
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » NP!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.