Chmatákov online


Fórum – Velká nevyrovnanost povolání

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Velká nevyrovnanost povolání

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Již to tu zaznělo nekolikrát, proč to tedy neshrnout?

Takže vezmeme to popořdku, sice ještě new verze uveřejněna nneí, tak bych si rád dovolil podotknout, že pobuda je úplně k ničemu, zato řemeslník bude mít stejně jako mystik plno výhod. Upír bude možná taky dost silný, lovec ujde a léčitel to taky zvládne, ale jak je na tom pobuda? Bledě. Proč tedy Upíra a pobudu nespojit? kradení, skrývání, travičství... vše pro upíra, pak trošku vylepšit léčitele a myslím, že by to celkem ušlo.
# 23.11.2007 13.36
 

Stránky: 1 2

honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
JJ taky by jsem to spojil. Je to dobrý nápad ;)
# 23.11.2007 16.25
Obrázek Obrázek Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

RockFire:Upír bude možná taky dost silný....


Trošku to postrádá logiku... Kdyby si toho upíra a pobudu spojil tak by to bylo docela nářez povolání... Takže já nesouhlasim...

Nicméně s tim že je pobuda na nic souhlasim...;) Kdyby šlo alespoň kradení vyskillovat na 100 aniž by to znamenalo permanentní red karmu..3-( A kdyby se tak šlo plížit o pár políček dál- mám plížení 100 a většinou jsem odhalen po druhém nebo třetím kroku..při troše štěstí po pěti..při troše smůle po jednom..:(
# 23.11.2007 16.32
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
bigdragon už navrhoval dať do popredia aj iné povolanie ako napríklad toho pobudu, takže si myslím že sa začne pracovať aj na tomto.
# 23.11.2007 16.37
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Pobuda je podle mě hodně nedodělaný a lovec je celkenm taky chabě udělanej
# 23.11.2007 17.20
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
mistik to má nejlepší :(
# 23.11.2007 17.29
 
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
!mystik ale dela pekne težce 100%mystiky a utratíš na tom cca 100 000 chk takže to je vlastne jako odmena 250 chk bylinky a jejich 20 , 150 chk naboje a jejich 100 !!! takže newim co řešíš ale stejnak se to sníží
# 23.11.2007 17.31
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
jj ale mistik je dobrej :D já si nestěžuju ale je vymakat ho a co jako o tom chmat snad je ne ?
# 23.11.2007 17.35
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Nic neříkám proti mystikům, ale zase ti lovcia pobudové...
# 23.11.2007 17.37
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
přesně :(
# 23.11.2007 17.37
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jde tu jen o to, že každej mele na hubě, ale nikoho zatím nenapadlo nic funkčního pro pobudu.

Pobuda by měl být takovej střed. Umět všechno, ale nic pořádně.

Kradení + skrývání 100.
Travičství 60.

Zbylé skilly max do 70%
# 23.11.2007 18.08
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

RockFire:Již to tu zaznělo nekolikrát, proč to tedy neshrnout?

Takže vezmeme to popořdku, sice ještě new verze uveřejněna nneí, tak bych si rád dovolil podotknout, že pobuda je úplně k ničemu, zato řemeslník bude mít stejně jako mystik plno výhod. Upír bude možná taky dost silný, lovec ujde a léčitel to taky zvládne, ale jak je na tom pobuda? Bledě. Proč tedy Upíra a pobudu nespojit? kradení, skrývání, travičství... vše pro upíra, pak trošku vylepšit léčitele a myslím, že by to celkem ušlo.



Máš pravdu. a spojení upira by to urcite bral
a tady je ještě 1 nevyhoda: žádná organizace nebere pobudy.:evil: ne každý pobuda musí být red.

např já. pobuda Yeti věk 100 karma:božský:-D , můžu do nějaké organizace? např ty RockFire3-( můj skill:přesnost 55 ( do 80 udelam za 2 dny) tezba 80 skryvaní 100 plizení 100 meditace 50.

Sam #12:bigdragon už navrhoval dať do popredia aj iné povolanie ako napríklad toho pobudu, takže si myslím že sa začne pracovať aj na tomto.



tak si to nemyslim. Gizmo neustale vymysli vyhody jinym povolání. např. upir: krev, dyka, alchymie mystik: alcymie řemeslník: vzacny chobot mechanickej

a pobudum bere jeste tu nejvetší vyhodu: skryvaní ( lektvar neviditelnosti):evil:
:evil:

SharkS:!mystik ale dela pekne težce 100%mystiky a utratíš na tom cca 100 000 chk takže to je vlastne jako odmena 250 chk bylinky a jejich 20 , 150 chk naboje a jejich 100 !!! takže newim co řešíš ale stejnak se to sníží



treninkem mystiky utracis 100 000 chk, ale pak prodejem veci ktery ziskas zabijenim hracu
ziskas vi než 1000 000 chk

hele chlupy jsou drahy ale hole jsou levne. naboje jsou levne ale zbrane jsou drahe ( kulas 16 000 a bleskosvac 2500)
kdybych ted mohl zmenit zamestnaní tak urcite mystik.

bigdragon:Jde tu jen o to, že každej mele na hubě, ale nikoho zatím nenapadlo nic funkčního pro pobudu.

Pobuda by měl být takovej střed. Umět všechno, ale nic pořádně.

Kradení + skrývání 100.
Travičství 60.

Zbylé skilly max do 70%



pokud Gizmovi nic nenapada pro pobudy, tak tu mam pa napadu.

1, odstran ty lektvary neviditelnosti( tahle pobudove už nemají žadnou vyhodu)
2, Kdyby někdo měl plížení 100, a pokud na sebe má mizitko ( proč vube zrusil ten plast?), tak by byl nždy neviditelný, ( TO STEJNĚ PLATÍ PRO KRADENÍ- kámoš měl kradení 100, ale pokud chtel nekoho okrast tak musel na to klikat nejmin 10x)
3, Vzniklo by neco mezi jehlou a kudlou. tím bys někodo píchal a za chvili z neho vypadne nejaká vec z inventaře. ( Princip, trávičství)
4, Ve meste by existoval panaček na kterem bys trenoval kradení
5, urcite travicstvi 100
6, A HLAVNĚ KDYŽ MÁŠ KRADENÍ 100 , TAK PAK MŮŽEŠ I TU KARMU ZLEPŠITI. nE ŽE POKUD MAS KRADENÍ 100 TAK HNED MUSÍŠ BÝT PROHNILÝ. ( myslíte že, když např. Supreme zabije 1400 hráču, tak neudelal stejný hřích jako krast veci)
7, a Gizmo pls zruš obrana u kradení. To je total blbost. Tak to muzu byt mystikem a zabíjet. Je to vynostnější a bezpečneji.



Naposledy upraveno: 23.11.2007 21.58

# 23.11.2007 19.32
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
To že jsou pobudové nejnezvýhodňovanější (blbý slovo..xD) už jsem tady několikrát já a Smacker řešily (např.: http://forum.chmatakov.cz/tema/589-obrana-po-okradeni)..

Jinak Deadly Dancers pobudy berou..:) Ten klan byl původně vytvořen jenom pro pobudy ale kvůli výše vypsaným nevýhodám byl otevřen i pro mystiky a bojovníky...8-)
# 23.11.2007 19.44
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
crawler, ty jseš michal gregora? Pokud jo, tak na icq mě mas ( muj nick je Vlnas) Pokud mě chceš do klanu, tak si můžeme dohodnout.
# 23.11.2007 20.40
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
ooo kua..odkud mě znáš?? omg...lol no dobrý no.. ale v icq tě nemám...:( Asi si neprošel přes antispamovou kontrolu...xD zkus to znova..;)
# 23.11.2007 20.54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
Mimochodem, Gizmo nevíš kdo je nejstarší Pobuda. Podle mě já 8-)xD já mám staří 115
# 23.11.2007 22.08
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Velká nevyrovnanost povolání

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.