Chmatákov online


Fórum – obrana

Fórum » Archiv » obrana [zamknuto]

atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Čaf hele narazil jsem na to že když jste blue a někdo vás kilne tak nemůžete dát obranu, ale když ho trefíte vy tak od něj obrana platí (nikdo pod ím nestál protože chodil)
# 31.3.2009 7.21
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.

Stránky: 1 2 3

atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
1. hesla jsem sem napsal
2. nejmenuji se atlantis ale jméno atlan je ovozeno od arkonydan (vymyšlený národ v jedné knížce) nikoly odatlantik.
# 7.4.2009 19.40
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Jdi už,stěma tvýma 4 rokama někam.3-(
# 7.4.2009 19.50
 
J!RKA
uživatel
SZ
PRej 4 roky Loooool
BAN PERMA za lhaní
ale BAN na rok za to že jsme se zasmáli, a ted napise ze se spletl, ze hraje 6 let ne? :D:D
i kdyz jsem byl v old este noob, tak vetsinu mapy jsem prosel, tak par otazecek mu dame
kolik stal v old big lek? kolik small lek? vyjmenuj vsechny spusoby jakse dalo vydelavat, kolik stali naboje,byla ve vyberu skinu plastika

tak odpoveez :D
# 28.4.2009 7.27
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Jirka: Já sem old hrál 100% a takové detaily, jako co kolik stálo si nepamatuju..
# 28.4.2009 20.42
Obrázek Obrázek Obrázek
J!RKA
uživatel
SZ

honza44:Jirka: Já sem old hrál 100% a takové detaily, jako co kolik stálo si nepamatuju..


Hey ale když jsem já byl v old Nooob a pamatuju si to tak on si to musí pamatovat taky
# 29.4.2009 7.11
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jak uz jsem to nekolikrat psal .. Nejde o to, ze hrajes 4 roky, ale ze si zazil pokrok chmatu, komunitu, atd .. A otazky, kolik co stalo, jsou k nicemu .. 3-( 4 roky nehraje :P
# 29.4.2009 7.16
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
omg může hrát ...(viz o hře) "Historie Chmatákova začíná už v roce 2004." Pokud se nemílím je rok 2009. Takže pokud uměl v té době číst a psát tak klidně moh :-D (pokud měl velké štěstí a byl jeden z mála)

K tématu: nikdy se mi to nestalo :-O
# 29.4.2009 22.55
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail
lol opravdu lol
téma bugy a řešíte jak dlouho hraje nějaký hráč?
hele ohledně toho bugu, nejen že mohl napsat červeně text např.:

lama:tě zasáhl!

ale obrana se mohla vyrušit i odlogovaním
jinak obrana zatim fungovala vždy stejně a že by se objevila takhle na jednom acc to pochybuju
nežly chyba ve hře bude to spiš chyba z nepozornosti ;-)
tak už to lockněte než se počůrám smíchy :-D
# 30.4.2009 1.30
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak se klidne pocurej ;) jasne, obrana se vyrusit odlognutim, super napad 3-(
# 30.4.2009 7.17
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A ne snad? Když sme si daly zásahy s červeným a oba z důvodu malo HP zdrhly do chráněný odlogoval jsem. po minutě se přihlásil použil nějakou tu lékárnu vylezu z chráněný a zase tam stoji a začne do mně. Dám obrana a fungovala.... ;-)
# 30.4.2009 10.50
 
natty
uživatel
Obrázek
Ve hře: HoLkA
SZ ICQ
heje ja furt nemuzu pochopit co se deje ze nA chmatakove me ma kazdy rad ale stejne uz se mi tam obevil jakysi viruss takze je to na hovno :-D ale asi zacnu znova
:-O
# 2.5.2009 17.51
nekdo mi ukradl veci na Brou4 4lekce nevim kdo ale ja uz mam tuseni 3 lidi a z toho 1 takze jako mam co delat no:-) ale seree me to:evil::twisted::twisted:
J!RKA
uživatel
SZ
Prej 14 let xDxDxD
ja jen ze pises tak nak na 6 letyho dmnta
nepIskuj, rekni si vyjmenovany slova: pokud je neumis: pycha pytel PYSK, to snad staci)
a gYzmo xDD no comment
# 4.5.2009 14.20
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » obrana [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.