Chmatákov online


Fórum – Dotazník

Fórum » Archiv » Dotazník [zamknuto]

khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
navrhuji aby se do hry vrátil dotazník když byl dotazník na hře nebylo tolik dementů
a chci se ješte zeptat proč byl vůbec zrušen
# 27.3.2009 17.35
 

Stránky: 1 2

Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
Sory že se ptám ale jaký dotazník ?
# 27.3.2009 17.48
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
myslim že už to tu někdo navrhoval...
# 27.3.2009 17.51
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
bylo myslím v testu nebo tak musel vyplnit asi 12 otázek
# 27.3.2009 18.02
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
Jo ten test proti dementům. :D To bych zpět nevracel nebot by někdo napsal výsledky testu a noobové by to opsali..
# 27.3.2009 18.43
since 2007
Uchiha Itachi
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Jo vrátit ho tam,aspoň by ses tam nedostal.
# 27.3.2009 19.27
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
To už tu bylo tolikrát 3-( minimálně jednou za 2 týdny se objeví stejný návrh...
# 28.3.2009 10.17
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mno jo. Kdo byl pře 2-ma týdny? :-D
# 28.3.2009 11.06
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
chmatacxek
uživatel
Obrázek
Ve hře: icarax bank 2
SZ ICQ
já sem pro alespon by se mě ti d..enti neptaly kolik stojí to a to....3-(
# 28.3.2009 11.10
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zvikni si. Já si zvik:-D
# 28.3.2009 11.19
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
cronis
uživatel
SZ Mail
Stopro souhlasim...
# 28.3.2009 11.40
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Bylo to dobré, ale stejně když někdo neví zeptá se kamaráda a ten mu to řekne a nijak to nepomůže. ;)
# 28.3.2009 13.04
Simulátory všech kategorií.

HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
ale když si to vyplnil špatně tak se neukázalo tlačítko OK, a když si skoušel různý varianty tak se ti jednou muselo ukázat a tím si veděl že to máš dobře vyplněný...
# 28.3.2009 13.43
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
hatake kakashi
uživatel
SZ
Tento dotazník bych vrátil ale upravil..

1. By bylo lepší, že když zadáte odpověď ty 2 ostatní zmizí.
2. Otázek by bylo více, ale zobrazovalo by se jich pouze 10.
3. Odpovědi by se přehazovali. Tedy : Založíte postavu, vyberete si skin, povolání, zobrazí se vám dotazník a zadáte odpovědi. Pokud budou špatné, budete si muset vypnout a zapnout okno kde uděláte to samé. Tím by se dalo zabránít "opisování" atd.. V novém okně by byli jiné otázky a na tyto otázky by se odpovědi pořád přehazovali. Tedy by nebylo A pořád A, ale třeba C a naopak..
# 28.3.2009 15.45
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
[F]ucKerS
uživatel
Obrázek
Ve hře: [F]ucKErS a FucKerS
SZ ICQ

chmatacxek:já sem pro alespon by se mě ti d..enti neptaly kolik stojí to a to....3-(



ale i tak by se tě ptali kolik co stojí atd... protože ten dotazník není o tom kolik co stojí ale komáš říct, když je BUG ,,,komu máš napsat pro změnu hesel atd´..... :D :D
# 28.3.2009 16.03
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Až s tím příjde někdo zase za 2 týdny navruhuju warn :-D
# 28.3.2009 16.59
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Dotazník [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.