Chmatákov online


Fórum – Ch.t.s.(jak funguje naše policie?)

Fórum » Archiv » Ch.t.s.(jak funguje naše policie?) [zamknuto]

sebevrah
uživatel
Ve hře: sebevrah
SZ ICQ
mam stížnost na policii.Já myslela že nás má chránit a ona nás zavře do np když sme nic vedomě neudělali a ještě nás tam killí.S halucinatorem sem killila v kopce na začátečnim,pak přišel Skull a řek mi že se tam nesmí killit,tak sem rekla že to nwm a nekillila sem jen sem si zabila chmatopýra,když sem ho zabila(což bylo hned protože mam obratku 100),tak sem si chtěla schovat dyku ,jenže to tam zas přišel Skull a začal mě killit bílim kulasem.Já odlogla a Když sem se zas přihlásila byla sem v np,kde byl Skull a Jhonny1.Vysvětlovala sem , Že sem killila chmatopýra ,tak zaco sem teda v np? A on mě začal zase killit, tak sem odlogla.(kámoš mi říkal že ho Skull dal do np,protože trávil s jehlou.Tak naco je teda ta jehla když se sní nemůže trávit?)nwm jestli todle dělá kařdej policajt , nebo jen Skull, ale je to teda pekně nespravedlivý.Vlastně sem todle psala zbytečně protože mi nikdo nebude věřit a kdyby tak to nechate plavat.ale mam takovej vztek že sem to prostě musela napsat
# 25.3.2009 20.52
Vojta Zavoral
  • Dali vás už ch.t.s. do np když ste nic vědomě neudělali?
  • ano8 hlasů, 17 %17 %
  • ne23 hlasů, 48 %48 %
  • ano (Skull)17 hlasů, 35 %35 %
  • Celkem 48 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

bersíček
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ještě bych chtěla vědět jak dlouho budu teda v np.Nebo spíš kolik mam udělat kamenů za to že sem killila chmatopýra!!!!!!!!!

Protože ten........... Skull mi říkal že tam budu už nafurt:-O:-D
# 26.3.2009 18.18
Bersimek :-):-D
J3w_Empty9
uživatel
SZ Mail
CHci vyjádření Skulla kolik mam eště dát tomu NPC těch dementních kamenů dal sem mu už tak 500kamenů... řekni skulle a za co tam sem?
# 27.3.2009 11.28
 
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail

nekillila sem jen sem si zabila chmatopýra,když sem ho zabila(což bylo hned protože mam obratku 100)



jestli to nebylo za to 100obratko, rekilleru je tu plno
CH.T.S dělá špatně svou práci? chceš je zrušit? NO JO BY SE TI PAK V HRBOCE KILLILO CO?
Nelibi se ti že tě killovaly v NP? Ti co killuješ v hrobce z toho taky nejsou nadšení.
CH.T.S dělá svou práci dobře...
# 29.4.2009 17.05
 
..!..BL@cK_H0rN..!..
uživatel
Obrázek
Ve hře: Black_Horn a Estenrapus
SZ Mail Skype
John1 je asi nejlepši člen :-) a k tomu Fabos
# 30.4.2009 22.40
Chmatákov je nejlepší že?? Obrázek

Prosím nespamujte tohle forum :--)
yoyo3333
uživatel
Ve hře: yoyo3333 a klaudika
SZ Skype
podla mojich skusenosti je JOHN ferovi. este som nezazil aby dal niekoho do NP bez priciny a to som toho svedkom bol uz moc krat. vzdy nayjprv varuje ked tam niekoho dava, takze myslim ze si to aj zasluzia. ked niekto porusuje pravidla aj napriek tomu ze ho niekto upozorni ze ho da do NP a neda si povedat tak mu uz ani nic ine nezostava. a koniec koncov ved na to tam predsa CH.T.S. je.
# 16.6.2009 17.41
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Proste nejlepsi clen ch.t.s je JOhn1 spravnej .. :-)
# 17.6.2009 15.17
Facebook: Petr Pletka
Reno Rains
uživatel
Ve hře: firebull
SZ Mail
jn john1 je the best...a hlavne se s nim da normalne kecat ne jak nektery pitomci co k tobe prijdou aa chtej po tobe veci ktere si jim sebral kdyz vylezli z rubu a tys jim dal obranu...ale to sem nepatri...proste johny drz se a nedej na ty jejich kecy..hrac:firebull
# 22.6.2009 19.57
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Reno Rains:jn john1 je the best...a hlavne se s nim da normalne kecat ne jak nektery pitomci co k tobe prijdou aa chtej po tobe veci ktere si jim sebral kdyz vylezli z rubu a tys jim dal obranu...ale to sem nepatri...proste johny drz se a nedej na ty jejich kecy..hrac:firebull



To jsem nepochopil? :-O

Jakože ty normálně obranuješ členy CHTS? :-)
# 22.6.2009 19.59
Áj níd mór drags! :idea:
Reno Rains
uživatel
Ve hře: firebull
SZ Mail
mno jisteee..ja sem jeho tiskovej mluvci:-dne..podle me je johny v pohode a ja se za nej budu bit protoze jako jeden z mala lidi hraje FAIR PLAY(as na jeho hp:-d)
# 22.6.2009 20.06
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Reno Rains:mno jisteee..ja sem jeho tiskovej mluvci:-dne..podle me je johny v pohode a ja se za nej budu bit protoze jako jeden z mala lidi hraje FAIR PLAY(as na jeho hp:-d)


Jediný důvod tvých postů v tomhle topicu je podlézání, viz:

Reno Rains:proste johny drz se a nedej na ty jejich kecy..hrac:firebull

3-(
# 30.7.2009 6.51
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Tohle je už asi určitě neaktuální.Jestli máte nějaké pochvaly či kritiku pokračuj sem ale bez hádek.

lock
# 30.7.2009 11.29
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Ch.t.s.(jak funguje naše policie?) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.