Chmatákov online


Fórum – Klany na neofikách !

Fórum » Archiv » Klany na neofikách ! [zamknuto]

Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Ahoj,zajmalo by mě jak je to s klanama na neofikách jelikož mě jeden kámoš upozornil na to že na 4. neofiku mi založily CH ro(c)ks a tak to hodlám nějak řešit jelikož nedovolím aby někdo založoval CH ro(c)ks bez mého svolení,ještě k tomu se mě ani nezeptaly,tak jak to teda je ?
# 24.3.2009 19.36
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !

Stránky: 1 2 3

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Z webu jsem CH ro(c)ks smazal hned jak jsem si přečetl tvůj příspěvek v našich vzkazích a připojil sem tam i omluvu, kterou bych nepsal, kdybych si nejdřív přečetl tohle. Ale nenapadlo mě, že to sem napíšeš, když to tu vůbec nemá co dělat.
Žádný autorský práva se ti na to vztahovat nemůžou.
Zda se zruší i ve hře už nezáleží na mě.
Navíc je pravda, že tam ještě nikdo není.
Příště by jsi mohl jednat slušnějc, tímhle ničeho nedosáhneš!
# 25.3.2009 9.32
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Napodobovat nicky z jinych serveru neni zakazane a uz vubec ne, napodobovat klany, o tomhle nebylo rec, ani rec nebude. Tohle si musis vyresit sam s tim, kdo to zalozil..
# 25.3.2009 13.10
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

hatake kakashi:

Adamradvak:Nojo jenže já jsem v CH ro(c)ks udělal nějakou disciplínu kterou bych byl rád aby se dodržela a nechci tímhle dopustit aby CH ro(c)ks založila nějaká parta degenů který jenom řvoua neuměj nic slušně udělat...


Nazíváš mě degenem? Tomuhle se můžu jen smát, nic víc.

CHrocks možná založený je, ale nikdo v něm není. A kdyby byl není to nic co bych nesměl. Stejně jako moje kopírování nicků, které není sice porušení pravidel, ale domluvil jsem se s majitelem / GM serveru. Pokud mě nazíváš degenem, opravdu ti vstříc nevyjdu. Není to nic, co je nějak autorský chráněno takže sbohem.

Kdyby jsi alespoň podal stížnost normálně, tak bych to pochopil a tento klan (u mě na serveru organizaci) zruším.

Acer:Omlouvám se vím že jsem trochu vyletěl z míry ale včerejší den pro mě byl težký,takže teď bych se chtěl omluvit zase já vám a poděkovat že jste CH ro(c)ks smazaly ;-)
Pimps, který jsem založil z 149K já, je na neofiku běžně používaný klan. Stěžuji si? Ne. Stejně bych neuspěl.

Ale jinak: Pokud vážně chceš, abych klan / organizaci zrušil, tak bych chtěl vidět omluvu za to "degen". Taky to napiš normálně v klidu, protože pokud na mě budeš řvát, pouze mě "naštveš" a CHrocks nezruším.

Takže ještě jednou: Co jsi chtěl říct?


Neřikám že jsi degen jen mám obavy z toho že se na tom serveru vyskitují nejací degeni kteří kdyby vzali CH ro(c)ks do vlastních rukou byla by to hrůza
# 25.3.2009 14.29
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Klany na neofikách ! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.