Chmatákov online


Fórum – WIPE

Fórum » Archiv » WIPE [zamknuto]

Keldorn
uživatel
SZ
Kedy bude wipe? Mám vyskillené všetky dovednosti, mám všetky bežne dostupné zbrane a 120.000 chk. A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac. Už nie sú ďalšie herné ciele. Preto navrhujem wipe.
# 24.3.2009 13.53
 
  • Chcete WIPE?
  • Áno.3 hlasy, 18 %18 %
  • Nie.13 hlasů, 76 %76 %
  • Čo to je?(som dement)1 hlas, 6 %6 %
  • Celkem 17 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Chikiták
uživatel
SZ Mail Skype
omg demence njn nápad ti neberu ale sem PROTI 8-)
# 24.3.2009 14.23
lol
Keldorn
uživatel
SZ

Chikiták:omg demence njn nápad ti neberu ale sem PROTI 8-)



Demencia?Asi ste sa v škole ešte neučili čo demencia je...demenciou netrpí ten, čo si prejaví svoj názor napriek tomu, že sa s ním väčšina nestotožňuje. Dement je ten kto si to myslí...

Tu sa dozvieš viac o demencii...možno sa v tom nájdeš lol http://www.janssen-cilag.sk/disease/detail.jhtml?itemname=dementia_about
# 24.3.2009 14.27
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
keldrone sou dva druhy demencí je demence počitačová kterou trpí 96 procent hráču chmatu a pak ta tvoje kterous i tu psal
# 24.3.2009 14.29
 
Keldorn
uživatel
SZ

khark:keldrone sou dva druhy demencí je demence počitačová kterou trpí 96 procent hráču chmatu a pak ta tvoje kterous i tu psal



Je viac druhou demencii(o tých čo si popísal ty som nenašiel zmienku). Prečítaj si článok na ktorý som hodil link. Možno tam nájdeš práve tú tvoju;-)
# 24.3.2009 14.36
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Keldorn:Kedy bude wipe? Mám vyskillené všetky dovednosti, mám všetky bežne dostupné zbrane a 120.000 chk. A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac. Už nie sú ďalšie herné ciele. Preto navrhujem wipe.


Ale je tu také hromada hráčů, kteří nemají skoro nic. Kvůli tobě se wipe dělat nebude. Chceš ho snad mít každejch půl roku? Nebo ještě častějc? Tak si založ jinej účet s jiným povoláním a můžeš zase skillit.....3-(

Anketa: To že někdo přišel až po wipe a tudíš nemusí vědět co to je snad znamená že je dement? Dement seš ty !!! :-!



Naposledy upraveno: 24.3.2009 14.48

# 24.3.2009 14.47
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Keldorn
uživatel
SZ

čiro161:

Keldorn:Kedy bude wipe? Mám vyskillené všetky dovednosti, mám všetky bežne dostupné zbrane a 120.000 chk. A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac. Už nie sú ďalšie herné ciele. Preto navrhujem wipe.


Ale je tu také hromada hráčů, kteří nemají skoro nic. Kvůli tobě se wipe dělat nebude. Chceš ho snad mít každejch půl roku? Nebo ještě častějc? Tak si založ jinej účet s jiným povoláním a můžeš zase skillit.....3-(




Prečítaj si to čo som napísal poriadne. "A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac"

Anketa: lol wipe nie je slovo,ktoré sa používa iba v chmatákove. Tretia časť ankety je tam preto,lebo väčšina detí čo tu hrá a nevedia čo slovo wipe znamená by písala príspevky typu "čo je to wipe" namiesto toho aby si to vygooglovali.



Naposledy upraveno: 24.3.2009 14.50

# 24.3.2009 14.48
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Prečítaj si to čo som napísal poriadne. "A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac"


Četl jsem to, proto píšu, že je tu taky hromada hráčů, kteří zase mají míň a taky si chtějí zahrát. Ne hned zas odznova...
# 24.3.2009 14.49
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
prostě třeba já právě sem udělal ochočko na 100 a že si nějakího hráče to přestalo bavit tak bude wip tak bi stě tady už neviděly
# 24.3.2009 14.51
 
Keldorn
uživatel
SZ

čiro161:

Prečítaj si to čo som napísal poriadne. "A je tu hromada hráčov, ktorí majú viac"


Četl jsem to, proto píšu, že je tu taky hromada hráčů, kteří zase mají míň a taky si chtějí zahrát. Ne hned zas odznova...




Podľa môjho ingame prieskumu je viac práve ľudí čo už nemajú hernú motiváciu.




Naposledy upraveno: 24.3.2009 14.53

# 24.3.2009 14.51
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
že je víc lidí na tom nezáleží tak at si začnou new povolání mě nějaká motivace nezajímá
# 24.3.2009 14.52
 
Keldorn
uživatel
SZ

khark:že je víc lidí na tom nezáleží tak at si začnou new povolání mě nějaká motivace nezajímá




Ale tvoj názor je len jeden hlas v ankete,rovnako ako môj. Preto som tam tú anketu dal aby sa ľudia vyjadrili.
# 24.3.2009 14.54
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Máš snad úplně vyskillených všech šest povolání ? :-O
A máš snad všechny předměty které ve hře lze získat? :-O
Těžko! Tak tu neotravuj s wipe :-!

Jak by se mohla hra dále vyvíjet a jak by ji mohl Gizmo opravovat, upravovat a dodělávat, kdyby bylo každou chvíli wipe ???
# 24.3.2009 14.56
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Podle me tento topik zalozil jen proto aby zamachroval a udelal jak je velkej kluk...jinak sem proti
# 24.3.2009 14.59
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Keldorn
uživatel
SZ

čiro161:Máš snad úplně vyskillených všech šest povolání ? :-O
A máš snad všechny předměty které ve hře lze získat? :-O
Těžko! Tak tu neotravuj s wipe :-!

Jak by se mohla hra dále vyvíjet a jak by ji mohl Gizmo opravovat, upravovat a dodělávat, kdyby bylo každou chvíli wipe ???



Na čo všetky povolania? Léčitel a Mystik sú nepoužitelní, na Pobudovi je funny len kradení(to sa posralo obranou), Remeselník(to je len o tom kto má dlhšie zapnutého clickera) a Lovec je len slabší odvar bojovníka.

Posledný wipe bol pred cca 9 mesiacmi. A vieš aký bol interval medzi posledným a predposledným wipom? Podstatne kratší
# 24.3.2009 14.59
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Souhlasím s Ghoomem.Dále se odmítám v tomto naprosto debilním topicu jakkoliv vyjadřovat. Je zbytečný, nesmyslný a nemá úroveň, stejně jako jeho autor :-P

Gizmo udělá wipe až bude potřebovat, ne až to někdo bude chtít!
Nechápeš že hra je test a tudíž si s ní dělá Gizmo to, co potřebuje, aby ji mohl dokončovat. A ne to, co ty chceš?

Hraj něco jiného.... Třeba WoW, Metin nebo Lineage...jsou mraky MMORPG


A nebo si nech udělat reset tvého účtu, to by ti Gizmo snad i vyhověl...
A můžeš začít znovu, když po tom tolik toužíš...
# 24.3.2009 15.10
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » WIPE [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.