Chmatákov online


Fórum – chmatoviny

Fórum » Archiv » chmatoviny [zamknuto]

kukkik2
uživatel
Obrázek
SZ
koukal jsem na chmatoviny no a....no co říct přes 2 měsíce tam není vůbec nic bylo by dobrý s tím něco dělat ne? chmatoviny jsou bezva.Mě se teda nezdá že by tu nebylo o čem psát tak proč nikdo nic nepíše? :'( bylo by fajn si zase přečíst chmatoviny
# 22.3.2009 12.45
Hra je můj život a Můj život je hra.
Jestli nechápete vesmír tak chápete sebe jestli nechápete sebe chápete ostatní.Nechápete ostatní?Pak nechápu já vás lol
Obrázek
  • chtěli byste nová čísla chmatovin?
  • jasně jo12 hlasů, 92 %92 %
  • ne1 hlas, 8 %8 %
  • chmat co?neznám0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

kukkik2
uživatel
Obrázek
SZ
i ten jeden článek je lepší než nic ne? lol
# 22.3.2009 13.49
Hra je můj život a Můj život je hra.
Jestli nechápete vesmír tak chápete sebe jestli nechápete sebe chápete ostatní.Nechápete ostatní?Pak nechápu já vás lol
Obrázek
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
hodilo by se to ale teď se neděje skoro vubec nic ... až na ten souboj s NPC s chladnýma zbraněma apod. ale chmatoviny nic nepíšou a nejsou Questy
# 22.3.2009 13.51
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
chce to moderátory kteří umí psát česky jak s diakritikou tak aby věda dávala význam. a těch tu je docela málo.
# 22.3.2009 14.09
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Proč moderátory... několik lidí tady píše lépe nežli polovina z moderátorů...
# 22.3.2009 14.41
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
spider man
uživatel
Obrázek
Ve hře: spider man
SZ Mail Web
SUPER NÁPADxDxDxDxDxD
# 22.3.2009 14.48
chts jsou super chmatáci a bez nich by chmatákov nebyl chmatákovem!XD
ch ts jed go,go,go!!
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mám článek o questu, který byl dnes okolo 1h. ráno:
Dnes 22. března, něco po půlnoci, se Sam rozhodl, že by mohl chmatákům znepříjemnit život, protože příliš zlobí. Stvořil proto nestvůru jménem CryForYou a obdařil ji uměním zabíjet. Aby měla nestvůra větší šanci, nechal ji zaútočit na chmatákov v noci. Hned jak dokonal své dílo, vypustil nestvůru z nápravného zařízení a poštval ji na chmatáky. Zprvu byli chmatáci zdraví a plní sil. Nestvůra se však oháněla zbraní na všechny strany.
Zamířila si to přes město do lesa (na rub). Mnozí chmatáci, byli vyčerpaní a slabí, někteří už ani neměli zbraně. Velmi pomáhala morální podpora Johna, který oživoval padlé chmatáky. Mnozí chmatáci stáli na molu za lesem, bojíc se jít dál a doufali, že Sam se smiluje a dá jim lékárničky. V lese mezi tím byl zuřivý boj, padlí vstávali a bili se dál.
Možná, že by monstrum bývalo zničilo chmatovské obytatelstco, kdyby najednou nezačalo svítat. Chmatáci se léčili, kupovali nové zbraně a útočili. Monstrum podlehlo novým silám chmatáků a padlo.
Za zváštní statečnost a oddanost chmatákovu, byli odměněni:
[EaRo]
DubLen
Klavesa9
Krnevalik
Acer
MastrBojovnik
qqqqqq
RASMAK
Kozzel remda
Snacker (ale nevím jestli se nakonec dostavil)



V historii bylo nepřehledno, tdíž napište, koho jsem zapoměl uvést.
# 22.3.2009 16.31
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
BucEkk
uživatel
Obrázek
Ve hře: BucEk15
SZ Mail Skype
Docela dobré :-)
# 22.3.2009 16.58
[<>>ߤŁ$×÷$×>**>$ߣ>×÷$Ł]˛[Đ[€đˇ\ˇ<$>ß$*×÷$÷
×$*ß*×$>×ß×÷$×÷*¤×ß$×÷$×÷$¤ß$÷×$×÷ßߤß×÷$ł
`[]°Đ&˘€Đ^|đ\×ß>ף>Ł<´]˛[°€Đ˘Đđ~^˘°˛`¨÷$>÷>÷$>÷>>
ˇ^˘°˛`˙˝´÷ß*ß$Ł>$˙
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
dobré ale nápadně mi to připomína "draka" za staré
# 22.3.2009 16.59
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No nic extra mi to nepřipadá... O questy v tuhle dobu umí psát každé dítě... Zkuste napsat třeba o reformách atp...
# 22.3.2009 17.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mimořádné zprávy
Zástupci Greenchmat jsou v šoku, život nevinných zvířátek v ohrožení
Jak je již dlouho známo, Greenchmat (organizace zastávající chobotníky a jiná zvířátka) bránil chobotníky proti odlovu, což se jim nepodařilo, ale dokázali je ubránit proti vražedným střelcům, kteří "ztráceli mušku". Nyní však nejvyšší senát dovolil používat chladné zbraně na zabíjení mírumilovných tvorečků.

"Toto bude vést k úplnému vyhubení", říká pan Zelený, "musíme urychleně zakročit."

Jiný pohled k tomu má pan Mečislav, prodejce loveckých pomůcek:
"Nyní budu mít méně zákazníků, nebudou už chtít ochočovat, teď prahnou po smrti"

Mezitím vrazi tvrdí, že těch potvor je dost a můžou si sami za svoji nepřispůsobivost.
S tímto tvrzením nesouhlasíme a přikládáme již starší film svědčící o nízké inteligenci některých chmatáků: http://www.chmatakov.cz/galerie/filmy/evoluce
Od amterského reportéra qqqqqq
# 22.3.2009 17.40
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tenhle článek už je zajímavý a hezky se čte, jenže v mojí moci není, aby tě vzali,a el to je v Chicquitce, kterou jsem zde už dlouho neviděl, ale já bych tě zřejmě vzal, ale jak už sjem řekl, nejsem šéfredaktor...
# 22.3.2009 17.52
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
kukkik2
uživatel
Obrázek
SZ
hmm chce to někoho kdo by vyhodil neaktivní členy redakce( pro aspire zopakuji ještě jednou to NEAKTIVNÍ takže nemyslím ty aktivní) a dosadit na jejich místa nové redaktory ale bohužel nevím kdo může stanovit nového šéfredaktora ale kdybych to věděl tak mu to hned oznámím
# 22.3.2009 18.26
Hra je můj život a Můj život je hra.
Jestli nechápete vesmír tak chápete sebe jestli nechápete sebe chápete ostatní.Nechápete ostatní?Pak nechápu já vás lol
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jedinej kdo může je myslím starý šéfik a to jest Kernoll.
# 22.3.2009 18.31
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
kukkik2
uživatel
Obrázek
SZ
hmm co naděláme no ale chmatoviny byly suprový ne? teda dokud se na nich něco dělo8-)
# 22.3.2009 18.39
Hra je můj život a Můj život je hra.
Jestli nechápete vesmír tak chápete sebe jestli nechápete sebe chápete ostatní.Nechápete ostatní?Pak nechápu já vás lol
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » chmatoviny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.