Chmatákov online


Fórum – LORD RINGOUS

Fórum » Archiv » LORD RINGOUS [zamknuto]

FeeastinQo
uživatel
Obrázek
Ve hře: FeeastinN
SZ Skype
Afk skiluje rybaření scrn zde http://img7.imageshack.us/my.php?image=beznzvulns.jpg ;-) po 10 minutach mu napisu znova a skiluje vesele dal x)
# 16.3.2009 19.18
 

Stránky: 1 2

Bellexik
uživatel
Ve hře: snaker
SZ ICQ
Lamo ja chmata hraju uz asi 2roky a co se tam da ochocit?Asi dmnc a ty si ji ochocil prvni
# 11.4.2009 16.04
 
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Bellexik:Lamo ja chmata hraju uz asi 2roky a co se tam da ochocit?Asi dmnc a ty si ji ochocil prvni


Nemluf ! Nejebej tu mr**y když Chráněná je tu jen půl roku moýžná míň a co s tim omg souvisí to, že hraješ 2 roky?? V tom nevidim Logiku!! :evil: A jak můžš vědět jesi se tam ochočovat dá když tam neni chobot?? 3-(
BTW: Kdyby tam byl tak skilly rostou.. Podle mě! 3-(

STOP OT
# 11.4.2009 16.41
 
Jirekcz
uživatel
SZ

charvik:A jak můžš vědět jesi se tam ochočovat dá když tam neni chobot?? 3-(


Boha jeho ...
Právě proto, že tam nic pro ochočování není, tak se tam NEDÁ skillovat ochočování.
3-( 3-( 3-(
# 11.4.2009 16.50
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Jirekcz:

charvik:A jak můžš vědět jesi se tam ochočovat dá když tam neni chobot?? 3-(


Boha jeho ...
Právě proto, že tam nic pro ochočování není, tak se tam NEDÁ skillovat ochočování.
3-( 3-( 3-(


Ale kdyby a navíc mě nezajímá jesi jo a jesi ne ale co má společnýho 2 roky hraní s tim že se tam nedá skillit och. jako co to je za logiku logika houpajícího koně?
# 11.4.2009 16.53
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Někteří tvrdí, že vesmír je nekonečný. Ale není tomu tak. Nekonečná je pouze demence na tomto fóru... 3-(

Už se přestaňte hádat co tam jde nebo nejde. Jste jak mimina.. (Hádejte proč jsem nenapsal děti...)

DoST oT

K tématu: Nemůže tam skillit a stejně ty ryby bude každý začátečník brát.. Takže pochybuji že by lagoval server...
# 11.4.2009 16.58
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ

KoblizekX2:a proč ne lamo?



víš, nelze ochočovat něco, co tam není, možná to zakázané neni, ale prostě ochočovat tam nemůže protože tam není co ochočovat ( jak už někdo zmínil ) chleba v sámošce koupit můžeš, ale jen v případě že ten obchod je, nemůžeš přeci nakupovat nějakou věc v obchodě který neexistuje, celkem logické ne ? Jelikož se normálně žedné potvůrky do chráněné zóny dostat nemůžou tak je to nereálné !

nebudem se tu hádat kvůlki kravinám, jen jsem tě na to upozorňoval
# 11.4.2009 21.10
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail

kudka:

KoblizekX2:a proč ne lamo?



víš, nelze ochočovat něco, co tam není, možná to zakázané neni, ale prostě ochočovat tam nemůže protože tam není co ochočovat ( jak už někdo zmínil ) chleba v sámošce koupit můžeš, ale jen v případě že ten obchod je, nemůžeš přeci nakupovat nějakou věc v obchodě který neexistuje, celkem logické ne ? Jelikož se normálně žedné potvůrky do chráněné zóny dostat nemůžou tak je to nereálné !

nebudem se tu hádat kvůlki kravinám, jen jsem tě na to upozorňoval


Myslím že existuje jeden program WPE pro....
# 11.4.2009 23.08
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
charvik: OMG, samozřejmě že myslím čistou hrou, a žádným hackingem lamo ...

proč někdo pořád musí nacházet nějaké protiklady ? 3-(
# 12.4.2009 0.18
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Protože by to nebylo wono prostě se to rozjelo tak se diskutuje ja prestanu az prestanes ty ...
# 12.4.2009 0.42
 
Uchiha Itachi
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Na tom malém obrázku není nic vidět ;-)
# 12.4.2009 10.24
Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ

Uchiha Itachi:Na tom malém obrázku není nic vidět ;-)



ono vlastně ani není co vidět, prostě si tam někdo rybaří když je AFK, ale jelikož v chráněné zóně skillit nejde, tak bych to viděl na lock 3-(
# 12.4.2009 10.59
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » LORD RINGOUS [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.