Chmatákov online


Fórum – test

Fórum » Archiv » test [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Ahoj dostal jsem nápad co kdyby byl zase před registrací test ono by to už ty newby nějak přimělo k tomu aby se podívaly do návodu a na mapu než začnou otravovat.

Protože když je kolem mně 10 lidí jednomu odpovim a další 2 se mě zeptaj na to samé tak bych je nejradši poslal někam.

Zde jsou nejčastější dotazy: Jak se loví ryby, jak se těží, jak se prodává, jak se kupuje, jak se dostanu do klanu (lidí kteří předtím hrály wow tak řeknou do gildy)

Dotazy již starších hráču: kde se kupují zbraně,¨proč mi nestříli brokovnice apod., kde se koupí jehla, kde se dají sehnat bobule, proč nemohu lovit lepšim prutem a sbječkou, jakto že nemohu lovit vázy a těžit červený krystaly, jak se dělá ohníšek, jak se vyrábí, kde vezmu VIP věci (většinou vyjmenujou).

Tyhle všechny otázky bych dal do toho testu.

A ještě jsem se chtěl zeptat: na rubu už se může kilovat? Když jsem si tam včera skiloval výrobu tak mě někdo kilnul a řekl že se na rubu už kilovat muže.

U TOHOTO TÉMATU PROSÍM NEODPOČUJTE OD PROBLEMU A NEPIŠTE O NIČEM JINEM
# 11.3.2009 10.14
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
voliček
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype

atlan:Ahoj dostal jsem nápad co kdyby byl zase před registrací test ono by to už ty newby nějak přimělo k tomu aby se podívaly do návodu a na mapu než začnou otravovat.

Protože když je kolem mně 10 lidí jednomu odpovim a další 2 se mě zeptaj na to samé tak bych je nejradši poslal někam.

Zde jsou nejčastější dotazy: Jak se loví ryby, jak se těží, jak se prodává, jak se kupuje, jak se dostanu do klanu (lidí kteří předtím hrály wow tak řeknou do gildy)

Dotazy již starších hráču: kde se kupují zbraně,¨proč mi nestříli brokovnice apod., kde se koupí jehla, kde se dají sehnat bobule, proč nemohu lovit lepšim prutem a sbječkou, jakto že nemohu lovit vázy a těžit červený krystaly, jak se dělá ohníšek, jak se vyrábí, kde vezmu VIP věci (většinou vyjmenujou).

Tyhle všechny otázky bych dal do toho testu.

A ještě jsem se chtěl zeptat: na rubu už se může kilovat? Když jsem si tam včera skiloval výrobu tak mě někdo kilnul a řekl že se na rubu už kilovat muže.

U TOHOTO TÉMATU PROSÍM NEODPOČUJTE OD PROBLEMU A NEPIŠTE O NIČEM JINEM

ano jsme pro zas to jsou newbove píšou tu na web kuli kravině atp takže já jsem z atalanem pro!
# 11.3.2009 13.33
jsem normální kluk !
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
souhlasim jěšte si pamatuju jak tady newbici spamovali at jim napíšem výsledky
# 11.3.2009 14.17
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ

Atlan:
Zde jsou nejčastější dotazy: Jak se loví ryby, jak se těží, jak se prodává, jak se kupuje, jak se dostanu do klanu (lidí kteří předtím hrály wow tak řeknou do gildy)


Jasný jak kdyby když si hrál tak si to věděl ( poprvé když jsi hrál)

LOCK a už to tu bylo
# 11.3.2009 16.23
 

Fórum » Archiv » test [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.