Chmatákov online


Fórum – odkoupeni serveru

Fórum » Archiv » odkoupeni serveru [zamknuto]

PARKOUR
uživatel
SZ
chtel byh s ezeptat GM kolik stoji odkoupeni serveru a jestli musim treba pk po koupi platit naky poplatky trebba mesicne nebo diky PARKOUR xD:-P
# 9.3.2009 14.37
 

Stránky: 1 2 3

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Heleďte se, všechny neoficy jsou úplně na hovno... Na jednom jsou strašné lagy, druhý skoro nejede atp. Jak řekl Narayenko, kdo je chytrý, bude hrát tady na oficiálním :-)...
# 9.3.2009 20.01
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tj .. a hlavně, že sis chtěl taky jeden koupit lol I ty jeden .. Naray .. každý ofic je vždy lepší .. jak u WoW, tak u KO atd :)
# 9.3.2009 20.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jj, ale já bych to tam udělal tak aby tam nehráli samí dementi, hned bych je banoval... Takže bych byl pak na serveru sám lol...
# 9.3.2009 20.08
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
zrovna ty ? po tebe by to urobili tý ostatný inteligentný a rýchlo by si skončil lol
# 9.3.2009 20.09
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tady nejde o chytrost, ale i o to, jak bylo řečeno o VIP, tak jdou prostě na neoficiální, ale zaráží mě, že Gizi proti tomu nějak neprotestuje ( nesoudí se ), jak Sám říkal, našel okolo 25-ti nelegálních neofiků, což se už sakra moc. Nehledě na to, že nemají oprávnění server používat. Vím, že nejde udělat opatření, aby se nešířili dál a dál, i když tam jde bugoval, ale i tak si myslí, že by se tohle mělo řešit..... Jen si vezměte... Za legální neofiky zaplatili 3500 Kč + další updaty ... Nelegální to nestojí ani Kč a hraje na některých dost lidí, co je to potom za spravedlnost ?!
# 9.3.2009 20.09
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Boží mlýny mlejou pomalu, ale jistě :) I na ně dojde ;)
# 9.3.2009 20.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
máš rovnako ako s internetom, mp3jku si môžeš stiahnuť "zadarmo" ale z nie legálneho zdroja alebo si kúpiť v obchode Cd ... a kde je teda tá spravodlivosť ? nie je ...
# 9.3.2009 20.28
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Internet je ještě o to rozdílnější, že podle platných (českých, nevím jak je to na Slovensku) zákonů je legální stáhnout si MP3 pro vlastní potřebu, když ji dál nešíříš.
# 9.3.2009 20.41
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
PARKOUR
uživatel
SZ
jj ja byh chtel jen mit svuj server a provozovat ho v klidu a mir uxD skamosem ale etd ne asi dyl a plati se naky poplatky reba mesicne? nebotak?
# 9.3.2009 21.05
 
Gizmo
autor hry
SZ
Terinečka, ty jsi pořád nepochopil ten hlavní fakt, že placený neofiky maj updaty, který se na nelegální nikdy nedostanou.
A bez updatů, vzhledem k tomu jak brutálně tam lze zneužít WPE, nebude nikdo o 25 neoficů stát.
Když jich bude 1000, tak tím lépe - kolik si myslíš, že na každém bude lidí. Dva, tři? Než zjistí, že s 13letým GM, který si dělá co chce, je to o ničem tak či tak...
# 9.3.2009 22.37
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Můj názor je že neofiky vůbec neměli být.. Ale je to jen můj názor..
# 9.3.2009 22.46
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ale já to pochopil i chápu, jen mě dosti štve, že od nás s Legálních neofiků odcházejí lidé do nelegálů a tím strácí význám legální, kteří si zaplatili za server a teď i za update, já vím, že na nelegálních update není, ale když tak jsou kámoši tak tam budou i s nimi. Mi jde jen o to, že jak jsi napsal :

Když jich bude 1000, tak tím lépe - kolik si myslíš, že na každém bude lidí. Dva, tři?

Ano, ale tím pádem i na Legálních, kteří takto zbytečně vyhodili peníze, pro 2-3 lidi ? protože se to rozmístí po kamarádech...
# 9.3.2009 22.47
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
Terinečka: kdybys to chápal, tak je ti taky jasné, že tam odejdou a za 2-3 dny je to přestane bavit, až naskillí postavu, někdo je bude bugem zabíjet a každej tam bude běhat s rare věcma.

Navíc nevím, proč tu kňouráte, že jste platili - to někdo z vás to rozšířil a já se o to zajímat opravdu nebudu. Z dobré vůle jsem udělal volitelnou IP adresu v klientu a jak to dopadlo - nějaký idiot to začal rozesílat.
# 9.3.2009 22.49
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ano odejdou, ale kde se vrátí? Na ofik, protože si budou myslet, že jsou neofiky stejné, nekňourám, ale musíš sám uznat, že to spravedlné není ne ? Ano, ale ty přeci víš kdo to byl ne? Teda jsem se to doslechl, a proto si myslím, že by mělo pro něj přijít nějaké potrestání, i když je už to teď malou náplastí co se stalo...
# 9.3.2009 22.52
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
Nevím kdo to byl, jeden svaloval vinu na druhého, další se přiznal a jiný zase řekl, že ho k tomu donutili.
Není to spravedlivé, ale to, že někdo server začal šířit, taky ne. Takže není co řešit.
# 9.3.2009 22.54
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » odkoupeni serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.