Chmatákov online


Fórum – Nelegální server

Fórum » Archiv » Nelegální server [zamknuto]

Light
uživatel
Obrázek
SZ
čus lidí.. Jak víte, že teď NELEGÁLNI neoficiální server má skoro každý a neuvěřitelně mě to sere , tak bych prosil Gizma aby s tím něco dělal... Je to strašný a slyšel jsem různé verze příběhu , ale prostě servery mají mít Rabbit Acer FaboŠ&Ciby a VRak... Nevím jak se to dostalo Halucinatorovi , Patikovi/ Chymezovi(nepravému) atp..Je to uplně na hovno , a byl bych s Gizmem aby na ty lidí kdo má nelegalní server aby se na ně podali trestní oznámení.Protože , nezaplatily tak nic , servery mají být 3 , ale mezi Fabem a VRak byl nezhod tak to bych ještě bral protože VRak to zaplatí.. Ještě jednou řikam nevím kdo jím je poslal ale VRak to tak na 55% nebyl, nevěřím mu ale nadruhou stranu když byl zhůlenej a ožralej a řekl , že ho nikomu neposlal tak mu věřím..Prosím aby se to nějak vyřešilo aby servery by byly jen 4 jak mají býti a ne takový nesmysly.. Dík za pochopení..

Rozhovor s kámoše s Petíkem :

[16:14:08] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: Na rovinu kdo ti poslal server? Pro zajímavost,
[16:14:34] _PeTiK_ píše: nikdo
[16:14:57] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: šak když to zjistím trestní oznámení
[16:15:22] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: 5) Pokud, co BSA uděluje, je kolem 50-150 tisíc Kč + odškodnění, o které si
řeknu já jako majitel serveru.
[16:15:28] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: Já Gizmovi rád pomužu
[16:15:37] _PeTiK_ píše: nemám server
[16:15:43] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: Ale jo
[16:15:43] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: :D
[16:15:48] _PeTiK_ píše: ale ne ¨¨
[16:15:53] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: S andreem teď kecám na SKYPE
[16:16:12] _PeTiK_ píše: ale neni na mím pc ale na kámosovim takže ....
[16:16:33] Mr.VladdiS <3 <°((-< píše: A? Už to mám jiste tak si připrav tak 5x Mámky výplatu
[16:17:08] _PeTiK_ píše: jasne :) není to muj server a není na mim pc tak to nehrot

Potom po strachu si ho dal do Ignore Petík

Po částečném zkoumání jsem zjistíl že někdo podle Andreeho údájně PiXee poslal JaZZovi server ale ten ve strachu ho poslal Petíkovi a pak ho rozjeli petík a JazZ.. Please o řešení , přip. Trestní oznámení za zneužití autorských práv..

Alias For The Chmatakov xD
# 6.3.2009 16.23
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
Light: tak zapoj mozek a pak ti dojde, že je to jediný, co můžu udělat - nechat je, ať to zaplatěj..protože jinak nikdy nezjistím, kdo to kde provozuje nelegálně, jen na udání.

Takže asi tak. Tyto neofici však nemají možnost získat udpate, takže jaksi "zastarají", ale to je věc majitelů.
# 6.3.2009 20.15
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nelegální server [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.