Chmatákov online


Fórum – Neschopnost správců webu

Fórum » Archiv » Neschopnost správců webu [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Sem hodně nas*anej !
Už 3 dny mám ban na web. Psal jsem několika lidem a psal jsem to i tady na fórko. Nikdo mi nedokázal pomoct, nikdo mi nenapsal, prostě se už 3 dny nedostanu na web a nikdo asi neví proč...

Zajímalo by mě, kdy to konečně někdo začne řešit a něco s tím uděláte.
Předtím to bylo formou prosby, teď je to stížnost, protože s tím absolutně nikdo nic nedělá!

Budu mít doživotní BAN za nic?
# 5.3.2009 19.59
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2

FrEeRiĐeR
uživatel
Obrázek
Ve hře: ShUt ThE FUcK UP !!
SZ Mail Jabber Skype
DJ Miky
webmaster

Zabanovaná je celá síť 77.48.*.*, protože z ní někdo s dynamickou IP opakovaně dělal bordel... Nevím teď, kdo to byl...
# 4.3.2009 16.21



Naposledy upraveno: 5.3.2009 20.01

# 5.3.2009 20.01
hatake kakashi
uživatel
SZ
Sewe dýdžej to zde psal (někde). Je zabanována IP adresa (nevím jak to máš např. 55.66....) tedy vše co začíná těmi 4 prvními čísly, protože někdo používal anonymizer a otravoval zde. Mikdy by ti měl udělat výjimku ;).
# 5.3.2009 20.01
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Stěžuj si, co uděláš ? :P

Moji odpověd si dostal. Spamuj jim jabber.
# 5.3.2009 20.15
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak ted nevim nakoho i presne stezujees? Kdyz tyhle prava maji pouze Miky a pajah, asi primo na webmastery? :-)
# 5.3.2009 20.18
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
To nejde zabanovat účet místo IP?
# 5.3.2009 20.22
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Před třemi dny sem se to pokoušel (bezúspěšně) řešit. Psal jsem Mikymu PMku a psal jsem to i tay na fóru. Psal sem Narayovi na Skype, ten mi pak odpověděl do minulého topicu. Spamovat jim jabber? Ten sice nemám, ale čeho bych tím dosáhl?
Moje IP je 77.48.243.142
Teď jsem tu přes anonymizér, protože jinou možnost se sem dostat nemám. To že Miky nechodí na web, nečte zprávy nebo to nechce řešit není moje vina, ale nechápu, proč na to mám doplácet. Čekal sem dost dlouho.
Nevím jakej tu byl problém, ale Miky by neměl udělat vyjímku, ale vyřešit to jinak a to rychle...
:-!
# 5.3.2009 20.24
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Paráda! Už je to čtvrtý den a stále na to každej sere !
Nezajímá mě warn za doublepost nebo vulgaritu. Já mám naprosto bezdůvodně BAN a nikdo se k tomu nedokáže vyjádřit !!!
Co to je doprdele za jednání ???
# 6.3.2009 14.40
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Seš na tom tak špatně aby sis myslel že se celej svět toší jenom kolem tebe?3-( Pár dní je nic...



Naposledy upraveno: 6.3.2009 14.52

# 6.3.2009 14.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hatake kakashi
uživatel
SZ
Sewe: Nejlepší bude spamovat dýdžejovi jabber, nebo napsat pájovi na icq.


Edit: vyřešeno. Pája se na to podívá večer
# 6.3.2009 14.51
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Reiser
uživatel
SZ
lol fakt ze jo,kernolle,ty radsi mlc,myslim si ,ze ban za nic nasere kazdyho,tak z nej nedelej mali decko,jako by nic nevydrzel,ty si myslis,ze by ti to bylo prijemny,kdyby ti nahodou neco napsalo na web:Ucet byl zabanovan nebo jak to je? asi ne
# 6.3.2009 15.20
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Myskim ze kerny by to ani nejak poradne neresil, ja bych si ztoho taky nedelal zadnou velkou hlavu. Vsak o nic nejdeee:-|;-)
# 6.3.2009 15.40
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Freerider odpověděl hned a věcně. Přesto se tu čiro rozeřvává že mu zničili život. Pokud vím tak za to co tu webmasteři dělají placení nejsou takže nejsou povinni tu celý dny vysedávat. Když někdo pár dní neřeší hráčský problémy tak se svět nezhroutí...3-(
# 6.3.2009 15.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Dobré projevení závyslosti :-D
používej zatim anonymizer.
# 6.3.2009 15.51
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Kernoll:Freerider odpověděl hned a věcně. Přesto se tu čiro rozeřvává že mu zničili život. Pokud vím tak za to co tu webmasteři dělají placení nejsou takže nejsou povinni tu celý dny vysedávat. Když někdo pár dní neřeší hráčský problémy tak se svět nezhroutí...3-(



To co řekl, je sice možná pravda, ale je mi to úplně k ničemu. Webmasteři za svoji praci sice nejsou placeni, ale mohli by ji dělat pořádně, když si jí vybrali.
Nakonec sem ten špatnej já, protože sem bezdůvodně dostal BAN. Bože to sem ale idiot! Co sem si to dovolil ????
# 6.3.2009 17.28
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Nejseš ten špatnej když si stěžuješ seš ten špatnej když si stěžuješ jako nadrogovaná opice.3-(
# 6.3.2009 17.30
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Neschopnost správců webu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.