Chmatákov online


Fórum – dohoda

Fórum » Archiv » dohoda [zamknuto]

Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Chtěl bych se zeptat jestli je dohoda teda zrušená nebo ne a pokud ano mohlo by se to napsat do novinek at v tom není zmatek
# 28.2.2009 23.21
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nejlepší řešení -
Tam kde funguje obrana tam by se nemělo killit.
Tam kde nefunguje obrana tam se killit může.
# 28.2.2009 23.24
Áj níd mór drags! :idea:
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Dohoda PLATÍ
# 1.3.2009 3.27
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To už se Sam zas rozhodl, že fungovat bude ?

Imo trošku low, dnešní killeři se sváma na ničem nedohodli. Go aktualizaci.
# 1.3.2009 8.59
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Pořád nevidím důvod, proč by měl na rubu, kde jsem záměrně obranu nedělal, platit zákaz killování?
Je to absolutně o ničem - dříve byly bitky o rub, lidi se museli trochu starat o to, aby si vydělali a přežili to...ztrácí význam PvP.
# 1.3.2009 9.06
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Ale problém je v tom, že dnes tam je permanentně 10 killerů, kteří prostě nikoho ke stromům nepustí.
# 1.3.2009 9.15
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenze kdyby tam byli killeri .. Mozna tak banda noobu s kulama a nebo slavni logouteri 3-(
# 1.3.2009 10.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Jirekcz:Ale problém je v tom, že dnes tam je permanentně 10 killerů, kteří prostě nikoho ke stromům nepustí.


Tohle není pravda 3-(
# 1.3.2009 10.41
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Jirekcz
uživatel
SZ
... Tak to v tom případě byla pravda 3-(
# 1.3.2009 11.06
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
turcik
uživatel
SZ
jo to by bylo dobre
# 1.3.2009 11.15
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Fabos121:Jenze kdyby tam byli killeri .. Mozna tak banda noobu s kulama a nebo slavni logouteri 3-(


Diego a pod? Tohle bych banoval. Zabíjí tam kde nesmí, a když na něj někdo vlítne protože chce chránit (třeba rub) tak odlogne.. Newbie.

Jinak k tématu: Já bych dohodu nerušil ;).Pokud je bugnutá obrana, tak stejně na rub chodí tak max. začátečníci s kůlem.
# 1.3.2009 11.17
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenže i to tě nasere .. zbytečně utrácet za léky kvůli nějáké nooba, kterého stejně nerozsekáš, protože odlogne a nebo zajde za nějákým členem CHTS a nakecá mu, jak si ho strašně nerekilloval a CHTS tě zabije nebo něco 3-(
# 1.3.2009 11.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ono jde oto, jeden důvod.. Mohlo by se tam killit, ale ve hře by museli být lidi, kteři to umí.. kteří sou dobří killleři ne banda debílků s kůlama, kteří ti uberou sotva 50hp. pro tenhle důvod bych dohodu nechal.

a proč zrušit? .. Protože, kdyby ve hře byli hráči jako "Robben,zahy,bájo,vrakček,grafitka,seRRRa, apod." dohoda by strácela smysl, pač by tam opravdu šlo o "killing" se zbraněma..
# 1.3.2009 12.06
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
ono na rubu poslední dobou kilej jenom nějací newbie s kulama kteří mi nadávají že mám cheaty a nejdu zabít na forku je prý plno dementu(je) ale bežte se někdy podívat na rybarnu to je pravá epidemie demence
# 11.3.2009 19.14
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Nejhorší je že když je na rubu 5 noobu s kulama a já tam přijdu s dýkou a sekerou (na dřevo) abych si zarubal a mohl s bránit tak nadávaj nže se tu kilit nesmí když je kilnu a nejdřív si začnou pak vylezu ven, oni taky a zkoušej obranu a protože nejde po kileni tak se všech ptaj kdo vypnul obranu.

Nebo červení furt píšou obranu a diví se.
# 12.3.2009 14.02
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Fórum » Archiv » dohoda [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.