Chmatákov online


Fórum – Obrana

Fórum » Archiv » Obrana [zamknuto]

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Navrhuji, aby se zrušila obrana pro hráče, kteří mají stáří nad 20. Takový hráč se už dokáže sám ubránit, a má kámoše kteří mu pomůžou. Určitě by to bylo zábavnější, takové městské přestřelky gangů.. Né hodně lidí chodí do dalších měst, a když už tam jdou, tak tam většinou nikdo není. Na rub nikdo nechodí, protože tam jsou všichni schovaní za stromama, a ve městě se nic neděje. Vyjímka by byla pro řemdy a na 1. ostrově kde se vydělává.
# 28.2.2009 14.49
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Já bych obranu zrušil úplně..a místo toho bych nahradil ,že se dá killit jen někde..
# 28.2.2009 14.51
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Bellexik
uživatel
Ve hře: snaker
SZ ICQ
Smacker ale co kdyz te nekdo bude chtit killnout a ty budes mit u sebe nejake vzcne veci a budes daleko od chraneny?To bys byl pak nasranej ze si ty veci ztratil a uznaval bys ze si to nemel navrhovazxD
# 28.2.2009 15.10
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Místo toho bych rači tu obranu opravil:D
# 28.2.2009 15.11
 
Bellexik
uživatel
Ve hře: snaker
SZ ICQ
A jak by to bylo by se to jmenovalo misto obrany?treba napisu killer a je death xD
# 28.2.2009 15.13
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Blbost,nesouhlasím s tím.:-|
# 28.2.2009 15.19
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Přesně tak, nejlepší by bylo obranu opravit, aby fungovala tak, jak má. Takhle toho hráči využívají. Udělají se RED, nechají se killit, pak se zase udělají BLUE a už jen píšou obrana.

Zároveň chci upozornit, že by se konečně měli ujasnit pravidla !
Určitě bych povolil killení na rubu a hlavně by mě zajímalo, jak je to s travičstvím. Už jsem se tu na to asi 2x ptal a bylo mi řečeno, že se na něj nevztahuje žádné omezení. Avšak včera na težbě se objevil (přes .sleduj) jeden nejmenovaný člen CH.T.S.. Já jsem tam trávil a on mě bez jakékoliv otázky začal killit.
Ale to je už trošku OT...
# 28.2.2009 15.23
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Kdyby se takto zrušila obrana, tak by se killilo úplně všude. :-|
# 28.2.2009 15.24
Áj níd mór drags! :idea:
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Aspon by se CH.T.S a CH.B.I nenudili... Já po celou dobu co jsem na chmatu jsem teď nepotkal jediného killera. Je to tam strašná nuda, ani lidi tam nikde nejsou, všichni jsou zalezlí na prvním ostrově a baví se tam o kravinách. Prostě vnést do chmatu trochu akčnosti. Nebo přidat nějaké NP, je strašná škoda, že na chmatu nejsou žádné NPC, byla by to větší sranda. Teď si jedu po poušti, bezstarostně, vpohodě, kdyby tam byly aspoň npc tak bych se musel bránit, a ony by bránily v postupu k další. částím chmatu. Prostě aby se na chmatu něco dělo, teďka klidně můžu afkařit a nikdo si toho nevšimne protože nikdo nic nedělá.
# 28.2.2009 15.57
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

čiro161:Přesně tak, nejlepší by bylo obranu opravit, aby fungovala tak, jak má. Takhle toho hráči využívají. Udělají se RED, nechají se killit, pak se zase udělají BLUE a už jen píšou obrana.

Zároveň chci upozornit, že by se konečně měli ujasnit pravidla !
Určitě bych povolil killení na rubu a hlavně by mě zajímalo, jak je to s travičstvím. Už jsem se tu na to asi 2x ptal a bylo mi řečeno, že se na něj nevztahuje žádné omezení. Avšak včera na težbě se objevil (přes .sleduj) jeden nejmenovaný člen CH.T.S.. Já jsem tam trávil a on mě bez jakékoliv otázky začal killit.
Ale to je už trošku OT...

Ty si fakt hloupej,trávit se v zónách kde PLATÍ OBRANA NESMÍ!Kolikrát ti to mám vysvětlovat?
# 28.2.2009 16.00
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Fórum » Archiv » Obrana [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.