Chmatákov online


Fórum – Chymezz – VIP

Fórum » Archiv » Chymezz - VIP [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Kdo smazal topic o VIP co tu psal Chymezz?

Každopádně tedy znovu:

Chymezz, VIP je dar a v sekci server máš napsáno jasně, že se uděluje JEDNORÁZOVĚ. Takže pokud o účet jakkoli přijdeš, znovu VIP nedostaneš.
Tím, že se ho tady snažíš opětovně získat, porušuješ darovací smlouvu, což si můžeš přečíst zde:
http://www.sagit.cz/pages/delfinheslatxt.asp?cd=149&typ=r&levelid=dary.htm&datumakt=01.05.2002

Složenky či jakékoli jiné doklady o tom, že jsi přispěl, jsou u daru k ničemu, protože poslat peníze může KDOKOLI a tedy kdokoli může mít složenku, že přispěl. Když ti pošlu na účet 100 000 a budu mít složenku, co myslíš, je mi to k něčemu? ...

Nepleť si to s obchodem, tady žádná povinnost na mé straně není! Viz právní odkaz výše.



Naposledy upraveno: 27.2.2009 11.38

# 27.2.2009 11.33
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Bohužel jsem si nevšiml, kdo z modů byl online..

Edit: Zmizel i topic o unbanu durdovi.. Že by chmatmaster? jediný s právy online..
# 27.2.2009 11.37
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja to smazal... pul topiku bylo OT... nechapu proc todle vubec resite staci napsat add pravidla a konec... jestli bude mit zajem o zmenu hesla tak at napise slusnou zadost a locknem to nez se to vyridi. tecka
# 27.2.2009 11.39
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Gizmo
autor hry
SZ
Nešlo o změnu heslo, ten dement si plete dar s nákupem..takže jsem mu to vysvětlil.
# 27.2.2009 11.39
 

Fórum » Archiv » Chymezz - VIP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.