Chmatákov online


Fórum – NP a svědomitost CH.T.S

Fórum » Archiv » NP a svědomitost CH.T.S [zamknuto]

sexman
uživatel
Ve hře: sexman,DC killer
SZ Mail ICQ
Rád bych podotkl že by si lidi z CH.T.S měli psát ty které dali do NP a od kdy a do kdy a také nick třeba u mého druhého nicku policista mi řekl že v NP budu jen týden a nakonec už sem v NP o 3 dny déle takže jsem tu dal anketu o CH.T.S! tento komentář se netýká Johna1 a palandy!
# 24.2.2009 18.28
 
  • Ste spokojeni s CH.T.S ohledně NP?
  • ano12 hlasů, 52 %52 %
  • ne0 hlasů, 0 %0 %
  • někdy3 hlasy, 13 %13 %
  • vubec ne8 hlasů, 35 %35 %
  • Celkem 23 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Souhasím s tím že by si měl ten kdo je v np napsat pm tomu kdo ho uvěznil, přece jenom chce hrát on tak ať si se stará, ale měl by být nějaký seznam kdo koho a na jak dlouho dal do np, tedkom je v tom docela bordel a kazdou chvili si tu někdo píše o vyndání z np
# 24.2.2009 19.27
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ale tohle je zas tvůj problém. Pokud víš, že budeš asi odcházet častejc na WC, tak ten kliker vypni.
# 24.2.2009 19.28
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
sexman
uživatel
Ve hře: sexman,DC killer
SZ Mail ICQ
Ale ja jsem clickera ještě vubec neměl to je jen jeden problém mi ho poslal kamoš asi před  2 dnima
# 24.2.2009 19.29
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
Naray: áách zase múdrosti o niečom čo nevieš ? bolo to viac ako minúta a kamene pod sebou takže hmm ... vieš ono ako už xment spomínal všetci sú na WC poprípade niečo robili, ale koho to má zaujímať ...
# 24.2.2009 19.32
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
sexman
uživatel
Ve hře: sexman,DC killer
SZ Mail ICQ
Pokut to bylo na mě tak se pleteš neskillil jsem vubec těžbu tu už mam davno na 100% a byl jsem v ochraný dalo by se říct že jsem v NP bezduvodně a když už tak by to mělo být opravdu jen na ten týden!
# 24.2.2009 19.34
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ne, nemusíme .. Já radši nikoho neuvězňuju .. ti, kteří kradli u chobotů a pak nadávali pouštět nebudu ..
# 24.2.2009 19.40
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
sexman
uživatel
Ve hře: sexman,DC killer
SZ Mail ICQ
Prosím všechny až uvidí policistu at mi napíšou na icg děkuji
# 24.2.2009 20.52
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Já si většinou dělám texťák kde sí píšu nick,důvod a datum kdy ho pustím ale hrát na třech serverech současně a řešit
problemi s hráči je fakt dřina.Ani jsem to nečekal ale to je vedlejší...
# 24.2.2009 21.22
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ok, je potřeba to trochu ošéfovat.
1) Každej člen CHTS si bude POVINNĚ psát všechny zavřený lidi někam k sobě do PC jako Xment, pokud zase uvidim že někoho necháváte dýl v NP tak poletíte.

2) tresty budou několikrát přísnější. jelikož si lidi dělají z NP dovolenou, za nejmenší přestupek (krádeže, nadávání) bude NP 1 měsíc rekill a porušení dohody dva a víc, to je na členech. je to kurevsky hodně, ale jinak to s váma nejde. NEZNALOST NEOMLOUVÁ!
# 24.2.2009 22.02
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Big Daddy: a co psat ''trestance'' na forko chts, aspon ubydou topicy typu: já sem v np, dyt sem nic neudelal
# 24.2.2009 22.08
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
toho se nevyvaruješ stejně, ať si to píšou kam chtěj, ale ať je v tom doprčic přehled.
# 24.2.2009 22.09
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Big Daddy: nevyvaruješ, ale aspon ubyde
# 24.2.2009 22.12
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ

Big Daddy:Ok, je potřeba to trochu ošéfovat.
1) Každej člen CHTS si bude POVINNĚ psát všechny zavřený lidi někam k sobě do PC jako Xment, pokud zase uvidim že někoho necháváte dýl v NP tak poletíte.

2) tresty budou několikrát přísnější. jelikož si lidi dělají z NP dovolenou, za nejmenší přestupek (krádeže, nadávání) bude NP 1 měsíc rekill a porušení dohody dva a víc, to je na členech. je to kurevsky hodně, ale jinak to s váma nejde. NEZNALOST NEOMLOUVÁ!


xD tohle jsem ti navrhoval na ICQ předtím. Tvoje reakce? "Není to moc?:-O"
# 25.2.2009 10.12
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Omg si myslíte, že když vy celé dny prosedíte u kompu,. že musí i chts jen proto, aby vás vytáhla..? 3-(
# 25.2.2009 10.21
Simulátory všech kategorií.

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
mikey: na jednu stranu je to spravedlivý, když je tam dáme, tak bychom je měli i vytáhnout.

mak: to si nepametám :P
# 25.2.2009 11.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » NP a svědomitost CH.T.S [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.