Chmatákov online


Fórum – povolani

Fórum » Archiv » povolani [zamknuto]

zorank
uživatel
SZ
Prosim nejakeho hodneho clovicka jestli by mi sem napsal jake povolani ma jake vyhody já se nemůžu rozhodnout:-( pls nenadavejte mi
# 22.2.2009 21.10
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
www.chmatakov.cz/povolani

To ti možná pomůže.
# 22.2.2009 21.12
 
FrEeRiĐeR
uživatel
Obrázek
Ve hře: ShUt ThE FUcK UP !!
SZ Mail Jabber Skype
Hledej :D
# 22.2.2009 21.15
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Řemeslník alias řemda - No, to je povolání pro takové ty magory co mají hordy času na neustálé klikání na jedno místo a tak vydělávat...Řemda má 200 hp. Hlavní pointa tohoto povolání je vydělávaní.
Takže celkem nuda.

Lovec alias... Nemá alias? xD - No, to je docela gut volba... Můžeš si kde co ochočit a můžeš i zabíjet (lukem, kuší). Ale má docela málo hp (190). Celkově dobrá volba...

Pobuda alias... Opět nemá alias xD - No to je pro takové ty fajnšmejkry a hračičky.
Může se zneviditelnit a umí krást ostatním věci z invu. Má i speciální pistoli, jen pro pobudu... Má nejmíň hp (180) Takže jak už jsem psal - Pro hračičky a fajnšmejkry xD

Bojovník alias bojda - Myslím, nejlepší volba povolání. Může střílet ze zbraní a používat bodné zbraně... Jeho výdělečné skilly jsou taky docela dobré (Dá se tím uživit :-O).
A ještě k tomu má nejvíc hp (210)

Mystik alias... Zase není alias - Umí sesílat blesky což je velká výhoda... Taky umí mizet věci a znehybňovat ostatní, ale opět málo hp (190).
Toto povolání je pro hard-core hráče xD

Léčitel alias nedodělané povolání - No, docela povolání na prd... Umí zacházet s chladnými zbraněmi a ještě umí nečekaně léčit, ale to je tak vše. Takže k ničemu.

Možná mi tam něco chybí a hlavně s hp si nejsem jist... Takže je to takové nedodělané. :-P

EDIT: Kua, až teď jsem si všiml kolik tam mám "má" apod. No je to čistě o informacích, takže na chyby nehleďte :-)
# 22.2.2009 21.41
Áj níd mór drags! :idea:
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mystik a pobuda maji hp naopak ;)
# 22.2.2009 21.44
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Jestli jsi začátečník, tak bych ti doporučil Řemeslníka. Chytej ryby, vydělej si 250chk a jdi si koupit sbíječku. A teď už jen skilluj těžbu na 100%. Je to snadné, vyděláš si dost peněz a hlavně získáš spoustu informací a dobrých rad od ostatních hráčů. Navíc až budeš mít 100%, tak budeš hodně vydělávat a jsi za vodou, pak už budeš alespoň trochu zkušený a můžeš hrát za někoho jiného nebo dál skillit řemeslníka. Může ochočovat chmatopýry, bloudy a hnědého a sněžného chobota. Může mít na 100% těžbu, rybaření, zručnost, dřevorubectví, alchemii a výrobu, takže se nudit nebudeš. Skillení můžeš pak střídat, aby tě to neomrzelo, ale myslím si, že těžba je asi nejlepší (nikoliv však nejvýdělečnější) a důležitá.

Toť moje rada :-).
# 22.2.2009 21.53
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Fórum » Archiv » povolani [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.