Chmatákov online


Fórum – Skiny z testu

Fórum » Archiv » Skiny z testu [zamknuto]

$McKat$
uživatel
SZ
Jestli chcete tak mám hodně skinů z testu ale možná ne všechny, tak se ptejte a já se podívám co mám.



Naposledy upraveno: 21.2.2009 10.41

# 20.2.2009 22.40
Obrázek
Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

$McKat$:Jestli chcete tak mám jakíkoliv skin s testu ale možná né všechny tak se ptejte a já se podívám co mám.


Jestli chcete, tak mám jakýkoliv skin z testu, ale možná ne všechny, tak se ptejte a já se podívám co mám. 3-( DEMENCE!


Víš o tom že to nemáš v hlavě v pořádku? Napíšeš: mám jakýkoliv skin z testu, a potom napíšeš ale možná ne všechny.. 3-( tohle jsem dlouho neslyšel/neviděl.

Ty tvoje skiny má každý, protože již zde bylo tolik obrázku s věcmi z chmatu.. 3-(
# 21.2.2009 10.11
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
$McKat$
uživatel
SZ

hatake kakashi:

$McKat$:Jestli chcete tak mám jakíkoliv skin s testu ale možná né všechny tak se ptejte a já se podívám co mám.


Jestli chcete, tak mám jakýkoliv skin z testu, ale možná ne všechny, tak se ptejte a já se podívám co mám. 3-( DEMENCE!


Víš o tom že to nemáš v hlavě v pořádku? Napíšeš: mám jakýkoliv skin z testu, a potom napíšeš ale možná ne všechny.. 3-( tohle jsem dlouho neslyšel/neviděl.

Ty tvoje skiny má každý, protože již zde bylo tolik obrázku s věcmi z chmatu.. 3-(


Upraveno BTW:Nedal sem tam všechny
# 21.2.2009 10.41
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
myslis asi tyto že?
forum.chmatakov.cz/tema/5392-id-skinov-a-veci
# 22.2.2009 8.47
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Fórum » Archiv » Skiny z testu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.