Chmatákov online


Fórum – Pravidla

Fórum » Archiv » Pravidla [zamknuto]

jaroslak
uživatel
Ve hře: jaroslak
SZ Mail
Myslím, že je potřeba aktualizovat soupis pravidel, aby některé věci byly jasné i nováčkům a méně chytrým, jako jsem já. Teda ten nováček ve hře.

Prokousával jsem se fórem, ale není ve schopnostech jednoho člověka všechna nově vzniklá nebo postupně upřesňovaná pravidla shromáždit a smysluplně utřídit. Mám jenom několik námětů; další by mohli doplnit jiní, povolanější a zkušenější:

i.) Příkaz „Odlogněte se!“. Když takový příkaz uvidíte na obrazovce, odlogněte se a nepátrejte, kdo jej říká. Zneužití = … (např. blokování účtu…)
ii.) Jak se správně odlogovat (oproti zavření klienta), okamžité odlogování na speciálních místech; viz např. forum.chmatakov.cz/tema/8588-bug-pri-odlogu nebo forum.chmatakov.cz/tema/7998-neodlogovali-prisli-o-ucet nebo forum.chmatakov.cz/tema/6319-odlognuti-az-po-20-sekundach;
znění tohoto pravidla nemůžu zformulovat, protože (jak jsem vyrozuměl) bych měl mít někde v klientovi nějaké tlačíko na odlogování, ale ať hledám, jak hledám …
iii) Když někdo skilluje, vypadá to, že je AFK, jak jsem se dočetl. Ve fóru jsou různé návrhy co s tím. Nebo to není potřeba řešit?
iv) Pravidla zabíjení atd., hráčská etika; viz např. forum.chmatakov.cz/tema/8438-ch-t-s-nova-chmatakovska-policie;
v) Potřebné informace o chmatákovské policii, jak se pozná ve hře; viz také předchozí odkaz.

Atd., atd.; tvořivosti se meze nekladou. A hlavně – když se během diskuze ve fóru vytvoří nějaké pravidlo, na kterém se správci hry a autoři (prostě ti, kdo do toho mají co mluvit) domluví, že bude platit, tak by se měl hned aktualizovat seznam pravidel a upozornit na to v Novinkách, - a ne hlásat, že neznalost pravidla nikoho neomlouvá. My hráči totiž chceme hrát, a ne prokousávat se megasnůškou neužitečných i užitečných nesmyslů, doměnek i pravd, někdy psaných pologramotně, česko-slovensky, či něčím co připomíná fonetický zápis oslího hýkání, abychom byli občas odměněni cennou informací. Tu slast rád přenechám moderátorům.
# 20.2.2009 3.10
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
[OT]Zajímalo by mě kolik ti je let :-O:-O[/OT]
# 20.2.2009 4.03
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Reiser
uživatel
SZ

hatake kakashi:[OT]Zajímalo by mě kolik ti je let :-O:-O[/OT]



ja bych typoval tak 17,min ne;-)
# 20.2.2009 7.19
 
pepe9
uživatel
Ve hře: _UmBrO_
SZ Mail
ty vole že ho to baví
# 20.2.2009 9.14
ObrázekObrázekObrázek
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Aspoň jeden normální člověk přišel..

pepe9: a ty se uklidni, je jeden z mála, kdo se to tu snaží udržet..
# 20.2.2009 10.35
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Má pravdu ten chlapec :-)
Je potřeba pravidla lépe konkretizovat a pevně stanovit, ale asi na to nikdo nemá čas...
# 20.2.2009 10.48
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Nemá čas? Myslím, že je to záležitost pár minut.. Myslím, že spíš se do toho nikomu nechce..8-)
# 20.2.2009 11.47
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
Gizmo
autor hry
SZ
Pravda, já na to bohužel čas nemám.
# 20.2.2009 12.07
 
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Jo lidi...Berte v potaz že Gizmo má taky školu a že to není robot...
# 20.2.2009 15.15
 

Fórum » Archiv » Pravidla [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.