Chmatákov online


Fórum – Kdo? Proč? Kdy?

Fórum » Archiv » Kdo? Proč? Kdy? [zamknuto]

jaroslak
uživatel
Ve hře: jaroslak
SZ Mail
Tři jednoduché otázky, tak na ně prosím už odpovězte:
Kdo mě přesunul do nápravného zařízení?
Proč, co jsem provedl - abych se toho mohl příště vyvarovat?
Kdy mě propustí?
Toto není jenom můj případ. Nikdo se odpovědi nedočká. Jenom podrážděně hrozíte varováním, nebo podobná témata přesunujete nebo bez odpovědi zamykáte, či odkazujete pisatele do zamknutých (!) sekcí.
Já jsem ve hře teprve pár dní, a jestli jsem se něčeho zakázaného dopustil, tak z neznalosti, a neporušil jsem žádné pravidlo ze sekce Pravidla. To, že vytváříte další pravidla „za pochodu“, schovaná někde ve fóru, je váš problém *). O tom se dá dočíst až postupně.
Já vám ale kladu výše napsané otázky a prosím o odpovědi. Když mi odpovíte, že mě nepustíte, tak je to taky odpověď. Něco si možná pomyslím, ale nebudu už otravovat. Ale doprošovat se taky nebudu.

*) viz můj budoucí příspěvek někde ve fóru
# 20.2.2009 0.31
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
No, hezky jsi to napsal. Teď ti bohužel nikdo neodpoví, ale je vidět, že si stojíš za svým a hlavně to dokážeš dobře vyjádřit, to se mi líbí... :-)
Konečně někdo, kdo se umí ozvat správně...
# 20.2.2009 0.45
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Přesně.. Konečně někdo inteligentní, který má sice NP ale i tak umí udělat topic kde nenadává apod. Tohohle člověka bych propustil ;)
# 20.2.2009 0.52
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tak za 1: zisti si kto ťa tam dal
za 2: určite tam nie si len tak

takže si urobil niečo čo sa niekomu nepáčilo viz. napríklad: kradnutie, útočenie na členov chts, nadávanie ,spamovanie ,zabíjanie tam kde sa to nemá atď takže si zisti kto ťa tam dal a začo inak sa odtiaľ nedostaneš...
# 20.2.2009 11.34
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Jsem rád ( jak už se tu v předešlých příspevcích psalo ), že se tu konečně ukázal někdo, kdo se umí správně vyjádřit.. :)

K tématu: za něco jsi NP dostal, nebylo to bezdůvodně, ale myslím si, že se to stejně nedozvíš :). Protože s tím dneším přístupem..
# 20.2.2009 11.45
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Takový lidé se mi líbí! A všecko správně řekl
Sice jen zapomněl napsat svůj nick ale krásně to řekl za všechny...
# 20.2.2009 13.23
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
jaroslak
uživatel
Ve hře: jaroslak
SZ Mail
martyks a phyxEEek: Neudělal jsem nic, co je v pravidlech zakázáno. Možná něco, co je psáno někde na fóru, a co jsem našel, až když jsem mohl akorát špacírovat mezi ostnatým drátem a břehem. A v tom právě vidím ten problém: když je něco zakázáno, má to být napsáno v pravidlech, a ne někde na fóru, a pak z výšin své všemocnosti to trestat.
# 20.2.2009 14.22
 

Fórum » Archiv » Kdo? Proč? Kdy? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.