Chmatákov online


Fórum – Skinheads

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Skinheads

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Spoustu lidí zaráží, že jsem řekl, že Skinheads jsou antifašisti, tak jsem se rozhodl vytvořit tohle téma kde o tom můžete diskutovat. Já sem přispívat moc nebudu, protože mě neustále unavuje někomu vysvětlovat, že Skinhead není ani nácek, ani rasista. Ba naopak, proti těmhle věcem bojuje - je jejich odpůrce.
Já nejsem Skinhead, ale pankáč. Jsme se Skinheads jedna krev...
Pokud by se o to někdo hodně chtěl zajímat, doporučuju film nebo spíše dokument Skinheads Attitude.

Jinak to o čem se tu zmiňuji se dočtete na letáku zvaném projekt plakát. Je to akce, která vznikla proto, aby se alespoň část naší (nebo spíše vaší) společnosti dozvěděla, jak se věci skutečně mají... Já sám jsem těchto plakátů nakopíroval 200. :-)

strongdc.sourceforge.net/vzhled/projekt_plakat.jpg
# 14.2.2009 22.19
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Znali jste pravdu již dříve ?
  • Ano.5 hlasů, 20 %20 %
  • Ne.4 hlasy, 16 %16 %
  • Tak trochu.2 hlasy, 8 %8 %
  • Je mi to fuk.4 hlasy, 16 %16 %
  • Punks & Skins10 hlasů, 40 %40 %
  • Celkem 25 odpovědí

Stránky: 1 2 3

hatake kakashi
uživatel
SZ
Chtěl jsem toto téma založit ale předběhl jsi mě :) ..

Dík.
# 14.2.2009 22.31
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pravdou o skinheadech se zabývá i nově vzniklý web - http://skinhead.name/
# 14.2.2009 23.04
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Dnes jsem na rádiu Impuls slyšel ve zprávách, že se někde (už si nepamatuju město) sešli pravicoví extrémisti, aby uctili smrt dvou Skinheadů. Pravicový extrémista = neonacista, Skinhead = antifašista. Jak pak mají lidi znát pravdu? Když televize, noviny a rádio tyto dvě naprosto neslučitelné věci nazývá jedním jménem ? :-!
Tohle je urážka cti a hrdosti Skinheadů ! A všichni to slýcháváme velice často....
Díky Miky, tenhle web jsem neznal :-)


Další věc. Už je to nějaký čas. V Příbrami byl zavražděn Skinhead Jan Kučera neonacistou Jiřím Fouskem (který byl zároveň paradoxně cikán). Zde je stránka, která se věnuje jeho památce : nezapomeneme.antifa.cz/
A zde je ještě video, které je vytvořené ze záběrů z průmyslových kamer přímo z doby vraždy a pak z jeho pohřbu. Chci upozornit, že na videu je vidět, jak je Honza pobodán nožem a tudíž video není vhodné pro každého diváka. www.youtube.com/watch?v=QhJL5sxbVHs

Cikánský neonacista (debilní slovní spojení, asi se styděl za to co je...) Jiří Fousek si nyní odpikává pouhých 12,5 let vězení. Honza se svými zraněními bojoval v nemocnici, avšak po tuším dvou dnech jim podlehl...:-(

ČEST JEHO PAMÁTCE !
# 14.2.2009 23.52
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Proti skinheadům nic nemám .. Včera byl v Krnove pochod skinheadů ( http://www.novinky.cz/clanek/161413-krnovem-pochodovali-skinheadi-se-smutecnim-vencem.html ) byl to od tatíka bývalý spolužák ..:-)
# 15.2.2009 12.12
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

čiro161: Jiří Fousek si nyní odpYkává pouhých 12,5 let vězení. Honza se svými zraněními bojoval v nemocnici, avšak po tuším dvou dnech jim podlehl...:-(

ČEST JEHO PAMÁTCE !



pouhých? si děláš srandu, né? existují případy, kdy nějakej debil zabije a v některých případech i znásilní malý dítě a dostane polovinu trestu tak tu nekecej něco o pouhých 12,5 letech :-|
# 15.2.2009 13.12
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tak nebudem to tu rozoberať, skinhead niesom keďže sa radím skôr k pravici ale to je jedno nie som nacek a hitlera a podobné blbosti neuznávam, som členom ultrassu (futbalového) ktorý je veľakrát práve s týmto spájaný ale to nieje pravda takže toľko odomňa ... ;-)

EDIT: k rasizmu sa nevyjadrujem, situáciu s cigánmi pozná snáď každý
a ešte som proti AFA, LPR a teda uznávam GNLS ale nebere si to čiro osobne ;)
# 15.2.2009 13.19
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Fabos121:Proti skinheadům nic nemám .. Včera byl v Krnove pochod skinheadů ( http://www.novinky.cz/clanek/161413-krnovem-pochodovali-skinheadi-se-smutecnim-vencem.html ) byl to od tatíka bývalý spolužák ..:-)


Přesně o tom jsem mluvil, že jsem to slyšel na Impulsu. Nebyli to Skinheadi ! Skinhead není radikál,pravicový extrémista a už vůbec nemá nic společného s Národním Otvorem ... pardon, Odporem...
Jednalo se o "nácky" jež média nazvala Skinheads !!! :-!
# 15.2.2009 14.41
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Rika-san
uživatel
Ve hře: penelopa
SZ ICQ Web
Skinheadi jsou hadi,čiro161 díky žes mi to poslal aji soukromém
# 15.2.2009 15.15
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Rika-san:Skinheadi jsou hadi,čiro161 díky žes mi to poslal aji soukromém


Není za co ;-)... ale moc nechápu, co myslíš tím, že Skinheadi jsou hadi :-|
# 15.2.2009 15.39
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Číro, tak promiň :-( Já se v tom něják nevyznám, jen vím, že takový pochod byl .. šli sme kolem nich s CiBym a Jonáškem :-)
# 15.2.2009 16.49
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ

Fabos121:Číro, tak promiň :-( Já se v tom něják nevyznám, jen vím, že takový pochod byl .. šli sme kolem nich s CiBym a Jonáškem :-)


To je v poho ;-)
Za tohle můžou média :evil: ...
Ono není divu, když náckové komplet ukradli veškerou módu Skinheadům... :-!
Je jen opravdu málo znaků, jak je od sebe na první pohled rozeznat... :-(
# 15.2.2009 16.57
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tak módu, skôr len tie vyholené hlavy a tak, ťažké boty... a bombery majú pôvod v armáde
# 15.2.2009 17.45
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
A co bílé tkaničky a kšandy?
# 15.2.2009 18.20
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tak nevidel som unás ešte niekoho s bielymi šnúrkami takže neviem a "kšandy" si teraz neviem zrovna vybaviť čo znamená po slovensky, prepáč
# 15.2.2009 18.41
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
http://www.hockeysportshop.cz/images/620%5B1%5D.jpg toto jsou kšandy :D
# 15.2.2009 18.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Skinheads

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.