Chmatákov online


Fórum – Otázky

Fórum » Archiv » Otázky [zamknuto]

skeeve
uživatel
Ve hře: King
SZ ICQ
Dlouho jsem na chmatákově nebyl tak bych se nejlépe dobře informovaných hráčů chtěl zeptat co se dělo od ledna tohoto ruku a bude se předělávat/vylepšovat na chmatákově. Mám pár otázek, protože mi jeden né příliš důvěryhodný zdroj vyprávěl o chmatu co se vněm bude dít tak se teda ptám:
Bude mít celej chmat new grafiku???
Budou questy???
Budou nějaké nové budovi???
Kolik stojí skin od grafika???
Budou dopsány do povolání všechny postavy???
Jen tak pro upřesnění rub je tam kde se špípá dříví???
Jak se dostanu na ostrov kde se zbírá zelenina???
Co se dělo zajímavého v Chmatákově za posledních 5 měsíců???
Novinky, které budou v Chmatákově(budovy, možnosti, questy atd.)
Předem děkuji
# 14.2.2009 19.52
 
  • Co se bude v chmatákově vylepšovat/přidávat.
  • Grafika1 hlas, 33 %33 %
  • Budovi(obchody atd.)2 hlasy, 67 %67 %
  • Questy0 hlasů, 0 %0 %
  • Itemy0 hlasů, 0 %0 %
  • Něco jíného0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 3 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
anketa na prd, protože se bude vylepšovat celej chmat od grafiky po hrače lol
# 14.2.2009 20.24
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
skeeve
uživatel
Ve hře: King
SZ ICQ
Jsem se jen zeptal a mohl bysto prosim tě trochu rozvést do podrobna. DikxD
# 14.2.2009 21.41
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Anketa je opravdu na prd.

Zatím se mění grafika skinů a chobotů. Hnědý, růžový (ten je místo modrého) a lama.Skiny uvidíš sám ;-)

VIP skin od grafika stojí 300,- Kč. Každý desátý je zadarmo...

Questy samozřejmě jsou a budou, ale nikdo neví kdy. Prostě někdy jsou často a pak dlouho není. Záleží na GM. Nikdy o něm nevíš dopředu...

Ano, rub je tam, kde se rube dřevo...

O sbírání zeleniny nevím, ale ovoce se sbírá z červených stromu nad prvním rubem (ten vedle rybárny...).

Další novinky - o vánocích byl na ledovém ostrově vánoční stromeček. Do hry se vrátil kristalový a lávový chobotník a slimák. A pak tu ještě máme ostrov, kam se dostane jen řemeslník s výrobou 100. Dále jde vyrobit prut a zaměřovač.

Určitě jsem na něco zapomněl, protože poslední dobou si dal Gizmo na chmatu dost záležet, přestože měl zkouškové období a tak...

Takže kdo si vzpomene, na co jsem já zapomněl, tak ať mu to sem dá...


Edit: Ježiši! Málem jsem zapomněl na CH.T.S. :-O. Máme tu organizaci CH.T.S. Je skoro jako bývala CH.B.I. Prostě se stará o pořádek a dodržování pravidel. Můžou dávat hráče do NP a jinak trestat. Občas se tu na ně vyskytne nějaká stížnost, ale z 99% je neoprávněná. Už se zaučily a dělají svojí práci dobře.

web CH.T.S.: www.chts.chmatakov.cz/
web Chmazky: chmazka.chmatakov.cz/

A pak tu ještě máme 3 neoficiální servery. Jeden určitě beží po Hamachi. Pak je tu Acerův, ten běží jako oficiální Chmatákov a pak ještě CiByho a te nevím, ale myslím, že taky po Hamachi. Na Acerův mám web, tak ti ho sem taky hodím - www.chserver2.ic.cz/

Teď už to je snad všechno a už si na nic nevzpomenu... ;-)
# 14.2.2009 22.34
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Zelenina se sbírala v PK městě pod pouští vedle rubu.. Na polích rostli saláti, a dýně.. :-) Už nerostou, díky změně mapy a globálnímu oteplování.. :-P
# 14.2.2009 22.50
Obrázek
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ

J.o.n.a.s:Zelenina se sbírala v PK městě pod pouští vedle rubu.. Na polích rostli saláti, a dýně.. :-) Už nerostou, díky změně mapy a globálnímu oteplování.. :-P


Hold je na ně moc teplo a z dýní a salátu vyrostli jablečné a hruškové stromy :D
# 14.2.2009 23.27
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
myslim, že skeeve může být spokojen. pokud bude mít ještě nějaký dotaz, nechť mi napíše PM i s odkazem na toto téma a téma odemknu :-)

lock
# 14.2.2009 23.49
 

Fórum » Archiv » Otázky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.