Chmatákov online


Fórum – chmatakov PPC

Fórum » Archiv » chmatakov PPC [zamknuto]

willbarth
uživatel
Ve hře: willmoul
SZ Mail ICQ Skype
Nenasel by se naky sikovny programator ktery by dokazal vytvorit chmatakov pro pocket pc coz by ocenili jak vlastnici PPC tak i gizmo protoze by se mu mohlo dostat vetsiho vydelku z chmata;-)
navic v tomto pripade by se nedalo AFKovat protoze zadny autoclicker na PPC neexistuje (aspon co vim);-)
# 13.2.2009 22.30
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Boha jeho 3-(
Jo jo, Giz by na tom vydělal milióny, o to mu přece jde, ne? Navíc každý má pocket pc, takže to kvůli nim udělám, ... já se toho ujmu. Ono na tom nic není. Udělat takovouhle hru, která by šla na ppc a byla kompatibilní s pc hrou, navíc internet má v ppc každý taky zadarmo. Ráno tu na to máš link. Za každé stažení přibude na Gizmovo konto 10 000 Kč. Tak si to všichni stáhněte stokrát ať má Gizmo "větší výdělek z chmata".

Pro boha, to jsi takový idiot ??? :-!

Já být tebou, tak bych ten topic napsal po pravdě (kterou si myslíš) - asi takhle :
Mám pocket PC a ve škole nemám o přestávkách co dělat, tak mi na něj udělejte chmat, ať se nenudim. Mimochodem výhoda toho bude, že Gizmo díky tomu hrozně moc vydělá...

Prosil bych lock nebo radši delete, ať Gizmo nevidí, jací tu jsou idioti... 3-(

Děkuji ... :-)
# 14.2.2009 1.34
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
willbarth
uživatel
Ve hře: willmoul
SZ Mail ICQ Skype
ne ja jen chtěl aby bylo víc hráčů navíc píšu to sem jen kdyby se nasel nakej programator
navic 90% ppc ma wi-fi a nemuselo by to byt kompatibilni s PC!
aq ppc se prodava cim dal vic tak co?
# 14.2.2009 12.37
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
něco podobného se tu tuším už řešilo a kdyby o tom Giz uvažoval, věřte, že by se to už buď vyvíjelo nebo už bylo :-)


takže lock
# 14.2.2009 13.40
 

Fórum » Archiv » chmatakov PPC [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.