Chmatákov online


Fórum – Necekane:/

Fórum » Archiv » Necekane:/ [zamknuto]

Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
uprime receno mi tentoto druh fora pride dost prijebany... co tagle nahrat normalni forko d templatem a miliony dalsima uber funkcema jako maj vsude?? :/ a nejde mi vubec o to aby se zobrazovalo cislicko postu..
# 17.6.2007 22.51
 

Stránky: 1 2 3

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Topic se jmenuje nečekané- ironicky. Takže nečekaně oznamuju, že je tu pár kreténů...
# 26.6.2007 22.05
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Např ty že...
# 27.6.2007 13.27
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
maku: a víš ty, že ani né?? Spíš někdo, kdo má svůj přízpěvekmezi mímy. A kdo dopomohl k "odchodu" josiho.
# 27.6.2007 14.09
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
bigdragon: Rád bych to uvedl na pravou míru - jestli MAK a Fidliboyz k něčemu dopomohli, tak jedině k zamyšlení. Už dvakrát jsem se do Chmatákova vrátil, potřetí stejnou „chybu“ neudělám. Slůvko „chyba“ bylo bohužel nutné, protože jsem vždy při jistém úhlu pohledu litoval. S největší pravděpodobností bych se nevrátil stejně, maximálně bych hodně rychle po návratu odešel. Myslím, že je lepší si nic nenalhávat a ukončit vše včas. S jejich názory na CH.U.J. (a současným chováním Fidliboyze) sice nesouhlasím, ale byl bych raději, kdybyste je neobviňovali z mého odchodu.
# 27.6.2007 18.27
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
josi, mel by ses zamyslet nad jiny a SKUTECNYMI hodnotami zivota, Soldat ti ukaze tvou cestu... nech se vest xD ne ale fakt je tu spousta jinych her, ja wim ze ces dopomoct tomuto slibnemu projektu ke zdarnemu konci ale chmatakov ani s miliardou moznosti a nejlepsi grafikou na svete nebude hra na urovni a to kvuli lidem, snad kazdou online hru tvori osazenstvo, v tomto pripade je to takovy ''odpad'' hracu... a ackoliv preji chmatakovu lepsi budoucnost tag si myslim ze s timhle, s cim se denne setkavame nejen na foru nigdy nebude top... a po te vyvojarske strance myslim ze gizmo chce udelat hrozne moc veci najednou a to je pro jednoho cloveka mega moc... opravovat bugy, pripadavat krajiny, itemy, qvesty a secko, checkovat forum, delat ruzny picviny pro hrace... napr zarizovani VIP + realnej zivot, tzn studium, pritelkyne, rodina... proste nejde nigdy zvladnout!! co s toho plyne? ze je spoustu lepsich investic casu nez je chmatakov... hry preci sou od toho aby cloveka bavili a vytvorit lepsi zabavu nez spousta profesionalu, jeden clovek proste nemuze ani zazrakem zvladnout...tak ze investuj svuj cas do neceho jineho, lepsiho, kde bude lepsi kolektiv, lepsi herni zazitky a dalsi moznosti... moje slohova prace je u konce, dekuji za pozornost...
# 27.6.2007 23.29
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Olaf Kolcik: Tím chceš Gizma odrazovat od vývoje CH? Jinak nechápu, proč to sem pleteš.
# 28.6.2007 14.46
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
preberte si to yak cete, zadnej hlubsi vyznam to nema... taky nvm, ale je to takovy gradovani myho postu xD
# 28.6.2007 19.07
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Necekane:/ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.