Chmatákov online


Fórum – unBAN

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » unBAN [zamknuto]

big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Omgg Narayenko... nevím co jsem ti udělal.. tak v pohodě to bylo a naráz takový podraz. Zapomenme na to a dej mi unban... Nevím co to do tebe vjelo! pls...

Nebo mi dovol přispívat do mé gallerie... takovou blbost pro mě můžeš udělat. Hráče ani hru tím nijak ovlivnovat nebudu, tak proč neee?
# 5.2.2009 12.36
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein

Stránky: 1 2

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A jak je to fér vůči aspirovi ? Kterej slíbil že se tu do konce února neukáže ?
# 5.2.2009 12.42
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Aspire je kapitola sama o sobě... klidně mu dovol přispívat do Tekise.... jen škoda že už není,
# 5.2.2009 12.54
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ty asi furt nechápeš, že jste porušili pravidla.. V realu tě taky nepustěj ven za vraždu když někoho poprosíš.
# 5.2.2009 12.57
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Vražda a to že jsem "zavinil" něčí BAN je něco jiného. Jen tohle celé je blbost.
# 5.2.2009 12.59
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jenže............ Sám víš že si nadával a porušoval pravidla a těch 100% bys dostal. Takže to neni jen ban za "zavinění" někoho banu.
# 5.2.2009 13.03
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Jo ted to tady val.... Když víš žeš mi dal BAN kvůli pičovině, tak tady valíš, že bych nasbíral sto warnu... Aspon moji galerku mi unlockni a dovol mi tam přispívat!
# 5.2.2009 13.06
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Jirekcz
uživatel
SZ
Tohle máš marné, velký kouři, prostě unban nedostaneš ...
# 5.2.2009 13.09
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
tebe se to netýká, tak drž hubu.... dík
# 5.2.2009 13.10
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Keď sa to netýka nikoho na fóru tak si to rieš na icq... cya
# 5.2.2009 13.11
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
hatake kakashi
uživatel
SZ
Bajo tak tohle je útěr jak cyp..

Velký kouři prostě sis zavinil ban tak tu NEPLSUJ jak nějakej newbie.

Jinak aby jsi věděl tak to o tom zavinění jsem narayenkovi poradil já.. Muck :-*
# 5.2.2009 14.28
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
A co jako? Co zrovany ty do něj pojedeš pecky?.. Jen chtěl unabnnout.. protože vidí, že mnoho lidí tu mělo 100% ( převážně dementů ) a většinou BAN ip nedostali.. A Smoke patří mezi ty normálnější.. takže ty se tady do něj neser ! Podívej se na mě more.. nadávám tu taky všude na fórku, víc než on a ban jsem dostal asi až po půl roku.. a to jen na týden / 14 dní..

TAKŽE STFU !

PPk.
# 5.2.2009 14.34
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
hatake kakashi
uživatel
SZ

phyxEEek:A co jako? Co zrovany ty do něj pojedeš pecky?.. Jen chtěl unabnnout.. protože vidí, že mnoho lidí tu mělo 100% ( převážně dementů ) a většinou BAN ip nedostali.. A Smoke patří mezi ty normálnější.. takže ty se tady do něj neser ! Podívej se na mě more.. nadávám tu taky všude na fórku, víc než on a ban jsem dostal asi až po půl roku.. a to jen na týden / 14 dní..

TAKŽE STFU !

PPk.


A co jako? Zavinil si ban.. Až si já zaviním ban tak potom taky nebudu brečet.. Prostě udělal chybu a za chyby se v životě platí
2. Jo pojedu do něj pecky je to moje věc. Prostě bráním Aspira který NEMĚL šanci se ani obhájit. Je to můj kámoš a proto jsem mu pomohl
3. Narayenko jak už řekl dává ban jen když máš 100% a potom se nějak proviníš.
4. Smoke možná patří do těch "normálnějších" ale ne do těch nejlepších. Něříkám že já jo ale aspoň nenadávám (aspoň se snažím) a píšu spisovně.
5. Právo vyjadřovat se asi neznáš co? Můžu komentovat všechny topicy/posty pokud neporušuji pravidla webu.
6. Na tebe se fakt dívat nechci. Nejsi zrovna z těch který by měl být můj vzor 3-(.
7. No ano chlub se.. Však neboj ty dostaneš warn taky a hlavně když tu nadáváš. A pozor. Druhý ban je PERNAMENT jestli nevíš..
# 5.2.2009 14.59
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Naray: Ukaž důkaz jak něco takového dělal. Ukaž mi jedinou věc. Bez důkazu kterej mi ukážeš sis to prostě vymyslel podle mě.
# 5.2.2009 16.11
 
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
ehh, pokud vím, tak jsem se tady nezmínil o tom, že se nesmíš vyjádřit, toho gáje aspira sem netahej.. obhajuj si koho chceš, ale já si taky budu obhajovat.. Takže bb lásko.

edit: jasně.. ale já měl 0% war a dostal jsem ban takže muck..
# 5.2.2009 16.25
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
Jirekcz
uživatel
SZ

hatake kakashi:Něříkám že já jo ale aspoň nenadávám (aspoň se snažím) a píšu spisovně.

Druhý ban je PERNAMENT jestli nevíš..


Ty rozhodně nepíšeš spisovně. Nejdřív si zjisti, co to je.

Jakto, že tedy nemáš ban permanent? :-O
# 5.2.2009 17.54
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » unBAN [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.