Chmatákov online


Fórum – BAN?

Fórum » Archiv » BAN? [zamknuto]

big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Děláte si i s Naryenem srandu ?! Jak BAN za to, že sem zavinil Aspireho BAN? Tak že Naray smazal Tekise? Naray mi velice psal jak ho nesnáší a že kdyby mohl, hned by mu dal BAN IP.. a nakonec za vše můžu jen já? Aspire měl pravdu... Naray je jen hovado s právama moda.

poznámka: ne, nemám unban.. jen šikovná věcička jménem Anonymizer 3-(
# 3.2.2009 11.34
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Teď ti smaže topicy za porušení banu xD
# 3.2.2009 11.36
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Jen ať si zkusí. xD
# 3.2.2009 11.37
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Že si zavinil jeho ban je blbost.. no taqk si do něj ryl, ale je jen jeho věc jak bude reagovat, jestli tě setře nebo se nechá vyprovokovat... je to čistě jeho blbost;)
# 3.2.2009 11.38
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Po dlouhém rozmýšlení a měnení názorů se k došlo k výsledku, že aspireho ban byl zaviněn nicméně i kvůly vině big smoka. Proto odměnuji big smoka 2 týdením banem.

IP : 85.207.203.86

__________________________________________________________

Demence no... max jsem do něj ryl a nadával.. za to jsem dostal 30% warningu a tím to pro mě hasne. Přesně tak, jeho problém že Aspire je malé nedozrálé děcko co se tak i chová a reaguje tak.
# 3.2.2009 11.42
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Já za rytí a nadávání dávám po 20%...ty bys tu stovečku dohromady asi dal..xD
# 3.2.2009 14.06
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hatake kakashi
uživatel
SZ
S narayenkem jsme se dohadovali. Nakonec padlo to že jsi do něj neustále ryl, žačínal jsi flame a nadával jsi mu. To že ti někdo snižuje WARN to je tvoje věc ale 100% bys posbíral.
# 3.2.2009 14.21
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Smouku. Ty bys těch 100% měl, a dávno to víš. Víš že jsem přehlížel tvoje urážky protože aspireho nemam rád. Dal jsem ti 2 tejdny. Vydržíš.
# 3.2.2009 14.29
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Fórum » Archiv » BAN? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.