Chmatákov online


Fórum – Sháním grafika pro ....

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Sháním grafika pro ....

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Zdarec, tak jsem se sem zase ukázal a chci se zeptat, jestli by se zde nenašel nějaký schopný grafik, který by mi udělal návrh na stránku Heelerů. Jelikož zima končí a chceme natočit pár videí, nafotit nějaké ty fotky atd.. a potřebuji, aby stránky nějak vypadali a lidé se na ně rádi vraceli. :-)

Staré stránky vypadali takto a to jsme byly ještě velké lamy.:-) A nijak sme to neaktulizovávali.

Nemůžu za to sice nic nabídnout, jelikož teď si ještě chci kupovat nějakéj skate, protože mám možnost se dostat do jedné crew ( party ) v našme městě, což by se mi líbilo. Jelikož plno nových kámošů/kámošek zábavy atd.. A dále také uvažuji o koupi BMX.

Nabídnout bych mohl jedině odkaz na našich stránkách, třeba někde v menu na každé stránce, která tam bude. Plus poděkování. :-)

Takže pokud by jste měli, čas, chuť a zájem pomoct s grafickým návrhem, budu vám vděčný. :-)
# 1.2.2009 23.13
Simulátory všech kategorií.

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
LoL google pod streeheeler nic nenajde :( nemám z čeho čerpat obr.

//m!key, icq ;)
# 1.2.2009 23.31
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
palandaa : Zadej třeba Heeling, nebo Heelys to ti najde určitě. ;) :-) Streetheeler je název náš. :-)
# 1.2.2009 23.43
Simulátory všech kategorií.

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak palanda to bohužel vzdal. :-( Fakt by se tu nikdo nenašel, kdo by byl schopný udělat lepší stránky, než které jsou teď?:D
# 3.2.2009 13.53
Simulátory všech kategorií.

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Tak ale moc nezoufej ;-) mě se ten design kterej je celkem líbý...
# 3.2.2009 14.00
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak špatný zas tak není, ale chtělo yb to změnu, jelikož videa atd.. už budou lepší, takže lepší fotky, videa atd.. tak i wbe by to chtělo lepší:-)

Popřípadě to překóduji, ať je jiné čutelné písmo, a nějaké efekty jako po najetí na rubriku se obrázek změní atd.. .-)
# 3.2.2009 14.03
Simulátory všech kategorií.

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Hele,mně se ten web líbí.:-)
# 3.2.2009 19.35
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
ak bude čas ... ozvem sa potom na icq ;-)
# 3.2.2009 19.53
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
martyks : ok, super díky.:-)
# 3.2.2009 19.58
Simulátory všech kategorií.

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Sháním grafika pro ....

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.