Chmatákov online


Fórum – Neoficialní Skiny atk... *

Fórum » Archiv » Neoficialní Skiny atk... *

Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Jelikož je to tu po sté není k tomu co říkat jenže tentokrát se už zaměřujeme na Vectorovou Grafiku.

Prozatím jsem toto téma založila já. Není to žádná moje galerie ale galerie vectorových skinů které nenakreslil Grafik Chmatákova :-).

Prozatím začnu.

Skusil jsem skin Aliena jestli se bude líbit udělám ho ze stran.

ObrázekObrázek

Musím upozornit je to 2 pokus o vectory musím se s nimi naučit na jednu Freeware hru kde
bych mněl zastupovat grafika PXA.
//EDIT: Přidána alienka.

Ps:Posílejte i vaše výtvory



Naposledy upraveno: 1.2.2009 13.15

# 1.2.2009 12.53
Časy se mnění ale lidé moc ne!

Stránky: 1 2 3

Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Můj program to tam mám normal.Čára vyberu barvu nebo transparenci... Atk...
# 1.2.2009 16.08
Časy se mnění ale lidé moc ne!
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Montik.. Cesta s výplní... 3-(
# 1.2.2009 16.13
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
nwm já mám Corel IDRAW 12 a ty?
# 1.2.2009 16.14
 
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
J.O.N.A.S ty se zajímáš o umění super.Jinak Mont!kovi něco vysvětlit.To je lepší mu udělat video tutoriál :-D
# 1.2.2009 16.15
Časy se mnění ale lidé moc ne!
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Erx: Já to samozřejmě nemyslel vážně. Měla to být reakce na to, že nabízíš učení něčeho, co sám neumíš.
# 1.2.2009 16.22
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Hele nechytej mně za slovo myslel jsem učení s programem že mu řeknu jak funkce fungují atd.....
# 1.2.2009 16.25
Časy se mnění ale lidé moc ne!
milanmichal
uživatel
SZ Mail
:D to jak si mě D!res skusl nebo co to bylo :D bylo to něco podobného chtěl abych ho naučil scriptovat v As2 ale ještě jsem to neuměl :D
# 1.2.2009 16.27
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Erx : Já tě nechytám za slovo, ale za smysl toho co píšeš. Člověk jako ty se naučí dělat přechody a první spatlaninu co vytvoří sem hned postne.
# 1.2.2009 16.33
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Ale četli si proč aby i ostatní postli to co udělali abych viděl i ostatní práce psal jsem to .
# 1.2.2009 16.43
Časy se mnění ale lidé moc ne!
Montik_obnova2
uživatel
SZ
pokus pulka zachranářského kruhu http://imgup.irrlicht3d.cz/soubor/a733cd4a/pulka-kruhu.png xD Erx : mám poslat tabletku zabijáka? xD
# 1.2.2009 16.47
 
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
D!ereS a co řekneš na tohle od Mont!ka.
Mont!ku jo pošli tabletku jestli to neuděláš ty tak já jo protože ji mám.
# 1.2.2009 16.49
Časy se mnění ale lidé moc ne!
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Erx: A o to mi právě jde.... aby sem ostatní svoje "výtvory" raději nepostovali. Já beru, že se to chcete učit... fajn, zkoušejte si to, vybarvujte si šablony, kreslete podle tutoriálů, ale nehažte sem každou spatlaninu typu "alien" a "alienka". Pokud chcete zhodnocení, postněte to do nějaké grafické poradny, tady vám stejně nikdo neporadí co děláte špatně.
# 1.2.2009 16.49
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
tady tabletka zabiják vubec se to nepovedlo... aspon já si to myslím....
http://imgup.irrlicht3d.cz/soubor/df3f34e8/tabletka-zabijdAk.png
# 1.2.2009 16.51
 
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Jenže 50% téhle komunity možná i já já nvm.To dělá pro zábavu takže to neposílaj po světě ale prostě jsem a D!ereSi todle téma jsem udělal aby bylo jen 1 a ne 10000x Galerie Adamso.Galerie DJFoto atk....
Myslel jsem že se to hodí do jednoho tématu.
Hehe ten alien je v jedné hře ale teď už ale to neřeš.
# 1.2.2009 16.52
Časy se mnění ale lidé moc ne!
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Erx: Ale vždyť já vám to neberu, ale nechápu proč sem cpete něco co vytvoříte za 5min.... to sou prostě odfláknutý věci. Na většině nejde vidět ani ta snaha...
# 1.2.2009 16.58
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Neoficialní Skiny atk... *

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.