Chmatákov online


Fórum – blokovaný ucet

Fórum » Archiv » blokovaný ucet [zamknuto]

Jskejtacka
uživatel
Ve hře: Jskejtacka
SZ Mail ICQ Skype
Ahojky, jen sem se chtěla zeptat. Neopustila jsem asi včera Chmatákov na požádání správců a teď mám zablokovaný účet. Prostě jsem si toho nevšimla. Co mám dělat?
# 27.1.2009 16.03
Zdraví vás Jskejtacka nebo-li Chaplinka.3-(lol
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nic, máš smůlu, měla si odlognout.
Sama ses přiznala, žes to neopustila, tvoje blbost
# 27.1.2009 16.04
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Řešit by to šlo, ale jen pod podmínkou že by jsi slíbila, že už se to nikdy nestane.. xD

Ne, podle mě když by jsi napsala jméno tvého účtu tak ti to někdo ze správců odblokne..
# 27.1.2009 16.09
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
carneval
uživatel
Ve hře: pohoda
SZ
ahoj :prosim vas potreboval by odblokovat jeden ucet. napsalo mi to tam odlogujte se na 5 min a ja v tu dobu sem byl na wc a jk sem prisel tak to bylo zablokovany : prominte omlouvam se ale bylo to nevine ze sem se neodlogl tak mi nekdo pomozte plosim::::-D:-D
# 28.1.2009 16.21
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Tvůj problém, žeš byl afk.. Co když si jen s hajzlem vykecáváš a byl si afk třeba 3h. ;-);-)
# 28.1.2009 16.24
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
carneval
uživatel
Ve hře: pohoda
SZ
hele uz sem si to nasel co to znamena afk a mate pravdu jenze ja sem to neudelal naschval ja sem zkratka usnul primo za pocitacem a nvm jak to vyresit je to ode me velka hrubka omlouvam se jestli sem vam udelal velky potize.......ale chtel bych to nak vynahradit
:-:-( vim ze vam to zni asi blbe ze ploc sem napsal pred tim ze sem byl na wc a ted ze sem zas zaspal za pocitacem .. musim se priznat to s wc byla lez ale tohle je fakt...vzdy kdyz sem to tam vydel tak sem se okamzite odlogl ale ted zrovna sem opravdu usnul nvm jestli potomhle mi budete verit ale je to tak:-(
# 28.1.2009 16.28
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
jednou pro vždy bych ráda udělala šmitec podobným tématům.. kdokoli, kdo neodloguje svůj účet po žádosti správců, protože potřebují ve hře něco udělat, jejich blbost a to že mají posléze zablokovaný účet je pouze jejich problém a výmluvy si můžete nechat pro někoho jiného... tím spíše, když člověk neodloguje a ví, že by měl nebo je afk

takže prosím správce, aby účty od této chvíle neodblokovávali, díky ;-)

dodávám, že témata s podobným podtextem budou považovány za zbytečné téma, tedy příslušné procento :-)

lock
# 28.1.2009 18.43
 

Fórum » Archiv » blokovaný ucet [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.