Chmatákov online


Fórum – obchody v Chraneny zone

Fórum » Archiv » obchody v Chraneny zone [zamknuto]

uzovka
uživatel
Obrázek
Ve hře: uzovka
SZ Mail ICQ
tak em este napadlo co kdyby se daly do Chranene zony naky obchody abysme nemuseli codit as do mesta treba pro nakov tu lehkou zbran jako treba brokovka naky klobouky a takovi ruzny vecicky kteri nesou zas tak good
# 26.1.2009 19.44
 
  • chcete obchody v chraneny zone
  • Jasne4 hlasy, 44 %44 %
  • debilita2 hlasy, 22 %22 %
  • NEEE3 hlasy, 33 %33 %
  • Celkem 9 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Pane bože obchod se zbraněma někde v poušti je možná lepší napad než tento.Na co prosím tě chráněná je jen 4-5 bloků(oken) od města takže není potřeba.

Než vyplivneš respective navrchneš nám nápad promysli to a neplácej bezmyslně.
# 26.1.2009 19.47
Časy se mnění ale lidé moc ne!
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
nechtěl bys třeba udělat po celém chmatu chráněnou zonu a zbraně a tyhle věci max. do 1k ?? to by newbum vyhovovalo a ještě by při každém výstřelu mohla růst přesnost o 1%.
:evil:
# 26.1.2009 20.32
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Já mám nápad! Každý hráč by měl vlastní ostrov, kde by byla nevyčerpatelná těžba,nevyčerpatelný rub a jezírko na ryby. Pak jedna banka a jeden obchod,kde by se dalo koupit i prodat úplně všechno. Tohle by samozřejmě bylo na jedné obrazovce,abysme to nikde neměli daleko. A samozřejmě by se mohlo skillit AFK.
Co na to říkáte? :-D
3-(
...IRONIE...
# 26.1.2009 21.39
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Myslím že rozmístění obchodů ve hře je už daná věc která se nebude upravovat přinejmenším do Chmatu dvě. A pokud se Gimovi bude zdát že tam žádný obchody nebudou tak asi nebudou. Ví asi o tom jak bude hra vyvážená víc než vy.
# 27.1.2009 8.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » obchody v Chraneny zone [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.