Chmatákov online


Fórum – má postava 2 krát.

Fórum » Archiv » má postava 2 krát. [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Ahoj dneska jsem se připojil na chmatakov a najednou tam vidím 2krát svou postavu a nijak se nelišila od té mé akorád když jsem na ni klikl abych zjistil stáří a životy apod tak se to oběvilo nad mou postavou která chodil, tak jsem prošel portem a postava byla hned u mě u portu zase dvakrát když jsem prošel znovu tak jsem zase viděl svou postavu a nic se nezměnilo tak jsem to natočil ale nemám poslední dobou moc rychlí internet takže jsem to nikam nedal. Když mi napíšete tak vám to video pošlu přez skype, časem to hodim na nějaký server a pak sem dam odkaz ale teď nemohu trvalo by to déle než mám
čas.

Jo ještě něco když jsem cca po osmé prošel portem tak ta postava zmizela ale pak se mi sekl celý chmatakov a po pokusu ho znovu zpustit mi to napsalo ,,nepodařilo se spojit se serverem,,

Zde je dodatečně to video ale zezačátku jsem to
špatně nahrál takže si to musíte hned po spuštění na chvilku stopnout.

http://uloz.to/1217311/bug.avi
# 24.1.2009 20.26
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2

KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
jj a pak na tebe nejde obrana :D
# 24.1.2009 20.56
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
to by se mi hodilo kdybych nebyl řemda ale taky se daj kilit ob postavy xD (to asi ne)
# 24.1.2009 21.01
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
jj já taky asi před týdnem sem hrál naposled dokus sme nedostal ban do hry a když sem lognul tak jsme se tam viděl 2x al emohl jsme hrát jen za jednu postavu xD (smůla) xD xD a každej 2 newbik se mě ptal jestli umim klonovat xD
# 25.1.2009 8.56
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
asi vim co myslis taky se mi to stalo,ja odlogl na pisecnem chobotovi a kdyz sem pak logl tak sem byl bez niceho a strasne sem se lekl a pak koukam ze tam stojim na tom chobotoj ale chodim bez chobota :D:DxD ale pomohl rlg :D
PS:chapu ze ste to nepochopily :D
# 25.1.2009 14.41
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Zapomněl jsem dodat že po relofu se to nezměnilo ale pak když jsem chtl znovu relognout tak už byl plný server.:-P
# 26.1.2009 20.16
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
:D tak to máš smůlo mno:D ale to se mi eště vůbec nestalo :D
# 28.1.2009 12.36
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Hehe:).. To se mi stalo taky, ale je to už cca. půl roku zpátky.. Když jsme Méďovi ukradli ty love :)..
# 28.1.2009 13.09
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jo, to už se mi taky povedlo, vě 4 městě :-| .. sralo mě to xD
# 28.1.2009 13.48
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Gambrinus.CZ
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
mne se tu tuhle taky stalo tak sem relogl a uš tam nebyla;-)
# 28.1.2009 13.53
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
To sa aj mne pár krát stalo
# 28.1.2009 14.01
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mno, mě se to stalo při přechod ud o 4 města..
Prostě sem šel, přešel sem do 4, pak se mi to mrdlo.. jakoby sem relogl, a byl sem tam 2x xD za 1 sem hrál a druhý stál tam jak se oběvíte při přechodu..
Dva Palandové ve hře xD
# 28.1.2009 16.15
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ

palandaa:Mno, mě se to stalo při přechod ud o 4 města..
Prostě sem šel, přešel sem do 4, pak se mi to mrdlo.. jakoby sem relogl, a byl sem tam 2x xD za 1 sem hrál a druhý stál tam jak se oběvíte při přechodu..
Dva Palandové ve hře xD



me se to taky dneska stalo když jsem šel do 4 a newbici se tomu smály :D
# 30.1.2009 19.19
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
jo me se to stalo ve skole lognu a su tam 2 x tak sem prosel portem a uz v poho xD
# 30.1.2009 19.23
Obrázek
skiler3
uživatel
Obrázek
Ve hře: rendaku, skiler3
SZ Mail ICQ
Mě se to stalo také.Když jsem jednou logl tak sem tam byl 2krat tak sem si řek mno co tak odlognu a pockam chvily pak sem asi po 20-ti minutách logl a byl jsem tam 2krat ale mrtvej což už mi přislo moc este že jsem mel jen magnumku :-)
# 30.1.2009 22.58
 
uzovka
uživatel
Obrázek
Ve hře: uzovka
SZ Mail ICQ
najednou jse to stalo vsem;-)
# 1.2.2009 13.47
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » má postava 2 krát. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.