Chmatákov online


Fórum – lililama

Fórum » Archiv » lililama [zamknuto]

killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
chtel bych poprosit o ban IP na učet lililama za neustále kradení hnedých chobotů
důkaz zde- http://uloz.to/1215428/kradež.bmp
# 24.1.2009 15.20
 
Vir_M3N
uživatel
SZ Mail
Ježiši všichni dáváte BAN IP3-(.NP postačí;-).A netvrd že ty si nikdy nekrad3-(.
# 24.1.2009 15.24
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
ne to jsem teda nekradl protože penez mužu mí mam 1oo rybaření a 68 těžby a 43 ochočka
# 24.1.2009 15.27
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
hoď to na něco lidštějšího než uloz.to.3-(
Za tohle rozhodně není BAN IP.3-(
Btw: kilitec a nikdy si nebyls sprostý ve hře, afk, nenechával jsi předměty na zemi. Určitě taky do posledního puntíku dodržuješ pravidla fora že? Jinak bys třeba taky mohl dostat BAN IP...Cože? 50%? Tak to je jasný ne? Admini další pán na holení...
# 24.1.2009 19.12
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hatake kakashi
uživatel
SZ

Kernoll:hoď to na něco lidštějšího než uloz.to.3-(
Za tohle rozhodně není BAN IP.3-(
Btw: kilitec a nikdy si nebyls sprostý ve hře, afk, nenechával jsi předměty na zemi. Určitě taky do posledního puntíku dodržuješ pravidla fora že? Jinak bys třeba taky mohl dostat BAN IP...Cože? 50%? Tak to je jasný ne? Admini další pán na holení...


Killtec?? Afk?!! Nadávky?!!! Co to tu potíš? killtec je ten nejférovější hráč.. Doma vážně nemám ve složce killtec 3 screeny z nadávání od něho..3-(

Ban IP by sis zasloužil ty killteci.
# 29.1.2009 9.29
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
EaRo123
uživatel
SZ
kilrec tobe bych dal BAN IP aspon na mesic porad nadavas krades tykay choboty... jsi afk... proste jsi low..... nejdriv se zamysli nad sebou a pak neco mluv....
# 29.1.2009 13.19
 
J!RKA
uživatel
SZ
Lol je** ti? Ban IP za nějaké kradení? a navíc ochočovaní nemělo být takhle, Gizi dal dovednost Ochočovaní aby jsi občas něco ochočil a prodal hráčovi, a ne , aby jsi ochočoval a spaloval choboty za chk
ta spalovna tam je proto, že když nechceš předměta hráči taky ne tak ho jednoduše spálíš.
Přesdstav si, že v přírodě ochočíš koně, pojedes do spalovny (třeba v Líšni) a dáš jim toho koně ať ho spálej a oni ti za to zaplatěj
# 16.2.2009 13.59
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
Petrusche
uživatel
Ve hře: Moon
SZ
Si děláte srandu ne, uvědomte si, že je to jen hra a ty choboti jsou tam pro všechny. Vy si tam stoupnete s ochočovadlem a nedáte šanci někomu jinýmu aby si taky ochočil, tak se pak nedivte, že vám je kradou. Mně je tam lidi taky kradou a nepo.... se z toho. A když se vás slušně zeptaj, tak jim ho stejně nedáte, chcete mi snad říct, že jim zbývá něco jiného??? Asi začnu taky krást, aby jste mohli založit další nesmyslnej topick.
# 16.2.2009 14.10
 
Reiser
uživatel
SZ
Moon:este nezapomen na to,kdyz se ho slusne zepta jestli se muzou stridat,tak este na nej zacnou pekovat ze tu byl driv atd :-|
# 16.2.2009 14.16
 

Fórum » Archiv » lililama [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.