Chmatákov online


Fórum – Nabízení stáhnutí klienta

Fórum » Archiv » Nabízení stáhnutí klienta [zamknuto]

Reiser
uživatel
SZ
Ahoj,předem bych se chtěl omluvit za to,jestli najdete v textu nějaké chyby,čeština mě nebavi,ale k věci,napadlo mě,že sou takoví hráči,kteří se chtějí jako první podivat na stranku chmatu než začnou hrát a zrovna by byl ke stažení nový klient,on by si toho nevšiml a vypl by prohlížeč a najednou by zjistil že je new verze.tak mě napadlo to,že kdyby byla ke stažení new verze,a přesně tot by hrači dělali,že by se po načteni stránky chmatu mohla objevit výzva ke staženi nového klienta.Myslím si,že by to uvítali hrači s pomalejším načtením prohlížeče internetu ;-).



Naposledy upraveno: 16.1.2009 18.49

# 16.1.2009 18.30
 
  • Podpoříte návrh?
  • Ano :-)16 hlasů, 67 %67 %
  • Nevím :-3 hlasy, 13 %13 %
  • Ne :-(5 hlasů, 21 %21 %
  • Celkem 24 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Bellexik
uživatel
Ve hře: snaker
SZ ICQ
njn stejne nesouhlasim s navrhem
# 16.1.2009 21.03
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
uvědomujete si zásadní problém chmatákova? pořád byste něco chtěli ale co nabízíte na oplátku vy? :twisted:
# 16.1.2009 21.21
 
Reiser
uživatel
SZ

chiquitka:uvědomujete si zásadní problém chmatákova? pořád byste něco chtěli ale co nabízíte na oplátku vy? :twisted:


mno vidis,to jsem nedomyslel xD
# 16.1.2009 21.43
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
a to je zásadní chyba
# 16.1.2009 21.46
 
Reiser
uživatel
SZ
a co navrhujes abych pro to udelal?;-)
# 16.1.2009 21.49
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
já? co bych navrhovala já není důležité, podstatné je to, co jste ochotni, schopni POZITIVNÍHO chmatákovu předat vy, a uznejte, že to doposud nic moc takového nebylo

ale dost OT
# 16.1.2009 21.51
 
Reiser
uživatel
SZ
mno vidis ja bych poslal naky Kc,ale tady jde o to,prez ucet to neumim,a poste neverim,pred 5. tydny mi kamos poslal z Tunisu 5ooo Kc a este to nedoslo:-|
# 16.1.2009 21.54
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
he? tak takhle si představuješ pomoc chmatákovu? tím, že pošlete peníze fakticky chmatu vůbec nepomůžete, všechno je o komunite, vztazích mezi hráči atd.. vůbec né o penězích
# 16.1.2009 22.04
 
Reiser
uživatel
SZ
a to mam za kazdym ject a dat jim prez drzku aby byli se k sobe chovali trochu slusne?:-| protoze v tuhle chvili uz fakt nevim jak mam udelat,abych upevnil vztahy

chiquitka: nechápeš... neříkám, že tu nikdo takový není, ale jeden člověk nebo pár z nich nic nevytrhne, pokud se tak nezačne chovat větší skupina lidí nejlépe celý chmatákov, komunita bude vždycky na takové úrovni jako je teď, tedy hluboko pod hranicí slušného chování
# 16.1.2009 22.18
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Je to dobrý nápsad.
# 17.1.2009 7.41
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Keldorn
uživatel
SZ

Reiser:mno vidis ja bych poslal naky Kc,ale tady jde o to,prez ucet to neumim,a poste neverim,pred 5. tydny mi kamos poslal z Tunisu 5ooo Kc a este to nedoslo:-|



Chyba je medzi stoličkou a klávesnicou. Pokiaľ to mal všetko správne vyplnené tak je len minimálna(resp.takmer nulová) šanca, že by sa banka zmýlila.

A zdá sa mi divné, že by niekto z Tunisu posielal 5k 13-ročnému decku, takže si si to pravdepodobne vymyslel.
# 17.1.2009 8.18
 
Reiser
uživatel
SZ

Keldorn:

Reiser:mno vidis ja bych poslal naky Kc,ale tady jde o to,prez ucet to neumim,a poste neverim,pred 5. tydny mi kamos poslal z Tunisu 5ooo Kc a este to nedoslo:-|




Chyba je medzi stoličkou a klávesnicou. Pokiaľ to mal všetko správne vyplnené tak je len minimálna(resp.takmer nulová) šanca, že by sa banka zmýlila.

A zdá sa mi divné, že by niekto z Tunisu posielal 5k 13-ročnému decku, takže si si to pravdepodobne vymyslel.



3-(kdyz myslis,me je jedno co je ti divny 3-(

EDIT:sry xD preklep,2 ooo Kčlol
# 17.1.2009 11.04
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Zbytečnost.3-(
# 17.1.2009 11.44
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Deco
uživatel
Ve hře: Deluxxe,Dudy9
SZ
Kernoll má pravdu,tohle by bylo zbytečné.....je to hráčův problém že má pomalí internet nebo PC......sem PROTI
# 17.1.2009 18.42
 
Reiser
uživatel
SZ

Deco:Kernoll má pravdu,tohle by bylo zbytečné.....je to hráčův problém že má pomalí internet nebo PC......sem PROTI


JO AHA!!!OK timto si rekl ze kdybych ti poslal Vir a bydlel bych treba o dum vedle,je to tva vec 3-(:twisted:
# 17.1.2009 19.52
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nabízení stáhnutí klienta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.