Chmatákov online


Fórum – Spešl brejle, pohyb postaviček

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Spešl brejle, pohyb postaviček

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Co takhle udělat - pokud by to šlo - brejle, pomocí kterých by jste mohli vidět neviditelné? Nikdo by je na vás neviděl, ale vy by jste je použili jako ostatní předměty jako brokovka, hůl, a u těch brýlí by bylo akční tlačítko, a třeba by se ti neviditelní zobrazili jen na 5 sekund. Podle mě docela dobré, aspoň budem moct killovat red hráče. A pak jestli by to šlo odělat to, aby 2 lidi nemohli stát "na sobě". Prostě že by se o sebe mohli otírat, ale nemohli by přez sebe chodit. No nwm, jestli by to šlo, a jestli se to schválí, ale je to lepší, protože když chci kilnout někoho RED, tak si na nějkoho stoupne, a já ho pak nemůžu sejmout.xD
# 13.11.2007 17.27
 
jurobezmena
zablokován
SZ Mail
jj to je dobrý nápad
ale akčné tlačitko na brílach? omg to račej niečo one treba dať napríklad nejake kúzlo ... alebo neviem ,,,niečo načo by sa to akčne tlačítko hodilo... alebo proste by boli take bríle alebo nejaky stroj abo čočky... ale bolo by to strašne drahé a keby to boli čočky tak tie čočky by sa dalo vidieť ale bolo by si ich ťažke všimnuť lebo su male musel by si chodiť s nimi naopak otočeny a zviditelnilo by ti to duchov (mrtvé hlavy) a aj tých čo by boli pod plášťom (tie hlavy) alebo nejake bríle na teplo ale to by bolo už moc zložite na Gizma
# 13.11.2007 17.33
Obrázek


toť moje skutočné iq toť vše...

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To s brýlema je dobrej nápad,ale musely by bejt vidět.

Když si někdo na někoho stoupne,tak si to projížděj pomalu myší,až narazíš na jeho jméno.pak do něj střílej,trefíš se
# 13.11.2007 17.39
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Bigdady: jenže když si na sebe stopnou 2 hráči se stejným skinem, a stoupnou si stejně, tak to fakt nejde....
# 13.11.2007 17.42
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
ale jde,není to podle skinu,ale podle toho,kdy se ti objebí jméno toho,koho chceš sejmout
# 13.11.2007 17.46
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
k čemu je asi stopování a dalekohled? :-)
# 13.11.2007 17.49
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
S dalekohledem vidíš skrytý lidi?
# 13.11.2007 17.51
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
nevidíš bo to nejde, ale snad k tomu měl být, ne?

K čemu jinak stopování...
# 13.11.2007 17.54
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nj,ale on mluví o brýlých,s kterýma vidíš skrytý
# 13.11.2007 17.57
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
a já říkám, že k tomu asi původně ten dalekohled měl být- jen to nefugnuje, proč to nevím...
# 13.11.2007 18.10
Obrázek
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Mal byť nato aby si videl ako je kto ďaleko. (myslím)
# 13.11.2007 20.16
 
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
S tím ,,stoupáním na sebe,, to myslim nejde, protože by někdo šel a zmáčknul by pravé tlačítko a zastavil by se po nim.
A kdyby se tu udělalo úplně (že by jse nemohlo stoupnout vůbec pod někoho), tak třeba nějaký 2 k*****i by se dohodli a zaterasili cestu a vybírali by třeba nějakou daň xD xD apod.... , nebo něco jinýho ....
# 13.11.2007 21.00
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
bigdaddy: hmm.. jasný, ja to taky tak dělám jenomže pak je problem když se jeden z nich začne točit kolem dokola... To už pak to jméno nezaměříš...

Jinak ten nápad s brýlemi se mi líbí, aj i ten nápad s tím stoupáním na sebe, ale bojim se že Nioo má pravdu a že by to nešlo..:(
# 13.11.2007 22.51
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Bohužel kolize hráčů asi udělat nejdou. Jestli by to šlo ošéfovat jinak, to netuším..
# 13.11.2007 22.55
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Spešl brejle, pohyb postaviček

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.