Chmatákov online


Fórum – Warningy

Fórum » Archiv » Warningy [zamknuto]

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Hele mám jen dotaz, jestli všichni moderátoři, tady píší v příspěvku u uživatele vždy jestli mu dali warning a kolik, protože pokud nepíší, tak jsme tu viděl dost spamerů, kteří nejspíš warning nedostali a třeba přímo pod nimi byl příspěvěk k tématu od moderátora, a nad ním příspěvek se spamema to pak nikdo neví jestli spamer dostal warning a nebo ne, nám uživatelům to sice může být jendo. .-) Ale, taky třeba když to tam někdo nenapíše, tak si druhý mod může myslet, že warning ještě za spam nedostal a může ten daný uživatel dostat warning třeba 2x. ;) Sry, za chyby v textu, ale nějak není čas na to teď dbát a už píšu v polospánku, tak snad budete vědět o co se tu jedná. .-D Popřípadě to dneska přepíšu.
# 11.1.2009 0.16
Simulátory všech kategorií.

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
já to tam píšu, dokonce jsem v jednom příspěvku psala, aby to samé dělali i ostatní moderátoři, aby v tom byl přehled

jinak k druhé části tvého dotazu, taky sem se párkrát ptala, jestli danému uživateli byl dán warning přímo v tématu ale nikdo nereagoval...
# 11.1.2009 0.24
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
většinou nepročítám celou diskuzi a taky nedávám warn za OT v "Mimo mísu" (Pokud to není už hodně brutalfekal) ale třeba v Novinkách to řežu hlava nehlava. Musíš brát taky že se špatně definuje co je SPAM...
# 11.1.2009 10.05
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No já právě včera viděl příspěvek typu čtyř písmen tudiž jedno slovo a zatím dva smajlíky, což za spam by se to považovat mohlo, a pak další spamy, ale už si an ně nevzpomínám. ;)

Ale, celkem mě to štve, že se tu tak spamuje.
# 11.1.2009 10.48
Simulátory všech kategorií.

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Přesně tak... Moderátoři by se s náma neměli tolik srát!
# 11.1.2009 11.16
Áj níd mór drags! :idea:
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A rovnou by ti měli dát warn za sprostou mluvu!:evil: parchante blbej skurvenej! xD
# 11.1.2009 21.44
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Daddyho vyhlašuju jako 2. nejlepšího vtípkaře na chmatu + fórku xD (hned za chmatmasterem) ty jeho kecy typu: kose je kosa a vyhodil na zem hořící dřevo.. Nebo mi nastavil skin hovna a asi 30 minut si dělal srandu na téma hovno xD jako: (měl mi dát bílej co mi sebral) Bílej? Ten je na hovno.. xD

Sry za OT :P
# 11.1.2009 21.51
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Nejlepší vtípkař, byl podle mě D!ereS škoda, že už moc není. :-D
Ale tak trošku OT, chtělo yb to aby teda fakt modi psali, do těhc postů, že warning dali, a nijak se s uživatelama nepiplat, ale hodit po nich warning raz dva. ;) :P
# 11.1.2009 22.04
Simulátory všech kategorií.

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A už tu zase řešítě OT.

Píšu to v 60% případů..
# 11.1.2009 22.24
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

hatake kakashi:Daddyho vyhlašuju jako 2. nejlepšího vtípkaře na chmatu + fórku xD (hned za chmatmasterem) ty jeho kecy typu: kose je kosa a vyhodil na zem hořící dřevo.. Nebo mi nastavil skin hovna a asi 30 minut si dělal srandu na téma hovno xD jako: (měl mi dát bílej co mi sebral) Bílej? Ten je na hovno.. xD

Sry za OT :P



Tam jsem byl taky :-P

Naray: "píšu to v 60% případů" patří k OT v tomto topicu, a s tématem samotným to nemá co dělat, takže tu vlastně síříš OT!! :evil: FUJ xD
# 12.1.2009 13.41
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
DaDDy:dobre ty :D
# 12.1.2009 18.28
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nespamuj! :evil:
# 12.1.2009 21.02
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Big Daddy:Tam jsem byl taky :-P


jůůův pan gm xDxDlol:-[

Kernolova čára :)
--------------------------------------------------------------------------------------
# 12.1.2009 21.05
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ

Narayenko:Píšu to v 60% případů..


A co těch zbylejch 40%? lol Né dělam si srandu, ale už dost OT...


Edit.: Hatake: Napsal si to dřív (to s tím OT):D
# 12.1.2009 21.10
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
jste trochu mimo, ne? to téma je vytvořeno pro reakci moderátorů :-)

lock
# 12.1.2009 21.17
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
V tom případě si ho příště zamči.:)

chiquitka: ano kapitáne! :-)
# 12.1.2009 21.19
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Fórum » Archiv » Warningy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.