Chmatákov online


Fórum – valky

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » valky

-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
takze nevim jestli to bylo vcera ale asi jo .vcera byli ti 3 zabijaci.no a jelikoz jsem tam nebyl a hodne me to stve :( tak navrhuji aby se udelalo vic takovihlech akcich treba 1.mohli by byt dva tymi a jeden by mel PK mesto a druhy tym by muselo PK mesto dobit a kdyz us vsichni ti co meli PK mesto ochranovat umreli taky by bylo konec hry 2.zase tadyty zabijaky 3.kilerskej marathon-bezelo by se od tezby az do vezenskeho mesta kdo by tam byl prvni tak by neco vihral a vihral by i druhy a treti.no a ze je to killersky marathon tak by se do hry dali zase treba tri killeri a ti by tem soutezicim skouseli prekazit cestu do vezenskeho mesta ale mohli by i normalni ucastnici se mezi sebou zabijet :D mam spoustu napadu jen se mi to sem nechce vsechno vypisovat.pokud se nekomu z adminu bude libit co jsem vymyslel at mi napise na icq a ja zase neco reknu nebo vymyslim ;-)
# 12.11.2007 19.29
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Jakási válka by se mi líbila, to by mohla být zábava :). Třeba na jeden den zálohovat účty a spustit server nanovo, zlevnit zbraně a lékárny a na den to pustit… :D
# 12.11.2007 19.46
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Taky by se mi to líbylo! :D, jinak miky vítej z5 zase se začínáš vyjadřovat, drtíš bigdragona, a tvoje názory se mi víc líbí :P
# 12.11.2007 19.51
 
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
MIky ty bys to zalohoval?:D jo a kdybys sis dal tu praci tak aby byli chlupy a hulky levny a skilovani uplne nejrychlejší:) za 5 min 100 mystika:D to by se mi libilo ale abych byl jen jeden mystiik:)
# 12.11.2007 20.14
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
SharkS: Záloha = CTRL+C a CTRL+V. A musel by to upravovat Gizmo, ne já.

MAK: Zpět?
# 12.11.2007 20.26
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
DJ: No moc si nepsal, nevyjadřoval ses přišlo mi že si se držel z5 prostě, big má blbé myšlení poodle mě...
# 12.11.2007 20.39
 
kanec
uživatel
SZ
bylo by to bobry ale predstavoval bych si třeba 4 lidi proti 4 lidem někde kde nefunguje obrana a byl by nejakej rozhoci treba nejakej admin kteryho by nešlo zabít a mohli by se uzavirat sazky na jaky družsvo (myslim jeden ten tým jakoby) vsadíš třeba 5000chk a vyhraje tak dostanes 10 000 a kdys prohraje tak nic nedostanes prostě jako normalni sazky a ten rozhoci by muse hlidat jestli se nestryli po ostatních kteří se koukají
# 12.11.2007 21.00
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
kanec: ne, to by bylo prostě jen na den nebo dva. Nikde by nebyla obrana, skillovalo by se rychleji a věci by byly levnější, prostě válka v celém světě :-)
# 13.11.2007 17.03
Obrázek
-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
sakraaaaaaaa.napsal jsem sem naky navrhy ale nekdo mi to smazal!!!!

napisu to znova: !-Lovci pokladů-! takze admin by si vzal k sobe hodne veci.a nekde v chmatu by se ten admin schoval a byl by tam.mezitim by obyvatele kteri se prihlasili do souteze shromazdili k rybarne a az by jeden admin rekl ze hra zacina tak by se rozebehli a zacali by hledat toho admina(poklad) no ale jestli si myslite ze je to tak jednoduchy tak by se do hry spustili tri killeri* a ti by meli za ukol branit za cenu zivota ten poklad.kdo by poklad nasel tak by dostal veci.

*ti killeri by taky nevedli kdč je ten poklad museli by ho najit taky :)

co vy na to?
zadam adminy aby si vzali me icq abych nemusel psat ty souteze sem ale abych je psal adminům na icq : 438-982-672

ps:prosim nemažte tuto správu.dekuji:twisted::-P
# 13.11.2007 19.18
Obrázek
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Black:Mne osobne sa ten nápad páči ale:Keď ti ten topic zmazali tak asi mali dôvod nie?(Možno to zmazal niekto náhodou)
# 13.11.2007 21.29
-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
treba nahodou no :( ale stve me ze me zase z toho boli ruka :D
# 13.11.2007 21.38
Obrázek
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Black. neříkal jsem něco o PMkách? Pošílej to chmatmasterovi PM, případně můžeš i mně, snad..
# 13.11.2007 22.48
Obrázek
-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
asi budu trapak ale co je PM???pls nesmejte se mi.
# 13.11.2007 23.10
Obrázek
Obrázek
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web

-!-Black-!-:asi budu trapak ale co je PM???pls nesmejte se mi.

Soukromá zpráva ;-)
# 14.11.2007 6.15
Elita je již uzavřená!
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Black:Viem,že ti to v posledom poste hovoril LUS ale PM je Personal Message (Súkromná správa);-)
# 14.11.2007 7.44
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Maniak10: Když už Private Message...
# 14.11.2007 11.54
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » valky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.