Chmatákov online


Fórum – CH ro(c)ks jsou zpět !

Fórum » Archiv » CH ro(c)ks jsou zpět !

Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Obrázek

Rozhodl jsem se kvůli velikému zájmu obnovit můj klan jménem CH ro(c)ks,tento klan je nekillerský,vyskytují se v něm pohodový lidé kteří si hru užívají a chtějí se pobavit,nemyslete jsi že jsme něco jako Chmazka my se hlavně zabýváme pomáhaním novým hráčům,pořádání koncertů a někdy také nějakých těch souteží. Za to že obnovuji CH ro(c)ks poděkujte hlavně aaaa který na mě doopravdy tlačil a o obnovu CH ro(c)ks se opravdu zajmal.Zatím se šetří na listinu a shání se webmaster takže kdyby někdo chtěl pomoct tak ať se ozve na PM a já s radostí odpovím :-),veškeré otázky a připomínky směřujte na mě...
Lidé kteří šetří na listinu :

aaa(Cris)
Terinečka
Reiser
DieXx
Přispěli:
Reiser-1500 chk
Webmasterem se stal MAK !
We:chrocks.xf.cz/



Naposledy upraveno: 3.1.2009 21.06

# 31.12.2008 18.48
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
  • Jste radí že jse CH ro(c)ks vrátily ?
  • Ano,je to dobrý klan34 hlasů, 57 %57 %
  • Ano2 hlasy, 3 %3 %
  • Nevím3 hlasy, 5 %5 %
  • Ne2 hlasy, 3 %3 %
  • Ne,neměli jste se vracet19 hlasů, 32 %32 %
  • Celkem 60 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13 14 15

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Co jsi tam prosímtě dělal s CSS? xD myslíš "práce s css" to, že přepíšeš obrázek? blbe... ani asi nevíš co to je. To co jsi udělal je práce na 2 minuty. Jinak já tam chtěl dát rockera, ale když miky říkal, že se tam DJ hodí tak jsem se s tím stejně sral, ale až mi dáte PĚKNÝ obrázek můžu ho tam dát. Ten DJ má nějakej styl to co jsi udělal je jen čmáranice. Kdybych tam chtěl něco tomu hnusně podobného tak není problém, ale já chcu něco stylového.

Kudka: http://www.dailynewsgroup.com/pics/padn/400xN/padn/2007-11-30-rocker-still-rockin tohle mi vyřízni aniž by jsi s tím hrál a dej mi formu, která se tam hodí opravdu.

Prostě DJova zmněna decline
# 6.1.2009 17.28
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
MAK: myslíš si že tenhle obrázek se tam hodí ? ... ano. DJ se tam hodí, ale kdybys aspoň minimálně chápal, tak pochopíš, že rock není techno, a že tahle celá šablona se na ten styl úplně nehodí ... když tady machruješ že víš co je css tak proč neuděláš vlastní web a používáš šablony ? ano, dobře, nevím, co je to css, nejsem dokonalej. ale nechávat DJ na rockových stránkách ? ...

PS: navíc ten obrazek místo dj tam není proto že by se tam hodil, ale proto, že dj je ko*ot



Naposledy upraveno: 6.1.2009 18.24

# 6.1.2009 18.19
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Kudka: neřeš to on to nezmění už z důvodu, že by pak uznal vlastní chybu a to tady prostě nikdo nedělá ani já.Prostě nikdo.
# 6.1.2009 18.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Řikám že web se ještě hoodně změní,co vám na tom není jasno ?
# 6.1.2009 18.23
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Říkáš ty, ale nejsi webamaster až to potvrdí kytka tak budeme spokojeni.
# 6.1.2009 18.25
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D hele proč se mám srát s vlastním webem zadara? Až mi za to dáš prachy ti ten web udělám vlastní a budu se srát i s grafikou. A říkal jsem tu, že rockera jsem zkoušel a nehodil se tam to zaprvé a za druhé to není hotový web a grafika se dodělává. ( např ted tam je)... BTW: Já sice umí css, abych možná zvládl web, ale musel bych se s tím srát, jelikož se to učím chvíli a neumím to uplně dobře. A na té šabloně jsem si mohl zapamatovat to co jsem se naučil proto :) dělal jsem asi 100 stránek a ty si to chce zapamatovat

Kudka: Sry že jsem vyjel, ale nesnáším když mi někdo něco mele a neví o čem :D ještě jednou sry, ale mě tu nervuje ten blbec aspire.

Aspire: Chybu? :) chyby jsou v kodu, ale ne v této hádce. Já ti jen říkám, že se mi tam DJ líbí a basta. Taky do svého avataru nedáš něco jiného když ti řeknu, že to je sračka.

A Dj je proracovej a působí profesionálně ( taky je) takže :)

Aspire nevyjadřuj se tu do tohoto topicu prosím. Vůbec mě tvůj názor nezajímá ( nevyjadřuj se ke mě, ani k webu) jsi jen hloupý blbec.


Pro ostatní: Prosím dejte CTRL + F5 pro aktualizaci webu.
# 6.1.2009 18.31
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mak: Blbec? Podle čeho soudíš lidi blbcema?

To Naray: Nebreč, že máš málo postů a neřikej že to je kvůli nim jen se bavíme o webu to bych neřekl že děláme kvůli postům, ale když ti to tak vyhovuje tak budiš.



Naposledy upraveno: 6.1.2009 18.42

# 6.1.2009 18.33
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Klid chlapci, není důvod se hádat ...

Naray :\\ Je, protože za to dostávaj posty. Až dostanou warn at se nedivěj.
# 6.1.2009 18.37
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
MAK: nesmíš soudit podle toho kdo umí css a kdo neumí css, ono dá chvíli i zabrat třeba upravit barvu textu atd, bo nemám program, který generuje html kod barev, takze celkem slozite no. Navíc, uvědom si, že web neděláš pro sebe, ale pro někoho, tudíž by jsi měl akceptovat jejich požadavky, a to co se tobě líbí nebo nelíbí je jen na tobě. Můžu to max doporučit abys odstranil šablonu, a dal tam nějakou lepší, která se tam víc hodí ... ikdyž šablona je šablona :-D, ta nikdy dobrá nebude
jinak v pohodě, tím nasráním se netrap :-D
# 6.1.2009 18.40
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) kudka: Jn, ale tak v těchle základních barvách stačí místo #číslo dát jen red. :) jinak ostatním se líbí takže dokud jich nebude vás víc tak to měnit nebudu. Jinak díky za názor od tebe ho beru :D ale od aspirína ne.
# 6.1.2009 19.17
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
demence no...
# 6.1.2009 19.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
MAK: jo to jo, ale když chceš nějakou jinou barvu než ze základních, tak to hold nejde ...
Adamradvak: kolik už máte hudebních nástrojů a jaké konkrétně ?
# 6.1.2009 19.38
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
No zatím máme jen kytaru lol
# 6.1.2009 19.39
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) já si myslím, že kdyby si napsal gizmovi, že by ti je do hry dal. Slušně ho poprosit. Ale spíš po státnicích :D a nebo sama poprosit.

Kudka: to jo, ale pro ukázky základní písmo stačí :)
# 6.1.2009 19.42
 
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
No jeden člen už slušně poprosil Sama,jinak Gizma nechci nějak otravovat
# 6.1.2009 19.43
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13 14 15

Fórum » Archiv » CH ro(c)ks jsou zpět !

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.