Chmatákov online


Fórum – kostel a zmena skilů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kostel a zmena skilů

Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
1, co tahle mít kostel pro red hráče. Pokud nekdo chce mít lepší karmu musí koupit kobereček a musí HODNĚ DLOUHO MODLIT. Do kostela nesmejí zbraně.

2, jak vite v chmatakove mají povolání různé vyhody a nevyhody, ale pobuda má HODNĚ VELKOU NEVÝHODU A MYSTIK HODNĚ VELKOU VÝHODU.

a,
Co tahle snížit u Pobudy místo ubírání 5 karmů za pokus o kradení na ubírání 1-2 karmů
nebo by mohli nekde trenovat kradení jako bojovníci v střelnici

b, u Mystiky by měli zmenšit ubírání HP u blesku ( z 80 Hp na 20 HP) protože např. hráč Supreme pokud chce vytahne hul a zabije tě než stačíš napsat obranu.:'(

3, Gizmo by měl pravidelně zaktualizovat ,, povolání a dovednosti" v chmatakově je navic povolání léčitel a úpír a my vůbec nevíme jaké mají skily. A taky u travičstvi by mělo zaktuazovat.
# 11.11.2007 22.05
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
1. A jak to chceš udělat s těba zbraněma?? kdo vytáhne zbraň, toho sejme blesk?
2.a) holt snad si nechceš trénovat kradení na nějakém panákovi, a když se ho špatně dotkneš tak dostaneš el.šok? Pobuda je pobuda, a i když máš u něj 100% kradenní, stejně na toho hráče co chceš okrást musíš nejméně 7x kliknout, než mu něoc vemeš
b) no skus si někdy stoupnout při bouřce na zahradu, a vzít si do ruky dlouho železnou tyč a máchat s ní nad tebou. Uvidíme, co s tebou udělá ten blesk. Kdyby se to mělo ubírat, tak tak 50 a né 20.
c) ono tu je toho víc na aktualizování a na přidání.
# 11.11.2007 22.16
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
blesk bude upravenej
# 11.11.2007 23.07
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Ernesto de quite
uživatel
Ve hře: zachranka
SZ ICQ
to je donre protoze ten superme je fatk kiler
# 12.11.2007 6.48
 
Prochin
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naruto kun
SZ ICQ
ten kostel jsem už navrhoval myslím že se to zamítlo nebo se k tomu nikdo nevyjádřil
# 12.11.2007 14.31
Obrázek
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
ty skili bych aktualizova ale hlavne bych aktualizoval mapu
# 12.11.2007 16.03
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
:D takze je řeč o mne ja bych teda fakt ten blesk snížil....ubira to moc hpček dal bych to na maximum 55 hp
# 12.11.2007 16.07
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
jj blesk je až příliš silnej
# 12.11.2007 16.21
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
Njn ale zase vezměte si, že je všude napsáno jak je mystik silný a mocný atd. a vy mu chcete akorát ubírat.. Jasný já bych to taky chtěl, kdybych za mystika nehrál a nevěděl jak to chodí, ale já za něho hraju a sem proti tomu.. Ne proto že chci být nabombenej, ale proto že bleskem je docela težký někoho pohybujícího se sejmout.. Dneska sem si dával se svým bojovníkem duel proti supremovi... Nj, nevyhrál jsem ale zbylo mu jen 45 HP..Při troše štěstí a rychlejším klikání bych ho rozdrbal...lol Další příklad: Včera jsem se trošičku popral s chmatmasterem.. Já s brokou, on s bleskem a řeknu vám, že mu to trvalo než mě sejmul...xD Navíc chlupy stojí 250 CHk a je jich jenom 20 což pro nás, kteří získáváme peníze jen poctivím těžením není žádná prd*l + ještě jeden blesk ubere 4 chlupy.. A to jsem se ještě nerozkecal o tom jak mystiku vyskillovat.. Takže podle mě je síla blesku naprosto správná.. Toť můj názor..
# 12.11.2007 17.05
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ono bude stejně časem všechno jinak. Zatím je skillování všeho moc jednoduché..
# 12.11.2007 18.04
Obrázek
lol q
uživatel
Obrázek
Ve hře: gotfather-kolemdoucí lolq
SZ ICQ
ale kdyz si to vezmete do realu tak střela z brokovnice neni taky 2krat prijemna:-D
# 12.11.2007 18.24
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zaprvé, ten obrázek co máš je můj, okamžitě si ho sundej, můj první panáček, po vánoční verzi
1, ne

2, máš blbý

b, smůla, takovej je život a chmat

3, Funkce hledej tu taky je, a jde o to že se to řešilo, navrhoval jsem to dokonce já a prej po new verzi
# 12.11.2007 19.42
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kostel a zmena skilů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.