Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » A dost! [zamknuto]

aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Pořádáme z Halucinátorem soutěž a dement corse tam kiluje kilnuli john1 vypadli mu věci kilnuli Halucinanatora vypadli mu věci an soutěže prosí náké GM aby tot am chránilo děkuji...;-)

+2% dle názvu tématu nepoznám, o co se jedná
# 29.12.2008 20.48
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Stránky: 1 2 3 4

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Zrušilo sa to kôli strašnej výhode oproti ostatným - imunite voči obranexD
IMHO by to chcelo opeť niečo ako CHBI...
# 29.12.2008 22.51
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A co ten novej supertajnej projekt?
# 29.12.2008 22.53
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Aké by to bolo asi bez aj tích najmenších výhod?...
# 29.12.2008 23.09
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Prostě a jednoduše pokud nebudou moct mít vyhodu a tu že imutinu proti obraně je to na nic.;-)
# 29.12.2008 23.11
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nj, a Giz zase nechce aby mal niekto výhody oproti ostatným a bol pritom normálny player.
# 29.12.2008 23.13
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Protože si lidi stěžujou... Je to ale samaritán že? :-P
# 29.12.2008 23.16
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Sam #12:CHBI ste si zrušili, nepáčilo sa vám, že niekto mal imunitu voči obrane (čo je mimochodom strašne "veľká" výhoda, viem z vlastnej skúsenosti) tak teraz si na to dohliadnite sami... CHBI bola aj na takéto záležitosti.


Příkazy snad máš ne? ;) Najdi si 2 - 3 lidi kteří se o toto postarají :P;)
# 30.12.2008 3.16
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Ano Sam to povedal presne na to bolo dobre CH.B.I a vy ste ho nechcely a tu máťe další dôsledok toho
# 30.12.2008 8.45
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

hatake kakashi:

Sam #12:CHBI ste si zrušili, nepáčilo sa vám, že niekto mal imunitu voči obrane (čo je mimochodom strašne "veľká" výhoda, viem z vlastnej skúsenosti) tak teraz si na to dohliadnite sami... CHBI bola aj na takéto záležitosti.


Příkazy snad máš ne? ;) Najdi si 2 - 3 lidi kteří se o toto postarají :P;)


přiznej se, tys z tohohle topicu četl jen ten samův příspěvek co? :) Přečti si to radši celý ;)
# 30.12.2008 11.01
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Přesně tak jak psal Sam,nechápu proč je to takový závažný problém když má pár lidí imunitu a běhají po Chmatákově a snaží se udržovat pořádek,ale to je Gizmova věc.
# 30.12.2008 11.10
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
s chbi byla sranda :D

->>> Vspomínááme :D
# 30.12.2008 12.59
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
taky mě dost štve když jsem minule pořádal závody a všechny (7) nás (bylo jich 5) daly ani jsme se nezačaly bránit.
# 30.12.2008 14.41
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
hatake kakashi
uživatel
SZ

Big Daddy:přiznej se, tys z tohohle topicu četl jen ten samův příspěvek co? :) Přečti si to radši celý ;)


Já to četl.. Jenže pokud by si našel spolehlivý lidi jako si gizmo našel na gm bigdragona,dierese,sama tak myslím že by gizmo tuto "výhodu" povolil..Něco jako chuj uzavřená skupina kde by nemohl jen tak někdo..A nebo to budou soutěže PK a chmazka si najme ochranku..

PS: ať si lidi políbí.. CH.B.I. měla jen imunitu a využil toho myslím jen Ciby..A zas taková hrůza to není tak nechápu na co si furt stěžovali..Vypleskat, zabanovat a už stížnosti nebudou :P;)
# 30.12.2008 16.25
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ani Ciby toho pořádně nevyužil, ten jen odešel v Rockovým stylu. xD
Nikdo z CHBI za dobu co jsem velel nezneužil práv k nějakýmu killování nebo podplácení, ono to spíš bylo tak, že nějakej dement napsal Gizmovi že ho killa CHBI, a Gizovi se to prostě nechtělo řešit tak potrestal nás... Ostatně to už tady taky párkrát bylo...;-)
# 30.12.2008 17.28
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Jo jo, eště před soutěží sem mněl 25 hp, tak si koupím 2 léky vemu věci a du soutěžit... Ale přišel corse s válečnou sek, a schoval sekeru do modrého políčka... A obranu sem nestihl dát protože vždy zase vytáh sekeru a sek... A pak mně zabil a bylo po soutěži...
# 30.12.2008 18.46
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » A dost! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.