Chmatákov online


Fórum – další hráč "ODLOGUJTE"

Fórum » Archiv » další hráč "ODLOGUJTE" [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Hráč s nickem ODLOGUJTE 5MIN dnes psal falešné systémovky. Nejdřív 3x mezeru,čili jeho fake systémocky vypadali takto:
ODLOGUJTE 5MIN:
ODLOGUJTE 5MIN:
ODLOGUJTE 5MIN:

a pak už i za to připsal hrozbu,takže to vypadalo takto:

ODLOGUJTE 5MIN: NEBO PRIJDETE O UCET !
ODLOGUJTE 5MIN: NEBO PRIJDETE O UCET !
ODLOGUJTE 5MIN: NEBO PRIJDETE O UCET !

(nevím,jestli tam byla interpunkce,ale to není podstatné). Screen těchto falešnách systémovek nemám,ale snad k jeho blokaci postačí screen jeho jména,který je zde : screenshot.cz/YSR4/odlogujte.jpg

A vzhledem k tomu,že se nám zde účty s těmito jmény množí, navrhoval bych, aby byli takovéhle stížnosti prověřovány (IP adresy) a poté zabanovány. Eventuelně by dotyčný hráč mohl dostat například varování, že pokud bude ještě někdy posílat tyto fake systémovky,bude zabanován. Doufám,že se najde co nejvíc lidí,kteří by tento návrh podpořili. Mě nedělá problém si všimnout dvojtečky,abych poznal pravou systémovku od nepravé, ale začínající hráči si toho určitě nevšimnou...
# 29.12.2008 10.31
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Blokovat IP za fake systémovky?
  • ANO28 hlasů, 82 %82 %
  • NE6 hlasů, 18 %18 %
  • Celkem 34 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
A ? Nic proti, ale já mám právo se vyjádřit k jakémukoliv tématu a nemám náladu poslouchat nějakýho čira, kterej mi tady vykládá, že jsem to byl já atp.. Takže si žádej koho chceš, ale já si budu dělat co chci.. A to co jsem napsal tak je to čistě můj názor takže...

Die : .. Rozhodně pokaždý, než budu odlogávat se podívám na tu zprávu ne?
# 29.12.2008 11.30
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Ty třeba ne,ale ti,kteří si toho prostě nevšimnou,tak jo. Jak řekl D!ereS - tady nejde o tebe! Neřekl jsem,žes to byl ty,ale že když takhle mluvíš,tak si to mohl být třeba ty. Ale já jsem přesvědčenej o tom,že kdyby tohle téma založil někdo jiný než já,tak budeš buď najeho straně nebo se nebudeš vyjadřovat. Od jisté doby jsi bezdůvodně proti mě (oba víme odkdy...).
A já jsem tě poprosil,aby si se zde již nevyjadřoval... Svůj názor si vyjádřil,to ti stačí ne? Tak už nech prostor o pro názory jiných a neomezuj ten můj (a náš).
# 29.12.2008 12.19
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Systémovky by mali byť nejak označené aby sa vedelo že sú systémovky, napr.
[SM]: správa a iným fontom.
# 29.12.2008 14.31
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
To co navruje Sam a nebo to co říkal iereS by asi bylo nejrozumnější řešení. To moje by asi bylo příliš pracné - neustále zjišťovat IP adresy...

EDIT : A co kdyby se objevovali v horní části obrazovky a ne v chatu? A nebo kdyby byl pod jejich textem ještě nějaký podklad (jako pozadí). Prostě je nějak lépe odlišit...:-)



Naposledy upraveno: 29.12.2008 14.35

# 29.12.2008 14.33
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ban na ně...!!
# 29.12.2008 14.34
 
kubajz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kubosta,Deckerin, Alsoor
SZ Skype Web
Já bych řekl že někteří hráči si všimnou, ale ano banoval bych je. A viděl sem také hráče se jménem AKTUALIZACE. (AKTUALIZACE: SERVERU VIZ WEB ODLOGNĚTE)
# 29.12.2008 14.45
Láska je slovo, sex je hra. Vyser se na kecy a poď si zahrát.


SZ
ban ip a hotovo
# 29.12.2008 14.48
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Presne Ban ip takym lamkam
# 29.12.2008 16.05
Obrázek
golden fires
uživatel
Obrázek
Ve hře: tweety,golden fires
SZ Mail ICQ Skype
dal byl je do napraváku nebo smazání učtuxD
# 1.1.2009 17.55
já to nechápu.3-(
D.O.C
uživatel
Obrázek
SZ
hodnekrat sem takove jmena potkal a za todle bych fakt bany daval
# 1.1.2009 18.53
Tak jsem Vás zase navštívil po takové době.
Daniel D.
uživatel
Obrázek
Ve hře: neni vip...
SZ Mail ICQ
no jo no takovejhlech blbečků pobíhu po chmatu hromada ale jak řikal naray je tam pořád : takze se to da rozpoznat ale taky byl dobrej napad zrusit cervenou nebo taky jedno celkem jednoduchý a tady hodně vyslovovaný řešení:BANán
# 1.1.2009 19.06
 
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Dobře zaslouží potrestání to říkám ANO ale dal bych menší trest. Třeba jen NP tam si ho nikdo nevšimne..... ale BAN IP to je moc velký trest. Jako už si nikdy nezahrát.......to je pro většinu hráčů HOROR :-D
# 1.1.2009 20.32
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
Vir_M3N
uživatel
SZ Mail
BAN IP je moc velký trest dal bych NP
# 2.1.2009 12.21
 
Da[R]kErS
uživatel
SZ Mail
Ale..tžeba BLOCKNOUT ůčet mno by taky stačilo xD
# 2.1.2009 12.24
Obrázek

HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Přessně tak...Já bych ho šoupnul jen do NP nebo blocknout účet. Za1. Když je v NP může otravovat jen ty co tam jsou taky za trest.Za2. Prostě ho blocknout ať se ve hře už neukáže...;-)
# 2.1.2009 13.08
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » další hráč "ODLOGUJTE" [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.