Chmatákov online


Fórum – 7 divů chmatakova

Fórum » Archiv » 7 divů chmatakova

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Ahoj mynule jsem jen tak procházel chmatakovem a napadlo mě dát sem věci které se my zdály být zajímavé.
Nevím jestly to tu již bylo.
Píšu je sem podle toho jak jsou na papě od shora dolů.

Nynější verze (1.5)
1.hřbitov
2.strom chmatatovník (ten velký strom v 1. městě)
3.spalovna
4.asteroid (ten kámen zabořený v poušti s malíma kráterama)
5.chmatosaurus (modrý chobotník bez chobotu u jižního útočiště v podzemý)
6.bílý kulomet
7.rotační kulomet

Zde jsou divy staré verze (té co už neběží)
1.hřbitov
2.strom chmatatovník (ten velký strom v 1. městě)
3.poušť na jiné planetě (nic na ní nebylo a na mapě nebyla vyznačená)
4.podvodní svět (svět ve kterém se dalo pohybovat jen pomocí potapěčské výstroje)
5.poštní příšera (zelená létací obluda v poušti)
6.chmamut (velké chlupaté zvíře které mělo cca 1000 000 hp)
7. kostěný chobotník (chobotník kterého jste mohli získat jen prodáním srdce z pouštní příšery)
Stará verze měla výce divů než ta přítomná ale mě už nepřišly tak důležitý pokud někod bude chtít tak je sem připíšu.
.
Nikdo sem nepyšte nic co nepatří do tohoto tématu.
Myslím že jsem popsal hlavně ty věci které byste nemuseli znát.
nevěděly jak vypadá dále pokud někdo bude chtít poradit kde to najde tak zde to je:

Hřbytov = to snad vý každý.

Chmatatovník = v prvním mětě blízko banky (v druhé neoficiální verzy se zde odehrávala první část vánoc.)

Spalovna = v prvním městě je malí průchozí port u neobydleného obchodu kdž se vydáte na levo najdete další takoví port a když pujdete pro změnu (už na tom dalším ostrově) do prava najdete brzy spalovnu. (pokud půjdete tím portem u vědce tak jďete do prava.)

Asteroid = podobně jako u spalovny ale tentokrát půjdete do leva (jinak tím portem u vědce do prava a šikmo dulů) a pak o jedno okno dolů (až to půjde) pak půjdete do leva dokud nenajdete bar od něho pak půjdete do leva a šikmo dolu a tam je asteroid.

Chmatosaurus = najdete si jižní útočiště a půjdete od portu s cedulí (nápis:jižní útočiště) směrem na horu a tam najdete kanál, když do něj vlezete tak uvidíte chmatosaura.

Bílý kulomet a rotační kulomet (rtt) se dají sehnat obchodem s nějakým juným hračem který je má a vy dáte slušnou sumu a nebo tím že přispějete na provoz serveru a poprosíte o jednu tuto zbraň.

Pokud nebudete něco moct najít tak se podívejte na mapu ta je zde a nebo je na ní odkaz v odkazu na galerii.

Zde je odkaz na mapu: http://www.chmatakov.cz/img/mapy/mapa_nove_verze_080501.jpg

Doufám že jsem to popsal tak aby to dokázal pochopit a najít i úplnej blb.
Prosím respektujte upozornění které jsem psal nahoře(co nepatří do tohoto tématu např. něčí pravopis atd.) předem děkuji za respektování tétopomínky.
# 28.12.2008 15.43
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3 4

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web

Ty jsi opravdu inteligent řikal jsem že s chmataky co se chtějí přihlasit mate mluvit slušte jsem narayenko budu uvažovat o viloučení a nezapomen na soutěž už jsi dlouho žadnou neměl!!!!!!


Docela slušný :) ještě kdyby uměl psát ;-)
# 24.1.2009 12.47
 
Lexl
uživatel
SZ
ty ji máš? já ne kdyby je gizmo nesmazal včetně celého oldu tak bych měl důkaz.
# 24.1.2009 12.47
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Fotky oldu byli celou dobu na webu dokud je neznámy dýdžej xD nezrušil.. Snad má zálohu ;)
# 24.1.2009 12.48
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
http://forum-chts.punkers.eu/viewtopic.php?t=18
# 24.1.2009 12.49
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Lexl
uživatel
SZ
řekl jsem verze která byla před 1.5
# 24.1.2009 13.01
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » 7 divů chmatakova

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.