Chmatákov online


Fórum – nápravák

Fórum » Archiv » nápravák [zamknuto]

killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
prosím vyndejte my muj učet killtec z npraváku moc dekuji správcům
# 27.12.2008 23.24
 

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ne, jen ho tam nechte, pořád jen prudí ;)
# 27.12.2008 23.26
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
cože?
# 27.12.2008 23.26
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Nevytahovat, přeju ti to kamo :-* lol
# 27.12.2008 23.36
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
hmmmmm když myslíš a skylíš těžbu když ses afk u 4 esta na těbě a skilíš
# 27.12.2008 23.45
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

killtec:hmmmmm když myslíš a skylíš těžbu když ses afk u 4 esta na těbě a skilíš


Neobviňuj bez důkazů.3-(
# 27.12.2008 23.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Presně tak, ukaž co máš, pochybuji že máš screen, když jsem afk, protože většinou u težby projíždím i internet ale mam to udelany tak, abych viděl na sebe+na chat, na pozdravy (od hnup*) nereaguji, na otazky afk? jses tady? reaguji.;-)
# 28.12.2008 0.06
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
killtec: Nemá cenu někoho obviňovat, když o tom založíš topic, třeba o Palandovi, tak tě spičuje polovina chmatu... I kdyby jsi měl důkazy. Stejně by prokázali, že ty důkazy jsou falešné...
Když už někoho obviňuješ, tak si dej bacha koho. Třeba takového Baja, Vladdise, Palandu (Známé firmy) nemá cenu bonzovat.
Vše to začíná u Narayenka. Narayenko je velkej kámoš Vladdise a Vladdis je velkej kámoš velkých známých firem, které jsem už zmiňoval.
A ti mají taky své kontakty... A tak dále. A když např. Narayenko řekne, že Palanda by nikdy nebyl AFK!
Tak on AFK nikdy nebyl, jseš noob, máš na foře pouhých 500 příspěvků. Nemáš tady co dělat, BANed a nazdar.

Možná to je trochu sci-fi... Asi jsem se nechal unést. :-D

Ale je to tak!

Tento příběh se nikdy nestal a osoby které v nich hrají role také neexistují, je to pouhý příklad.
# 28.12.2008 0.20
Áj níd mór drags! :idea:
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Losos : :DD:D:D Tak tenhle post je fakt krutej, jsem tady čuměl v anonymu a mojí reakci jsem si nemohl nechat..

Mno v momentalní době to tak je, protože ste si takovouto komunitu z toho udělali.. Ale pokud chce pořádnej důkaz, tak at to natočí..
# 28.12.2008 0.25
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

pan Losos:killtec: Nemá cenu někoho obviňovat, když o tom založíš topic, třeba o Palandovi, tak tě spičuje polovina chmatu... I kdyby jsi měl důkazy. Stejně by prokázali, že ty důkazy jsou falešné...
Když už někoho obviňuješ, tak si dej bacha koho. Třeba takového Baja, Vladdise, Palandu (Známé firmy) nemá cenu bonzovat.
Vše to začíná u Narayenka. Narayenko je velkej kámoš Vladdise a Vladdis je velkej kámoš velkých známých firem, které jsem už zmiňoval.
A ti mají taky své kontakty... A tak dále. A když např. Narayenko řekne, že Palanda by nikdy nebyl AFK!
Tak on AFK nikdy nebyl, jseš noob, máš na foře pouhých 500 příspěvků. Nemáš tady co dělat, BANed a nazdar.

Možná to je trochu sci-fi... Asi jsem se nechal unést. :-D

Ale je to tak!

Tento příběh se nikdy nestal a osoby které v nich hrají role také neexistují, je to pouhý příklad.



Tak to je už je moc, no svijim mooc. Jinak pokud chceš někoho nabonzovat použij nick Mult!x (myslim nejsem si jist) a on daval na forum takove ty afk, ale nikdy nejde poznat za jaky nick, přiznám se ha ho použil asi jednou a ten dotyčnej dostal NZ+snížení skilu a nikdo nevěděl že jsem ho (v uvozovkach) "napraskal" jaa lol
# 28.12.2008 0.26
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
tak me prosím vytahnete
# 28.12.2008 0.34
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nauč se česky killtec...
# 28.12.2008 9.38
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
killtec: kdyby ti šlo o hru samotnout a ne o učet // ať ho máš vyskillovanej či né . Tak si založíš novej ůčet. a hraješ dál . . .
# 28.12.2008 11.21
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
EaRo123
uživatel
SZ
nechat ho tam
# 28.12.2008 11.24
 
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
A tebe přidat k němu.
# 28.12.2008 12.00
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Začo si tam?
# 28.12.2008 12.13
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » nápravák [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.