Chmatákov online


Fórum – Killing v ochranné zóně

Fórum » Archiv » Killing v ochranné zóně [zamknuto]

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Hráč jménem _D@ve_lovec_ využívá bugu killení v ochranné...

nd.blog.cz/h/hribekmetal.blog.cz/obrazky/38617413.png
# 23.12.2008 11.08
 

Stránky: 1 2 3

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
JJ, je to pravda, stále to tam jde, ale [][][] - já to nebyl, jelikož tam ani nejsem :)
# 23.12.2008 11.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Ano je to pravda ked ťa tam dakto killuje tak ukazuje uplne divné mená. Mňa minule killoval daky Jurko_CZ a ukazovalo palandaa te zasahl.
# 23.12.2008 11.21
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Játeda na screenu nevidim žádný důkaz, že ho tam david killil...zasahl ho nějaký magor se tremi obdelníčky a to mohlo být klidně před ochranou...video hochu, video.
# 23.12.2008 11.24
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ti dám magor! Ne já ho zasáhnout nemohl, jsem v PK od rána, takže to je hloupost!
# 23.12.2008 11.29
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
tak za 1. Magor jsi páč takovouhle přezdívku fakt jen magor :-D
2. mohla to být fotomontage.
3. možná jsi ho zasáhl už předtim a on se někde hodil afk a pak došel jen do ochranky.
# 23.12.2008 11.31
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

.!...Aspire...!.:tak za 1. Magor jsi páč takovouhle přezdívku fakt jen magor :-D
2. mohla to být fotomontage.
3. možná jsi ho zasáhl už předtim a on se někde hodil afk a pak došel jen do ochranky.




takže:
k 1. je to účet jen na vyskillení pobudy a bylo to, abych Gizimu ukázal 2 bugy
2. nemohla
3. Dneska jsem killil jen pobudu
# 23.12.2008 11.36
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
2. mohla a to uplně s přehledem stačí s ejen od tebe nechat jednou kilnout.ostříhat to a přenést do chatu ;-)
3. kdo říká dneska?
# 23.12.2008 11.38
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

.!...Aspire...!.:2. mohla a to uplně s přehledem stačí s ejen od tebe nechat jednou kilnout.ostříhat to a přenést do chatu ;-)
3. kdo říká dneska?



o5
2. Nekillil jsem ho, vím to na 100%
3. Já včera nekillil, začal jsem až dneska killit
# 23.12.2008 11.40
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
2+3. OMG TAK JE TO FOTOMONTAGE! To řikám celou dobu...omg víš co je fotomontage?
# 23.12.2008 11.52
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Aspire prosimtě uklidni se, vždycky když tě v ochrance někdo sekne, píše to že tě zasáhl úplně někdo jinej.. to fonomontáž bejt nemusí ty FOTOMONTAGE ;)
# 23.12.2008 11.55
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak se nenervuj, ano vím co to je, ale jestli chceš, můžeme to vyzkoušet ( myslím ten bug), ale tady s tím nikdo asi nic neudělá, i když podle mého to tak je, je lepší video
# 23.12.2008 11.55
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Takže vždycky ti to napíše méno někoho jiného než ten kdo tě zasáhl? Hups moje demence sorry.

A nemažte mi zase tenhle komentář když s ev něm omlouvám jako minule.
# 23.12.2008 11.57
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

G.R.A.B.B.E.R:Ano je to pravda ked ťa tam dakto killuje tak ukazuje uplne divné mená. Mňa minule killoval daky Jurko_CZ a ukazovalo palandaa te zasahl.



Aspire, ale tady to bylo napsané a to jsem se Ti snažil vysvětlit, ale co, stane se :)
# 23.12.2008 12.00
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
To jsem nečetl :-D
# 23.12.2008 12.02
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web

.!...Aspire...!.:tak za 1. Magor jsi páč takovouhle přezdívku fakt jen magor :-D
2. mohla to být fotomontage.
3. možná jsi ho zasáhl už předtim a on se někde hodil afk a pak došel jen do ochranky.


1. Magor není protože tu přezdívku jsem vymyslel já.
# 23.12.2008 12.06
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Killing v ochranné zóně [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.