Chmatákov online


Fórum – ochocovadlo bylozravych....

Fórum » Archiv » ochocovadlo bylozravych.... [zamknuto]

martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
cau hele newim jak se da ochocovat a kde mam ochocovadlo sehnat dik


chiquitka: a co ta diakritika? :twisted: si ze mě děláte dobrej den nebo co? :twisted::evil: ... dneska to nechávam na záběh ale od zítřka trestam!
# 21.12.2008 19.42

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
ochočovadlo sežen pod rybárnou a doprava a ochočovat mužeš od rybárny doleva
# 21.12.2008 19.47
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
jen doplnim od skilu 0 mmuzes ochcoovat jen chmatopyra pak od 20 velblouda ktereho najdes na pousti, pak od 30 sneznyho, kteryho najdes na ledovym pak od 40 muzes hnedyho a pak od 85 chmatosoura, preri prijemny skilink.;-)
# 21.12.2008 19.51
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
ochocovat muzu kde koliv ne? nebo ne?
# 21.12.2008 19.51
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
No kdekoliv ano, ale musis mit co ochocovat (ZVIRE)
# 21.12.2008 19.52
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
Coca Cola: Špatně: Od 20 bloudy na druhý poušti, od 40 hnědý chobot do prava od ochočovadel, od 50 sněžny chobot na ledevym ostrově (prostředek), 80 chmatosaur u Jižního útočistě jako-bi v kobce..
# 21.12.2008 19.55
 
martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
no a jak se daj ziskavat ty skusenosti ?
# 21.12.2008 19.56
!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
Ochočováním chnatopejra jak řekl "Coca Cola" Jižně od rybárny je kobka nebo-li Rudé ostrovy přez 4 město Severně nahoru...



Naposledy upraveno: 21.12.2008 20.02

# 21.12.2008 19.59
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

!...KoZZeL LoVeC...!:Coca Cola: Špatně: Od 20 bloudy na druhý poušti, od 40 hnědý chobot do prava od ochočovadel, od 50 sněžny chobot na ledevym ostrově (prostředek), 80 chmatosaur u Jižního útočistě jako-bi v kobce..


Ses si tim jist? po wipe nejsme v obraze, alew přednim jsme byl lovec, kterej mnel 100ochocovani tak asi vim.

A zkusenosti ziskas tim ze budes furt ochocovat. ;-)
# 21.12.2008 19.59
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
tak sakra kdo ma pravdu a od ty nuly teda muzu ochocovat champtopiry nebo ne?
# 21.12.2008 20.02
!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
Coca Cola: já byl řemda a měl 50 ochoč tak vím ty 3 chobota BTW: chmatosaur je od 80 to vím.
# 21.12.2008 20.03
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

!...KoZZeL LoVeC...!:Coca Cola: já byl řemda a měl 50 ochoč tak vím ty 3 chobota BTW: chmatosaur je od 80 to vím.


Neivm no, ale hadat se nechci, jen vim ze jsem prvna skilil na chmatopejrovi pak na bloudovi a pak az hnedej ;-) A chmatosourus byl od 85 jelikoz kdyz jsme mnel 80 zkousel jsem a nic pak sel nahodou kolem zkusiil jsem a sle a to jsme mnel akorat 85 ;-) Ale uz to neres.;-)
# 21.12.2008 20.06
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
hej takze chamtopiry muzu ochocovat od nuly a kde a este kolik teda to ochocovadlo stoji?
# 21.12.2008 20.17
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Ochcovadlo (hul s provazkem a mrkvi) stoji 500chk a muzes ochcovat chmatopyry, kteri jsou ve hre 2 a to v dungu pod hrbitovem a na rudych ostrovach. ;-)
# 21.12.2008 20.19
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



martinsoukup
zablokován
SZ Mail ICQ Skype Web
popis mi pls celou cestu pls podrobne
# 21.12.2008 20.23
!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
Takže: Když jsi založíš nový účet jsi u rybárny. Přímo dolu o jednu obrazovku a do prava o 1 obrazovku tam si koupíš Ochočovadlo. Potom nahoru a rovně do prava. Dojdeš na Hřbitov a vidáš se o5 rovně do prava a uvidíš takové schody tam vlezes a je tam chnatopír..
# 21.12.2008 20.26
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » ochocovadlo bylozravych.... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.