Chmatákov online


Fórum – Ingame Questy

Fórum » Archiv » Ingame Questy [zamknuto]

ZuBR#
uživatel
SZ
Čus, mohl by někdo sem nebo mi PMkou poslat jak postupovat při questech ,které se ve hře vyskytují popř. kde začínají? Chtěl bych prozkoušet pár věcí...
# 21.12.2008 14.22

Gizmo
autor hry
SZ
Na tom toho moc nezkusíš, princip je ten, že server ověří že máš daný item a podle něj ti dá jiný.
# 21.12.2008 14.36
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Stejně ty Q jsou na prd. Vůbec nemáš páru co ta NPC po tobě chce, jen že nějáký předmět... Hm, super :-P
# 21.12.2008 14.41
Áj níd mór drags! :idea:
ZuBR#
uživatel
SZ
Giz: No jo no. Ještě jsem se chtěl zeptat ,jestli jsi už opravoval ty skiny?
# 21.12.2008 14.51

Gizmo
autor hry
SZ
Zubr: jojo, pri vyberu uz nestaci zmenit obsah zpravy :)
# 21.12.2008 14.53
 
kill boy
zablokován
Obrázek
Ve hře: VoLaKuS
SZ Skype
gizmo:promin že jse ptam jj ale ja jsme skyn nedostal mam ho dostat na volakus ale ja ho nechci neci nikoho provokovat a optěžovat pamatujež jak smi dal vip na remda1 prosímtě nezměnil bys mi heslo nebo spíš sam on vrak vy on mi to zveřejnil už jsem mi omluvil promin gizi neslo bi to nak prosím vyjimka prosím;-)
# 21.12.2008 14.56
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ZuBR#
uživatel
SZ

Gizmo:Zubr: jojo, pri vyberu uz nestaci zmenit obsah zpravy :)



Tak aspoň že tak... :-)

PS: Potom mě ale dost naštvalo jak mi Rabbit zatrhnul běhání se správcovským skinem lol
# 21.12.2008 15.03

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
kill boy je to úplně mimo téma, za to byhc tě už zabanoval. Prostě toto máš psát správcům, a né autorovi , kdybys četl popisek ve hře..

Jinak postup toho questu ve hře jak ho splnit jsme už zubrovi vsvetlil. :-)
# 21.12.2008 16.26
Simulátory všech kategorií.

xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
m!key: Nechtěl by si to vysvětlit i mně? :D
# 21.12.2008 20.40
ObrázekObrázekObrázekObrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
pokud bude chtit, muze ale PM :-)
# 21.12.2008 22.10
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

pan Losos:Stejně ty Q jsou na prd. Vůbec nemáš páru co ta NPC po tobě chce, jen že nějáký předmět... Hm, super :-P


Je to jednoduchy, staci s epodivat vzuzdy za to NPC nebo na nej zacni tim ze zabijijes chmatosoura a da sho npc ktere je na vezenskem rubu ( je na puse od krve proto srdce) a zbytek poznas sam
# 21.12.2008 22.13
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Třeba u některých postaviček máš i nápovědu, když získáš třeba tu kouli modrou v kopce u Chmatopýra je jedna na skříni a tak tě už napadne, že mu jí musíš dát. ;)
# 21.12.2008 22.16
Simulátory všech kategorií.

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
m!key: presne tak , ale mnel jsi ho nechat potrapit a jsou tam 3 vedle sebe. ;-)
a ten co je v pustinach kousek od bobuli ma tu vec na stole tu co chces jako.
# 21.12.2008 22.17
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



ZuBR#
uživatel
SZ
4 Giz: Měl by ses ještě podívat na kradení, jde nějak podezřele rychle... lol
# 22.12.2008 9.23

Fórum » Archiv » Ingame Questy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.