Chmatákov online


Fórum – Fun server ( 2 neoriginál )

Fórum » Archiv » Fun server ( 2 neoriginál )

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Protože se mne každej ptá a všichni jsou nedočkaví napíšu to článek o našem serveru, který se úplně změnil....

Jak jiste víte náš server se předělal na FUN server...

Ceny se extrémně snížily, u některých se zatím čeká...
Na nšem serveru Fun vám můžeme nabídnout bombastické ceny a někdy i dobrou společnost...

Možná jste si také všimli: novým správcem je Nations113 ( plenka )..
Byl seznámen s pravidly a nemusíte se ani obtěžovat mu říct, dej mi skin nebo věc.. Nedá vám ji...
věc si musíte buď odpracovat,zaplatit nebo vyhrát...

Questy:
Bojíte se že vám vaší nadílku v questu někdo sebere?
Nemusíte se bát!
Na našem serveru se dělají questy s jedním správcem, který hlídá jestli se kolem questu nepotuluje nějaký newbik beze zbraně.. okud ano bude upozorněn že je beze zbraně a že má jít dál, pokud neposlechne bude zastřelen...

skilování:
Je to sice FUN server, ale skilování nemůžeme zrychlit..
Ale mne se zdá že skilování je rychlejší než na originálním, takže zas takový problém to nebude...

Vzácné věci:

Vzácné věci můžete získat při questech nebo na Gm obchodu...
Bude otevřen jednou týdně u podia ( otevírací doba bude ujasněna)
Nechtějte po nás abychom vám dávali houbu na skin nebo lístečky ( kredity ) to vám opravdu nedáme...

ceník potom bude na webu, který se zrovna teď dělá a bude spuštěn okolo 17 hodiny..
většinu návodu apodobně bude také na webu a dotazy, návrhy, a přihlášky do chbi budou na foru na naše webu.

http://www.chserver2.ic.cz web je hotov - na webu stahnete nového klienta
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
upozornění: V tuto dobu řešime problém s tím, že se nám ceny po vypnutí nebo restartování serveru vrátí do původní ceny. proto mějte prosím trpělivost než se tento problém vyřeší...:-(



Naposledy upraveno: 2.1.2009 23.54

# 20.12.2008 16.05
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2 3 4

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Jestli ti vadí, tak udělej nový. Nestíhám dělat všechno.
# 3.1.2009 0.05
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
To jsi dělal ty to logo? Já jen že na 1. neofiku robben machroval, že to dělal on, ale já ybchs e za to možná styděl. já dělat nový nebudu mě je 2. neofik u zadní části těla.
# 3.1.2009 0.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Kdyby ti byl u zadní části těla, tak sem nic nepíšeš a na web nekoukáš...
# 3.1.2009 0.10
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
turcik
uživatel
SZ
jak tam chceš nalakat lidi protože mi to třeba stahnout nejde:'(
# 3.1.2009 9.13
 
monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
¨hele docetl jsem se ze mak ma taky server a ze ho chce prodat za 500kc ale me ho nabyzel za 1000kc ale uz ho nehcce prodat a pak ze ho nema a pak ze ho ma ale jenom kopii a klienta k tomu a slo mu to ja taky chcu hele kdybi jste nekdo prodavali server a klienta k tomu funkcni ho tak se mi hned ozvete nebo pisnete sem j?dikes
# 3.1.2009 14.06
 
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Omg cože? :-O
# 3.1.2009 14.07
Dirtx se vrací ..
Obrázek
monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
no a ted si men an icq dal do ignore i meho kamose lol,ale vis jak ja nechci server jako ma acer nebo rabbit jako chcu takovy :D ale me staci uplne lehky server jenom na pripojeni a na psani systemovek a davani itemu do hry a hodily by se i skiny a klienta k tomus ervru funkcniho by jsme potrebovali ale je to v prdeli nikdo nam neproda novej server ani kopii jejich servru
# 3.1.2009 14.09
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Dirtx: Jsem si z někoho tady dělal prdel a už mě spampujou, víš co to je za hrůzu to číst?

Každé slovo dává zvlášť, teď píše jak hovado, jak mentálně retardovaný jedinec s obrovským poškozením mosku. Fakt na tom ICQ mít každých 5 s 3 zprávy které by se dali napsat do jedné bylo hrozné xD
# 3.1.2009 14.18
 
monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
a proc sis delal prdel cituji ,,Ukradl jsem ho gizmovy"
# 3.1.2009 14.28
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Fun server ( 2 neoriginál )

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.