Chmatákov online


Fórum – Neprůchodný portál

Fórum » Archiv » Neprůchodný portál [zamknuto]

JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Tak jak Gizmo psal v novinkách, hlásím neprůchodný portál na cestě k bobulím, pro přehlednost sem udělal screen z mapy v Galerii webu a červeně ho zakroužkoval: http://screenshot.cz/W27Y/
# 19.12.2008 21.06
Obrázek

Stránky: 1 2

G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Mne to ide normalne
# 19.12.2008 21.13
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Myslim, ze mne to take nejde, schvalne to zkusim
;-)
# 19.12.2008 21.20
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Reiser
uživatel
SZ
me to ide bez problemu ;-)
# 19.12.2008 22.19
 
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Ovládání hry

Pohyb
Levé tlačítko myši. Pokud se vám nedaří přejít na další obrazovku, je občas lepší vrátit se o jedno či dvě pole zpátky a poté kliknout na políčko u kraje znovu.
# 19.12.2008 23.02
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jo ty myslíš ten port.. Takový stejný je i na Rubu, že na něj kliknete a postava se zastaví.. :-)
# 20.12.2008 10.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Přesne jak říká Fabos121. Ja kdyz chci tímto portem projít (stejně i tím z rubu k rybárně),tak musím nejdřív kliknout někam před něj a až když je postava v pohybu,tak teprve na něj a to se postava buď zastaví nebo jím projde. Ale pokud stojím a kliknu na jeden z těchto dvou zmiňovanych portů,postava se mi ani nehne... Projít se dá,ale chce si na to najít systém a mít malinko trpělivosti. Ovšem tyto porty úplně v pořádku opravdu nejsou...
# 20.12.2008 11.57
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Mno, vzhledem k tomu že ste pořád tak úplně nepochopili co tím myslím, tak sem to hodil na youtube, abyste viděli jak ten port vypadá u mě xD

Tady je link: http://www.youtube.com/watch?v=m8h-yUqOmQ0
# 20.12.2008 12.22
Obrázek
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mně to taky de..
# 20.12.2008 13.39
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Aha...hmmm. Tak až takhle to nemám. Já vždycky projdu... Nevím. Jediné co mě napadá - zkus znovu stáhnout klienta i když je to asi blbost,za pokus to stojí.
# 20.12.2008 15.34
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Znovu stáhnout klienta by asi nepomohlo, spíš mě napadlo že důvod toho proč to někomu nefunguje a někomu jo může bejt rozlišení obrazovky...
# 20.12.2008 17.20
Obrázek
Michal Wojnar
uživatel
Obrázek
SZ
hele ja nevim ale mozna ze na to neklikal a proto neprosel...a nebo, taky to nechapu, kdyby byl zvuk xD
# 20.12.2008 18.49
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jasně asi ze sebe sněží dělat zajímavýho reportováním neexistujících bugů...3-(
# 20.12.2008 19.44
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Věř mi že to je existující bug, nejsem z těch co by potřebovali pro svůj život být středem pozornosti... Btw, zvuk u toho videa nebyl protože sem to nahrával narychlo a neměl sem zaškrtnutý nahrávání zvuku.
# 21.12.2008 12.10
Obrázek
kasper
uživatel
SZ
me to taky neslo
# 21.12.2008 12.17
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
S tim rozlišením to není špatná myšlenka. Já mám starší PC a rozlišení mám 800x600. (na jaře si kupuju novej ;-) )
# 21.12.2008 12.55
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Neprůchodný portál [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.